LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Ivcy držim fige da budu super nalazi kod sina i da što prije prođe gripa 🙏 Nadam se da ti se cerviks više neće skraćivati, moraš li baš ono mirovati totalno ili ipak možeš šetati i kretati se? Je li 21.tjedan malo raniji za skraćivanje cerviksa? Iskreno se nadam da će stati i da će do kraja trudnoće biti sve ok. 🥰

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Leonie90

    Leonie90

    Broj poruka: 524

    Prijavi adminu

    Cure, a koliko magnezija dnevno se smije piti? Ja pijem jednu tabletu od 500 mg.
    I do kada se on smije uzimati? Sjecam se da ste pisale da pred kraj ne smije, ali ne sjecam se kada se mora prestati..

    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Bezzo predivan ti je trbuscic:)
    Kaktusica, nisam cula za taj kvasac, imas neke konkretnije info? Sto di kako, di nabavit, smije li se uz lijekove za zeljezo, je li djelotvorno itd.? Budem progooglala naravno, ali uvijek radje cujem iz prve ruke!
    Alisa da, hahah i moje su iz te ture lidlovih tajica, tad jos nisam imala trbuh, ali mi je pasalo da me ne stiscu obicne tajice/hlace, a sad kako vrijeme ide samo vrtim tih dvoje istih i peri deri, nadam se da ce izdrzat sto duze jer one tajice koje su bile na iducem trudnockom programu mi nisu bile tako dobre pa ih nisam ni kupila..
    Leonie bas si me malo nasmijala sa ovim da je muzu te frendice to bilo najgore sto je dozivio, ja stvarno vjerujem da je, ali kladim se da je on to vjerovatno dozivio i gore od te frendice koja je bila pod nozem..
    Za Mg mislim da su pisale cure do 36.tt da se koristi..
    Anavo sretno dokle god mozes i osjecas se dobro! :) bit ce super samo nek sve bude dobro pa i tak zadnji period taman da doma sredit i pripremis sve :)
    Ivcy draga, nadam se da ce malenom brzo past temperatura pa da nisi toliko zabrinuta, drzite se! :*
    Nadam se da ce te gripa zaobic, a i da ce se kontrancije primirit!

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Tocka vauuu tvoje iskustvo mi se cini milina, pogotovo za prvu bebu :)
    Drzi se s tim bolovima, nadam se da prestat kad uzmes normabel, on bi stvarno trebao opustit misice! :*
    Tea i Alisa ak se vas dvije ne javite iz Vinogradske  ovdje sa zajednickom slikom s bebicama bit cu razocarana!! :D
    Vrapcic, mogle bi i nas dvije iz Petrove hahah bas bi bilo super da mozemo birat cimerice :D jedino se bojim da bi ja tebe skroz pokvarila u tih par dana s prehranom :P

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Da, stvarno raznih trbuscica❤🥰fora mi to gledati…i kako nam rastu
    Kaktusica❤🤗
    Mrvičak odlicnooo, brzo je on to prebolio💪ma nece ni na tebe, proslo to sve

    💙

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Ja jos uvijek ne razmisljam o porodu, moram priznat da sam trenutno u strahu samo da sto vise tjedne izguram i da se pomalo cak i bojim veselit se ovim cudima koja rastu u meni, ovaj tjedan mi je bas ulio strah u kosti iskreno…
    Sto se sivanja tice, nekako mi se cini da u cijeloj toj proceduri i bolovima od poroda to sivanje dodje ko nesto totalno usputno i neprimjetno, a svakako sam misljenja da bi radje da me recnu i zasiju pravilno nego da se poderem do guze nepravilno i da bude kaos tamo dolje i milimetra veci nego li je potrebno..
    Bh kontrakcije mislim da imam jer mi se zna bas stvrdnut i zgrcit trbuh (uvijek desno od pupka na istom mjestu, prvo sam misla da su crijeva, ali specificno je i nema veze sa vrstom hrane pa mislim da su to valjda ipak te kontrakcije) na pola minute- minutu, nikad nije bolno..nekad se ponovi par puta tijekom dana, nekad nijednom, nekad par puta kroz sat-dva, ali mimoza i jos neke cure su pisale da imaju i da su im dr. rekli da je sve u redu pa ne panicarim, spomenut cu dr. na pregledu ovaj tjedan..

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Mimoza hvala na informacijama vezanim za kontrakcije 😘😘
    Točka drago mi je da te nisu počele otvarati, nadam se da ni neće, da će do kraja biti sve ok 🙏 A za probavu par pitanja / savjeta : piješ li dovoljno vode, magnezij na večer, meni ujutro tulum od probave od magnezija, i pokušaj malo lakšu hranu jesti (variva bez kruha recimo, hranu bogatu vlaknima). Ima također u dm super sok od šljive, frendicu u trudnoći mučila probava i taj sok joj bio otkriće. Ujutro kad se probudiš popij na prazan želudac čašu mlake vode. Sretno i nadam se da će se primiriti… Al kažu da je to često u trudnoći 🤷‍♀️🤦‍♀️

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Točka čaj od kamilice popij, meni pomaže za sve probavno, abdomenalne bolove i smetnje ☺️

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Leonie nije ogranicena kolicina magnezija koju smijemo uzeti. Ja cesto znam popiti 800mg, al onda dobijem proljev i to ti je jedina nus pojava. Od 36.tt bi se trebao prestati konzumirati. 
    Dora samo kvaris ljude oko sebe 😂 
    Vrapcic nema na cemu 🤗 neki doktori kazu i da je to priprema maternice za porod i da ona mora imati grceve kao i svaki drugi misic.

    [lilypie.com]

  • Avatar Lelibeli

    Lelibeli

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Cure trbuščići su vam prekrasni 😍😍 
    Vidim da pričate o porodu ja sam prvo rađala prirodno i na kraju završila na hitni carski, a prošli pregled sam ga pitala koliko je posto da ću sad na carski on kaže 100%.
    Pitala sam i za onaj novi francuski rez al kaže da je meni već napravljen ožiljak i da ću na obični 🤷‍♀️
    Šta se mora nije teško samo nek oni dođu 🤗🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.