Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Ma svi bi mi da budemo mirni bar prvih mjesec dana,da mu ne fali nista,a izlazit cemo da,sve ovisi kako prode porod al mi se u pocetku nece dat sigurno po trgovinama..i mi smo danas 27 tt☺

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, kako ste? Ja se evo tek vratila u normalu poslije blagdana 🙈
    U radovima smo, krečenje i svašta nešta.
    Mi još ništa nismo pripremili za bebu, kada završimo s radovima bacamo se na to. Potrudit ću se što više toga naći na jednom mjestu. Robice neću kupovati puno za početak jer tko zna kolika će biti, lako pošaljem muža po još nešto ako zafali.
    Hoćete vi kupovati grudnjake za dojenje? Ja sam mislila pričekati poslije poroda, za slučaj da iz nekog razloga ne budem mogla dojiti.
    Bebinu odjeću ću prati u detrdžentu za bebe, najvjerovatnije Becutanovom jer sam dobila puno preporuka.

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    shell ja sam uzela jedan grudnjak za dojenje u mulleru, pamucan je i okej je… Mene vise ne pasu stari grudnjaci, tako da nosim one sportske… 

    Cure, planirate li na more prije poroda? 🙂

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Mi nećemo. Termin mi je krajem 7.mj, pa ne bi htjela ići i riskirati da me tamo uhvati. A 6.mj mi je rano za ići. Ti?

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    ja bi voljela ici ako bude sve ok.. negdje pocetkom 6.mj planiramo 🙂 torba za rodiliste i papiri idu samnom za svaki slucaj 😁

  • Avatar TinaZg1211

    TinaZg1211

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Hej hej da pitam za misljenje i savjet. Danas mi se nesto cudno desava. Dali se kojoj desilo da otekne ali samo jedna noga ? 2 dana sam kuci ,ne hodam,ne forsiram nista,i vidim nakon tusiranja da mi je lijeva noga u gleznju otekla i to jako. Desna apsolutno nista. Lijeva noga me citava boli a bol mi se siri od lijeve strane maternice pa preko cijele noge,najvise u butini. Jel to alarmantno neznam sta sad da idem na hitnu ili ne. Otisla sam prosetat do ducana misleci mozda je to bas zato jer previse odmaram ali bol ne da popusta nego se pojacava. Prestane na pola sata i opet krene. Beba je jucer bila toliko mirna da sam se uplasila nenormalno,do navecer je uopce nisam osjetila. Danas je osjecam normalno ,cak boli kad udari. Ali brine me ova bol

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    TinaZg1211

    Hej hej da pitam za misljenje i savjet. Danas mi se nesto cudno desava. Dali se kojoj desilo da otekne ali samo jedna noga ? 2 dana sam kuci ,ne hodam,ne forsiram nista,i vidim nakon tusiranja da mi je lijeva noga u gleznju otekla i to jako. Desna apsolutno nista. Lijeva noga me citava boli a bol mi se siri od lijeve strane maternice pa preko cijele noge,najvise u butini. Jel to alarmantno neznam sta sad da idem na hitnu ili ne. Otisla sam prosetat do ducana misleci mozda je to bas zato jer previse odmaram ali bol ne da popusta nego se pojacava. Prestane na pola sata i opet krene. Beba je jucer bila toliko mirna da sam se uplasila nenormalno,do navecer je uopce nisam osjetila. Danas je osjecam normalno ,cak boli kad udari. Ali brine me ova bol


    Ja bi ti preporucila da odes na hitnu za svaki slucaj 

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    TinaZg1211

    Hej hej da pitam za misljenje i savjet. Danas mi se nesto cudno desava. Dali se kojoj desilo da otekne ali samo jedna noga ? 2 dana sam kuci ,ne hodam,ne forsiram nista,i vidim nakon tusiranja da mi je lijeva noga u gleznju otekla i to jako. Desna apsolutno nista. Lijeva noga me citava boli a bol mi se siri od lijeve strane maternice pa preko cijele noge,najvise u butini. Jel to alarmantno neznam sta sad da idem na hitnu ili ne. Otisla sam prosetat do ducana misleci mozda je to bas zato jer previse odmaram ali bol ne da popusta nego se pojacava. Prestane na pola sata i opet krene. Beba je jucer bila toliko mirna da sam se uplasila nenormalno,do navecer je uopce nisam osjetila. Danas je osjecam normalno ,cak boli kad udari. Ali brine me ova bol


    Nisam takvu vrstu boli imala, zna me boliti noga ali ne na taj način. Sinoć me probudila bol zbog grča u lijevoj potkoljenici, a danas kad sam radila nešto po kući u čučnju, boljela me toliko da se nisam mogla osloniti na nju. Nisam se previše obazirala jer znam da se svašta događa sa tijelom u trudnoći, ali ti ćeš najbolje procjeniti po jačini bola je li za hitnu. Možda se neki živac ukliještio?!
    Što se tiče pokreta bebe, kod mene također postoje mirniji dani, kada ju skoro i ne osjetim. I ja se jako zabrinem, ali se brzo vrati u stari ritam.
    Sretni

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Sretno*

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Idi na hitno obavezno!!! Žene bila danas u Dević tekstilu kvalitetne spavacice za 69 kuna za sve nas koje ih inace ne nosimo i nemamo namjeru dat puno novaca za mjih pa eto ako netko nije uzeo :-)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.