LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Pčelica06

    Mrvicak ja sam isto negdje od 5 do 7 tt imala velikih problema s budenjem po noci i nesanicom, ali nakon toga sam uzasno umorna i najkasnije idem spavati oko 9h, vecinom sam oko 8 vec u krevetu.


    Ja sam sinoć isto zaspala u 8🤦‍♀️

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    DandyCandy

    Bebac24

    DandyCandy

    Pisete o “jacim” i stavite 70 kg na 170 cm. Ti Iruda 😂😂😂 Perolaka kategorija za mene. Presla sam 80kg. Ne znam tocno jer se ne zelim vagati. Trbuh ne raste, zasto bi rastao? Nije ni maternica jos narasla, jos je u zdjelici. Pa te bebe su tockice od par milimetara. Napuhanost, nadutost. Nije to trudnicka pupa. Bit ce vremena za buse.

    Da jer 70% trudnica ovdje je do 60kg 😂😉
    Ne slazem se u potpunosti jer bi moj trbuh uvijek onda bio takav jer ja sa tim imam uvijek problema. Koliko god je to nadutost ,trbuh raste svejedno.
    Sa malim mi se vidio tek u 20 tt cca malo prije mozda.
    Ali imala sam u startu drugaciji trbuh.
    Sad kad sam ostala trudna , spletom okolnosti sam odlazila fizijatru, i kad sam mu rekla, pogledao me, popipao trbuh i reko tebi ce se odmah viditi. I evo sad u 9tt preko noci se doslovno ispupcao. Donji dio je bas trudnicki,. Tako da sve je to od tijela do tijelam
    Meni se jedino trbusni misici drze, usprkos svemu. Ne iskace mi nis prije 16-18tt. No fizicki, cisto anatomski kak ce trbuh rasti ako ga maternica ne pogura prema naprijed? Kuzis? Govorim o anatomiji. Beba ima cca 2g. Maternica je velicine grejpa. Smjestena u zdjelicu. Ali je izrazena nadutost i zadrzavanje vode.
    Tvoj fizijatar govori mozda o dijastazi radi koje ce se vidjeti nesto ranije?


    Nemam nikakvu dijastazu nego je trbusna stijenka  elasticnija nego prvi put i zato brze raste. Nitko ne spominje onaj veliki trudnicki trbuh nego jednostavno da je trbuh narasto i nemozes nekom rec ne ja nisam trudna a iz aviona se vec vidi. 
    Neda mi se u neke debate uzalud 😊

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    U utorak imamo 4 pregleda 🎉🎉

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Ja sam super spavala s tim da sam se jednom probudila da odem na wc. Spavam kao beba, a ono što me živcira je da ne mogu ni jednu seriju niti film pogledati do kraja 😭.
    Dečko i ja smo filmofili i serijofili, a svaka večer izgleda tako da redovito zaspim prerano. Već tri dana imam pokušaje gledanja iste epizode. Zbog toga ću je danas pogledati preko dana 🤓… 

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Alisanazemlji

    Jutro!
    Ja sam super spavala s tim da sam se jednom probudila da odem na wc. Spavam kao beba, a ono što me živcira je da ne mogu ni jednu seriju niti film pogledati do kraja 😭.
    Dečko i ja smo filmofili i serijofili, a svaka večer izgleda tako da redovito zaspim prerano. Već tri dana imam pokušaje gledanja iste epizode. Zbog toga ću je danas pogledati preko dana 🤓…


    Hahaha ja sam ista postala, svi me zafrkavaju

  • lina27

    Broj poruka: 255

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure. I ja sam nedavno saznala da smo trzdni.bila na pregledu i vidi se samo g.vrecica i u 13.11 idem opet na pregled da vidimo srceko. Ono sto me zanima je dali ste i vi imale ili imate lagane grceve tu i tamo kao da ce menga doci svaki cas? To me brine malo prva mi je trudnoca.

  • Avatar Mirtasiric1

    Mirtasiric1

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    lina27

    Pozdrav cure. I ja sam nedavno saznala da smo trzdni.bila na pregledu i vidi se samo g.vrecica i u 13.11 idem opet na pregled da vidimo srceko. Ono sto me zanima je dali ste i vi imale ili imate lagane grceve tu i tamo kao da ce menga doci svaki cas? To me brine malo prva mi je trudnoca.


    Dobro došla draga 👏. Meni je zadnja M bila 04.10. + sam ugledala relativno rano 28.10. i naravno sreća do neba. Grčeve i nspetost u donjem dijelu stomaka i oko jajnika svakodnevno s tim da imam i pojačan iscjedak. To je valjda sve normalno. 

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    lina27

    Pozdrav cure. I ja sam nedavno saznala da smo trzdni.bila na pregledu i vidi se samo g.vrecica i u 13.11 idem opet na pregled da vidimo srceko. Ono sto me zanima je dali ste i vi imale ili imate lagane grceve tu i tamo kao da ce menga doci svaki cas? To me brine malo prva mi je trudnoca.


    Da, imala sam te grčeve. Proći će. 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Pčelica06

    Pčelica06

    Broj poruka: 959

    Prijavi adminu

    Lina27 grcevi su sasvim normalni znakovi sirenja maternice tako da  se ne moras brinuti,  popustit ce s vremenom.  Cestitke na +!  
    Sto se tice spavanja uvijek zaspim nakon 20-ak min filma… 

    [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    lina27

    Pozdrav cure. I ja sam nedavno saznala da smo trzdni.bila na pregledu i vidi se samo g.vrecica i u 13.11 idem opet na pregled da vidimo srceko. Ono sto me zanima je dali ste i vi imale ili imate lagane grceve tu i tamo kao da ce menga doci svaki cas? To me brine malo prva mi je trudnoca.


    Dobrodosla i cestitam 😊 
    Da grcevi su normalni. u prvim tjednima su izrazeniji ,samo odmaraj, ne dizi nista tesko i uzivaj ☺️

    Evo taman se ponadala kako necu vise povracati a ono danas vec od dorucka krenulo,supeeer 😭🙈🙈🙈

    [lilypie.com] [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.