LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Sad sam se slikala i bas se vidi da je trbuscic od ponedjeljka do danas narasao,napokon😁 jer bio je bas mali, ali ove dane bas iskocio🎉 fora je to slikanje svaki tjedan jer bas se vidi promjena. Pocels tek u 18.tj jer prije se nije ni imalo sto slikati😂🤣

    💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Jutro, ja sam cijeli vikend uživala u Dalmaciji i sada me svaka kost boli, od šetnji, od hrane, druženja i sl. Ali to su slatke brige i vraćamo se ponovno starom životu haha
    Što se tiče rezanja i šivanja, bolje vam je da vas izrežu nego da same popucate, daju za šivanje lokalni anestetik i rijetko koju ženu boli.
    Kada odlučuju carski? Zbog prijašnjih carskih beba visoko i ne spušta se, zadak, placenta previa, komplikacije raznorazne, primjerice visoki tlak, pad otkucaja srca bebe, pupčana oko vrata i sto drugih. Nadam se da nijedna neće imati nijednu komplikaciju. Mene za ssada zbog predležeće posteljice čeka carski sa spinalnom i u užasnom sam strahu da ću osjetiti sve i da mi neće anestezija dovoljno djelovati. Tako da se nadam da će se posteljica do 30.-og tjedna još podići. Bumo vidjeli!!!
    Magnezija se može piti oko 800mg, čak i više neće naštetiti ali izaziva proljev. 

  • Avatar Nikita206

    Nikita206

    Broj poruka: 618

    Prijavi adminu

    Jutro cure, htjela sam vam samo pokazati svoj najnoviji poslovni look 

    https://ibb.co/2gsjBZp [ibb.co]

    🌸It's a girl🌸
    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Nikita206

    Jutro cure, htjela sam vam samo pokazati svoj najnoviji poslovni look

    https://ibb.co/2gsjBZp [ibb.co]


    Hahahahahaha  hvala ti na ovoj porciji smijeha u ponedjeljak prije podne 

  • Avatar Pčelica06

    Pčelica06

    Broj poruka: 959

    Prijavi adminu

    Nikita jel ti to jos uvijek stanes u traperice koje si nosila prije trudnoce?  

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Nikita206

    Jutro cure, htjela sam vam samo pokazati svoj najnoviji poslovni look

    https://ibb.co/2gsjBZp [ibb.co]


    Hahaha show, ja sam ih nosila samo raskopcane, nisam se sjetila gumice🤣😂🤣sad odustala od trapki i stalno tajice, morala bih kupiti trudnicke trapke, ali mislim da ih u Ri bas i nema…u lidlu sam kupila tajice i deblje tajice ko hlace

    💙

  • Avatar Nikita206

    Nikita206

    Broj poruka: 618

    Prijavi adminu

    Pčelica06

    Nikita jel ti to jos uvijek stanes u traperice koje si nosila prije trudnoce?


    Daaa  al sad mi je već počelo smetati kad se zakopčam pa zato ovo  bila sam lijena za kupovanje trudničkih, imam samo jedne, a još samo ovaj tjedan radim 

    🌸It's a girl🌸
    [lilypie.com]

  • Avatar Nikita206

    Nikita206

    Broj poruka: 618

    Prijavi adminu

    Rose1

    Nikita206

    Jutro cure, htjela sam vam samo pokazati svoj najnoviji poslovni look

    https://ibb.co/2gsjBZp [ibb.co]

    Hahaha show, ja sam ih nosila samo raskopcane, nisam se sjetila gumice🤣😂🤣sad odustala od trapki i stalno tajice, morala bih kupiti trudnicke trapke, ali mislim da ih u Ri bas i nema…u lidlu sam kupila tajice i deblje tajice ko hlace


    I ja provodim dane u tajicama, ali na posao moram u pristojnijem izdanju 

    🌸It's a girl🌸
    [lilypie.com]

  • Avatar tea1401

    tea1401

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    Jutro curke..sretno svima na pregledima ovaj tj.❤
    Dora, Alisa i ja cemo tamo 1.7.negdje nabaciti neki selfi iz Vinograd. ;) haha
    Sto se tice poroda..citam i cujem svasta,ali svaki je drugaciji..nadam se da moj nece trajati 1264 sata😂😂
    Ja zadnja dva dana osjecam kao neke male bolove u donjem djelu trbuha al to pripisujem rastezanju..
    Nikita, toop ovo bi trebala patentirati 😂😂

    Anja🌸🌸

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Jutro ženske ☀️ 
    Rose eto nas na pola puta! 🥳😊 Čitam jučer sve stranice koje sam propustila pa sam uočila tvoje tegobe - probava, dolje pritisak, bol u donjem dijelu leđa. Eto kao da sam ja pisala, ista stvar kod mene. Danas imam pregled, baš ću pitati gin za taj pritisak dolje zbog čega je. Teže mi je sjediti, onda me i leđa brzo uhvate, samo bi ležala.. Još malo se moram strpiti do bolovanja 😏

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.