LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Dora mogle bi baš, eto zamisli bilo bi lijepo da se poklopi da skupa završimo na porodu, po terminu bi se moglo dogoditi ❤️ Hehe, Dora draga, ne trebaš ti mene pokvariti što se prehrane tiče, vjeruj mi znam ja i sama “zakuhati” sa svim i svačim, eto jučer se kao da je sudnji dan najela smokića, navalila, nisam stala dok sve nisam smazala, kasnije mi slabo došlo, al u trenutku sam baš uživala 😊 Sretnoo na pregledu ovaj tjedan 🥰🥰🥰 I da, nadam se da ćeš izgurati što duže. Meni mama kaže ako sam imalo na nju da ću roditi ranije sigurno, i sestra je rodila ranije također. 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    mimoza

    Leonie nije ogranicena kolicina magnezija koju smijemo uzeti. Ja cesto znam popiti 800mg, al onda dobijem proljev i to ti je jedina nus pojava. Od 36.tt bi se trebao prestati konzumirati.
    Dora samo kvaris ljude oko sebe 😂
    Vrapcic nema na cemu 🤗 neki doktori kazu i da je to priprema maternice za porod i da ona mora imati grceve kao i svaki drugi misic.


    Hahahaha 😋 suti i dodji na cokoladne kolace😏 

  • Avatar Ivcy1306

    Ivcy1306

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Vrapcic, gin mi je rekao da bi trebao biti oko 5cm, meni je 3.2cm i to unutarnje usce mi je u obliku slova U sto god to znacilo. Narucio me za dva tjedna, tj.sad 27.idem opet na cervikometriju pa cemo vidit. Sa malim nisam imala tih problema tako da mi je to novo. Nisam pametna u vezi tih bh kontrakcija. Daj boze da je kao sto mimoza kaze!

    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Vrapcic123

    Dora mogle bi baš, eto zamisli bilo bi lijepo da se poklopi da skupa završimo na porodu, po terminu bi se moglo dogoditi ❤️ Hehe, Dora draga, ne trebaš ti mene pokvariti što se prehrane tiče, vjeruj mi znam ja i sama “zakuhati” sa svim i svačim, eto jučer se kao da je sudnji dan najela smokića, navalila, nisam stala dok sve nisam smazala, kasnije mi slabo došlo, al u trenutku sam baš uživala 😊 Sretnoo na pregledu ovaj tjedan 🥰🥰🥰 I da, nadam se da ćeš izgurati što duže. Meni mama kaže ako sam imalo na nju da ću roditi ranije sigurno, i sestra je rodila ranije također.

    Hahaha mmm smokici..najvise volim strpat saku smokija u usta i onda kad ih smeljem na pola ubacit kocku mlijecne cokolade pa nastavit mljet 
    Eto, ti genetski, ja zbog blizanaca, ko zna, mozda se stvarno i dogodi! 
    Hvala ti ♡ i ja se nadam 🙏🏼
    P.s. kaktusica bacila sam oko na taj kvasac, cini mi se super, bas cu pitat dr. jel mogu i to ubacit, covjece uz blitvu/ciklu, sumsko voce, kupinovo vino i kendural ima da mi skoci zeljezo preko gornje granice

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Mamice, ja odoh pajkit, a vi ste postale nocne ptice pa ocekujem ujutro jos jedno 4 stranice 
     Laku noc i da sto ljepse utonete u san i spavate duuugo i mirno bez dizanja i budjenja do jutra

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Lelibeli po čemu oni to zaključe da se ide na carski? Zbog tvog prijašnjeg poroda? Ili neki drugi razlog?
    Ivcy sretno na pregledu i nadam se da će biti sve ok u konačnici ❤️

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Tocka_tockica

    Tocka_tockica

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Curke hvala na savjetima.. budem probala taj sok od sljive.. inace mi je probava ok, kruh jedem minimalni, uglavnim integralni, al moram priznat da sam bas nekak pretjerala ovaj vikend s nekim cudnim kimbinacijama tak da me iakreno ne cude smetnje..  ne pijem magnezij, al pijem donat.. pipijem oki pola litre donata dnevno to je oko 500 miligrama magnezija, nekad i vise.. rekka mi je dr da prevelika kolicina Mg nije dobra i da je ovo sasvim dovoljko.. ma inace mi je probava pod kontrolom al eto bss sam neke lude kombinacije jela pa dobila  i proljev  😣 pa misljm da mi se jos probava nije smirila.. vidjet cu kak ce do jutra al bss me trenutno muci jako.. 

    👧🩷 2017.
    👦💙2020.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lelibeli

    Lelibeli

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Vrapcic123

    Lelibeli po čemu oni to zaključe da se ide na carski? Zbog tvog prijašnjeg poroda? Ili neki drugi razlog?
    Ivcy sretno na pregledu i nadam se da će biti sve ok u konačnici ❤️

    Zbog prijašnjeg carskog i još sad blizanci pa je prerizično ići u prirodni porod, jedino se mislim uzet spinalnu al se bojim uboda u kičmu 😬

  • Avatar Leonie90

    Leonie90

    Broj poruka: 524

    Prijavi adminu

    Dora, da, ona je sama rekla da to nije ni osjetila.

    Dora i mimoza, hvala na odgovorima, ne pijem ga redovito, ali vidim da bi trebala, jer kao da me bol malo popusta.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 135

    Prijavi adminu

    Bok curke. Imam pitanje vezano za kilograme, prvenstveno namjenjeno onima koje su vec bile trudne. Zanima me je li se vi debljate u nogama? Ja sam inace bila mrsavica uvijek i sada primjetim da su mi se noge jako jako udebljale i to me brine a tek sam 16.tj. :( Da li ce to otici nakon poroda? Haha, zaista sam jako tuzna, jer vježbam i krećem se, ali uzalud :( 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.