LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Nikita haha kakav patent si izmislila bas sam se nasmijala 
    Pcelica, Vrapcici ne znam kak u drugim bolnicama u zgu ali ja sam krajem 1 mj zvala sv duh i prijavila se za trudnicki tecaj. Kod njih se odrzava 1x mjesecno 4 dolaska po 2h. I termin za tecaj sam dobila u 4 mj. sve grupe bile pune u 2 i 3 mj.
    Polly cestitam na pola puta !

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Rose1

    Polly

    Ja sam uz dvoje tamnih iz H&M-a naručila ove svjetlije za toplije dane s Asosa, preeezadovoljna sam!!https://www.asos.com/asos-maternity/asos-design-maternity-ridley-high-waisted-skinny-jeans-in-mid-wash-blue-with-over-the-bump-band/prd/13745998?clr=mid-blue&colourWayId=16562599&SearchQuery=&cid=5813 [asos.com]
    .
    I pikiram hrpu haljinica za proljeće isto s Asosa, divne stvari imaju 😍

    Super su, ali nezgodno mi zbog broja🤔mislila preko neta naruciti iz h&m, a strah me da ne falim broj…


    Za svaki proizvod imaš vodič veličine, izmjeriš si grudi, struk (u ovom slučaju trbuh) i bokove i po tome ti pokaže veličinu. Jednom sam fulala pa vratila na poštu, povrat novaca dobila za tjedan dana, bez pol frke. I ja inače volim probati, ali s asosom mi nije problem riskirati kad je vraćanje super lagano i sigurno. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Ancy_23

    Nikita haha kakav patent si izmislila bas sam se nasmijala
    Pcelica, Vrapcici ne znam kak u drugim bolnicama u zgu ali ja sam krajem 1 mj zvala sv duh i prijavila se za trudnicki tecaj. Kod njih se odrzava 1x mjesecno 4 dolaska po 2h. I termin za tecaj sam dobila u 4 mj. sve grupe bile pune u 2 i 3 mj.
    Polly cestitam na pola puta !


    Hvalaaa 🥰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Bezzo1991

    Bezzo1991

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Sretno svima na pregledima 😘
    Nikita, kud nisi prije poslala sliku, ja svoje sve podijelila hahahah. Da sam znala za ovaj trik ne bi 😄. Briga te, neće ti niko virit ispod majice.
    Polly i Rose, čestitke na pola puta 💪 Lijepi, okrugli broj. 
    Vidim da vam je svima skoro izmjeren cerviks, ja od 13 tt nisam bila na vaginalnom pregledu niti mi je išta rekla osim da je posteljica straga. Kada bi se to trebalo mijerit?

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Polly, Nikita hvala🤗 narucit cu popodne kad decko dođe jer imam samo maestro, on to sve narucuje😂🤣😂
    Bezzo hvala draga🤗 ni meni nisu mjerili cerviks, pitat cu iduci put, ponekad je bolje da ne prckaju previse i zspravo izbjegavaju
    Snoopy sve je moguce, meni tako bilo s lijeve strane i proslo nakon wca-probava

    💙

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Evo ja sam se predbilježila u Petrovoj za trudnički tečaj za travanj. Cijena je 400 kn, 8 dolazaka. 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Nikita206

    Jutro cure, htjela sam vam samo pokazati svoj najnoviji poslovni look

    https://ibb.co/2gsjBZp [ibb.co]


    Hahhaha radila sma isto što i ti ali sada više šlic ne mogu zakopčati pa tako jedino mogu nositi kada imam dužu majicu 
    Pregled cerviksa se inače radi od 20.tjrfna, osim u slučajnu komplikacija pa provjere.
    Meni stigli nalazi štitnjače, tsh 2.2.,ft4 bliže gornjoj granici, a ft3 donjoj, ali uglavnom sve unutar referenci za drugo tromjesečje. Baš sam sretna. 

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Cure dobro jutro, se tek sad probudila…doduše od 5h do 7h san bila budna.
    Nisan popratila ko sve ima pregled danas, ali u svakom slučaju sritno svima.
    Vidin dosta vas planira kakav će porod,oće li epiduralnu ili ne… Meni je ovo prva trudnoćai iskreno ne planiran ništa osim to da neću ić sama već da muž ide samnom. Dosta njih koje su rodile su mi rekle da mi je najbitnije slušat šta babica u datom trenutku govori, kako disat i sl.

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png [lpmf.lilypie.com]"

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Nikita206

    Jutro cure, htjela sam vam samo pokazati svoj najnoviji poslovni look

    https://ibb.co/2gsjBZp [ibb.co]

    Hahhaha radila sma isto što i ti ali sada više šlic ne mogu zakopčati pa tako jedino mogu nositi kada imam dužu majicu
    Pregled cerviksa se inače radi od 20.tjrfna, osim u slučajnu komplikacija pa provjere.
    Meni stigli nalazi štitnjače, tsh 2.2.,ft4 bliže gornjoj granici, a ft3 donjoj, ali uglavnom sve unutar referenci za drugo tromjesečje. Baš sam sretna.


    Odlicnooo, bas mi drago🎉 Meni TSH bio 2,5 prije 2mj i sad neki dan 2,1. Sam pao, ali meni su dvije ginek.rekle da je i 2,5 ok i da ne treba terapija, ali bila sam bas sretna kad sam vidjela 2,1. 

    💙

  • Avatar Bezzo1991

    Bezzo1991

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Onda će mi možda napravit idući put, sad je bila u panici radi bubrega pa nije ništa drugo puno gledala. 
    Cure to su vam super nalazi za TSH! U trudnoći i je najbitniji TSH, meni su i antitijela povišena, ali to se ništa ne gleda. Nisam još bila vadit krv nakon šta pijem novi Eutyrox, a digla mi ga na 50. Živo me zanima…bio mi je skočio bez obzira na terapiju na 3.5 opet.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.