LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lina27

    Broj poruka: 255

    Prijavi adminu

    Uff sad mi je malo lakse jer se prepadnem svaki put i najgore je citat po forumima jer svakakve misli ti odmah padnu da nesto nije ok i sl. Decko i ja nismo pazili nekih 7 8 mj.a prije 3 mj smo poceli zibjet skupa i kad sam vidjela test pozitivan nisam vjerovala jer je to bilo takooo neocekivano brzoo. Napravila sam testova u3 dana jos 5 ko neka ludjakinja. Odmah sam prestala raditi ginek mi prepisala bolovanje posto sam radila u kaficu i smetao mi je jako i dim i nemozes rec “necu dizat gajbe” i sl. Haha :) pokusavam se sada opustiti i uzivat u svim ovim bolnim i lijepim simptomima hahah.

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Lina, dobro nam došla!❤️
    Ne brigaj oko grčeva. Imala sam ih i ja do prije nekih tjedan dana. Sad me povremeno nešto štrecne, ali nije zabrinjavajuće.. 

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    lina27

    Pozdrav cure. I ja sam nedavno saznala da smo trzdni.bila na pregledu i vidi se samo g.vrecica i u 13.11 idem opet na pregled da vidimo srceko. Ono sto me zanima je dali ste i vi imale ili imate lagane grceve tu i tamo kao da ce menga doci svaki cas? To me brine malo prva mi je trudnoca.


    Draga dobro dosla. Kada je bila zadnja menga? U kojem tjednu si bila na prvom pregledu?
    Ne brini za grčeve, to je ok

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Curke, koje imate mučnine, da li ih imate svakodnevno ili katkada na preskokce?
    Ja sam jučer imala baš jaku jutarnju mučninu dok je danas nisam nit osjetila… 

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

  • lina27

    Broj poruka: 255

    Prijavi adminu

    mrvičak

    lina27

    Pozdrav cure. I ja sam nedavno saznala da smo trzdni.bila na pregledu i vidi se samo g.vrecica i u 13.11 idem opet na pregled da vidimo srceko. Ono sto me zanima je dali ste i vi imale ili imate lagane grceve tu i tamo kao da ce menga doci svaki cas? To me brine malo prva mi je trudnoca.

    Draga dobro dosla. Kada je bila zadnja menga? U kojem tjednu si bila na prvom pregledu?
    Ne brini za grčeve, to je ok


    21.9. Kaze na ultrazvuku 4-5 tjedan odpeilike pa me narucila za tjedan dana,dakle u srijedu. Mucnina nema samo cice osjetljive i grcici :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    lina27

    mrvičak

    lina27

    Pozdrav cure. I ja sam nedavno saznala da smo trzdni.bila na pregledu i vidi se samo g.vrecica i u 13.11 idem opet na pregled da vidimo srceko. Ono sto me zanima je dali ste i vi imale ili imate lagane grceve tu i tamo kao da ce menga doci svaki cas? To me brine malo prva mi je trudnoca.

    Draga dobro dosla. Kada je bila zadnja menga? U kojem tjednu si bila na prvom pregledu?
    Ne brini za grčeve, to je ok

    21.9. Kaze na ultrazvuku 4-5 tjedan odpeilike pa me narucila za tjedan dana,dakle u srijedu. Mucnina nema samo cice osjetljive i grcici :)


    Znači da ti je ovulacija bila malo kasnije. Ma nemaš što brinuti za grčiće. To je sve normalno. Meni su sada već stali, ali baš ih je bilo prošli tjedan. 

  • lina27

    Broj poruka: 255

    Prijavi adminu

    Ajde super onda cu ih smatrat “rastom bebe” i uzivat u njima dok cekam srijeduuuu i bojim se pregleda dok ne vidim srceko . Jel jos ima panicara poput mene ? :) hahaha

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    lina27

    Ajde super onda cu ih smatrat “rastom bebe” i uzivat u njima dok cekam srijeduuuu i bojim se pregleda dok ne vidim srceko . Jel jos ima panicara poput mene ? :) hahaha


    Ja sam ti strašni paničar nakon nedavnog spontanog, a još nikakvih simptoma nemam, osim nesanice, a možda i ona nije od toga. Iako sam se sada malo smirila, al isto mi svakakve misli lutanju glavom. Isto me strah pregleda, i ne mogu ga dočekati. Al brzo će taj 19.11. 

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Alisa nemam svakodnevno, jucer mi je eto bilo koma, a dva dana prije skoro pa nista. Ujutro samo kad pregladnim. Inace pocinju poslije 11 sati i to je konstantno mucnina uz zelucu uz nagon na povracanje kod jakih mirisa. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Leonie90

    Leonie90

    Broj poruka: 524

    Prijavi adminu

    Alisa ja mucninu imam konstantno, a povracanje kada pocne onda ide obavezno i hitna nakon toga, jer ne prestajem povracati. Onda me oni napune malo i tako u krug. Mirise nikakve ne podnosim, omeksivac mi je neprijatelj broj jedan. 
    U bolnici veceras povracam, sutradan cura do mene si sprica dezic od ruze, i opet krene ispocetka. 🙈

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.