Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TinaZg1211

    TinaZg1211

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Drage moje,sada sam 33 tjedna trudna,po uzv svaki put kazu 34 tjedna. Upravo idem sa kontrole.  Od negdje 21tjedna vucem eserihiju 😔 tad sam dobila i tesku gljivicnu infekciju. Dobila sam antibiotike i vaginalete i sve je super proslo. Bar sam ja mislila da je. Ali evo danas su stigli opet nalazi briseva i opet se vratila. Gljivice nisu ali osjećam se nekako čudno dolje kao da ce i one svaki cas. Opet mi je dala isti antibiotik. Jel netko imao iskustva sa time ? I nisam pitala bitno pitanje sta je sa partnerom,jel se i on mora lijecit ili za njih to ne vrijedi ? Inace beba je super,dubi na glavi sada ,zadnji put u 29 tj jos nije bila okrenuta a sada je,45cm duga i preko 2kg teska. Kaze doktorica samo ako se ne izljeci do poroda ta gadura jer upravo to i je da cu morat na porodu dobit neku inekciju da ne zarazim bebu. Kolko sam sretna tolko sam i ocajna sada. 

    [lilypie.com]

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Znaci ja jos ni pocela razmisljat o torbi za rodiliste 😌 vidim vi vec naveliko razmisljate a ja jos se mislim di cu kupit pidzame spavacice… Mislim da sad poslije Uskrsa moram pocet s time i mislit na to… Joj leti mi vrijeme samo me panika uhvati kad se sjetim svega

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Curke evo danas kupila torbu za rodiliste od biobaze u dm-u,stvarno svasta ima i torba je super i za rodiliste i kolica kasnije,nego zanima me dode jedan gel za intimnu njegu od kadulje,gospine trave i masl.ulja i nisam sigurna dal mogu koristiti a opet ne bi je stavili unutra da se ne smije?

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu
  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu
  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Super, vidim stvarno svega ima, ja baš volim babylove proizvode a i od biobaze. Koliko košta?
    Pa za taj gel stvarno ne znam, ali nekako mi je logično da ga mogu koristiti i trudnice kad je već tu. Ne piše ništa?

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Inace dode 250 kn,al imala sam jos neke bodove i popost 15%na cijelu kupnju i doslo me 190 kn,pa ne znam inace biobaza ima posebnu liniju mama al ovaj gel je bez ikakve oznake,provjerit cu jos al najvise me torba privukla,u dm-u samo torba dode 180 kn

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Je li dovoljno velika da stane sve za rodilište?

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Stvari za bebu bi stale,al za nas ne,ipak zauzmu mjesta rucnici,spavacice,slape itd

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Meni je odličan onaj losion za njegu koze za trudnice od biobaze s njim se trackam svaku vecer kao da ima nevena u sebi 😊 ja sam se dvoumila hocu uzet torbu ili ne na kraju nisam jer sam dobila s kolicima a vec gomilam kojesta necu vise imat gdje svoje stvari drzat 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.