LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    TiKi92

    Alisa nemam svakodnevno, jucer mi je eto bilo koma, a dva dana prije skoro pa nista. Ujutro samo kad pregladnim. Inace pocinju poslije 11 sati i to je konstantno mucnina uz zelucu uz nagon na povracanje kod jakih mirisa.


    Mozda ti je to to? Dosle kraju

  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Alisanazemlji

    Curke, koje imate mučnine, da li ih imate svakodnevno ili katkada na preskokce?
    Ja sam jučer imala baš jaku jutarnju mučninu dok je danas nisam nit osjetila…


    Kod mene su u pocetku znale doci 2-3 dana pa onda 2-3 dana primirje i to samo poslijepodne i dok ne legnem navece, tad prestanu. Zadnjih 10tak dana su katastrofa, od jutra do jutra, cak i kada nocu idem na wc i tad osjetim mucnine, ali bez povracanja. Mislim da mi dodje do grla, ali nista, samo nagon na povracanje. Voznja u autu mi je i dalje neprijatelj broj 1, nebitno da li ja vozim ili sam suvozac. Parfemi, dezodoransi, deterdzenti, osvjezivaci zraka, omeksivac…sve je to zabranjeno u mojoj blizini koristiti 😕

    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Mrvičak nadam se da ce uskoro i prestati skroz. Sad mi je opet bilo mucno tokom kuhanja rucka. Vidjet cemo, kako bude, prezivjet cu, moram 🙂

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Ima još paničara. Ja šta sam bila mirna nakon pregleda, bila sam. Danas opet svijetlo smeđi iscjedak. Jel bi to bio možda taj hematom šta je rekao da imam? Nisam pametna uopće, pokušavam zanemariti i ne brinuti, ali glava je slučaj za sebe 😑

    [lilypie.com]

  • Avatar Amy2019

    Amy2019

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Bok trudnice moje. Nemam vremena stalno da se javljam, bebac me satra zivu i kucni poslovi. Ja sam jucer skroz bila Lose. Jednostavno danima ne mogu da jedem, i jucer mi kao knedla u grlu stoji citav dan, dok nisam povratila. E tad sam bila fenomenalno, dok me kasnije negdje pored zeludca nije pocelo boljeti. Nisam vise nista smjela jesti, i prestalo je nakon prespavane noci. Imam kolegicu koju je u trudnoci za bolilo iznad zeludca, ispostavilo se da ima kamen u zuci, u 6 je mjesecu, i smije da jede samo petit keks, dvopek, caj da pije, to je to, do kraja trudnoce! Nakon porodjaja hitno mora operacijom ukloniti. Tako da sam se prepala toga kad me jucer pocelo boliti. Svasta je eto moguce. Inace mucnine meni se isto dan jave, dan ne, sto vise jedem uglavnom raznoraznog, gore mi bude, veca vjerovatnoca da ce mi biti Lose i da Cu povratiti. Tako da je to sve uredu, sto ih nekad ima nekad ne :) neko smo mi trudne, to je bitno :D

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Polly da, ako imas hematom to ti je od njega. Cuvaj se i polako, bez napora. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    TiKi92

    Polly da, ako imas hematom to ti je od njega. Cuvaj se i polako, bez napora.


    Nadam se da je to. I hormoni me hoće satrati. Plače mi se stalno, muž me jako nervira iako ništa krivo ne radi, ono pms puta 100000. S time da sam smanjila kavu s 3-4 šalice na jednu, cigarete isto ostavljam, smanjila s kutije na 3 dnevno. Trudim se, ali i grizem na sve oko sebe. Totalni kaos s hormonima 🤯

    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Hahaha, to je taj osmi tjedan, ja sam bila zmija otrovnica, uzaaas. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Luna999

    Luna999

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Joj, meni je koma zadnjih par dana, imam jake vrtoglavice… 🤔Predvecer tek prestanu. Budim se već dva tjedna svaku noć, to me živcira, al eto. Barem nemam mučnine ko većina vas.
    Bila sam vas pitala za savjet, al se post valjda zgubio negdje; radim kso trener gimnastike i najebem se s nošenjem teških strunjača, greda, itd… često sam na spravi gdje dižem djecu, i tak 4 treninga za redom. Često me zaboli dolje trbuh, pa se bojim. Jel da da je opravdano da smanjim sve to?? Još nisam rekla glavnoj trenerici…a moram

    Dečkić💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Luna999

    Joj, meni je koma zadnjih par dana, imam jake vrtoglavice… 🤔Predvecer tek prestanu. Budim se već dva tjedna svaku noć, to me živcira, al eto. Barem nemam mučnine ko većina vas.
    Bila sam vas pitala za savjet, al se post valjda zgubio negdje; radim ksotrener gimnastikei najebem se s nošenjem teških strunjača, greda, itd… često sam na spravi gdje dižem djecu, i tak 4 treninga za redom. Često me zaboli dolje trbuh, pa se bojim. Jel da da je opravdano da smanjim sve to?? Još nisam rekla glavnoj trenerici…a moram


    Naravno da je opravdano, ja se čuvam na način da pazim da ništa teško ne dižem i ne nosim. Reci joj svakako, bitnija je bebica od strunjača i greda. 

    Što se tiče hematoma, brine me malo što mi gin nije rekao da mirujem, a kad čitam o hematomima ugl piše da bi se trebalo mirovati, da se kretanjem jače krvari…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.