Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • babyq

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Cure gdje ćete kupovati majice za trudnice?Gledam u Mana nova 159vl kn je jedna majica a treba mi par komada.

    https://lmtf.lilypie.com/FEATp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Ja sam u 19.tj i pretpostavljam da sam negdje na +2,3 kg. Nisam bila mjesec dana na pregledu, nikako dočekat! U početku sam i izgubila negdje 2,3kg zbog mucnina i još imam šećer pa se nisam udebljala ali trbuh se već malo vidi. Očekujem ipak neko značajnija debljanje u 3.tromjesečju :)
    Što se tiče prenatala, pijem elebaby, i sumeci kalcij dodatno. Magnezij sam prije znala popiti dok me mučila probava ali kako je sad sve ok nisam ga već dugo uzimala. Baš sam pogledala sastav elebaby i piše da magnezija ima samo 15% PU tako da se može komotno uzeti dodatno. Kad potrosim ovaj sumeci kalcij, nastavit ću s nekom kombinacijom kalcija i magnezija koju mi je preporucila žena u ljekarni. Na njemu piše cal-citrat plus magnesium i vitamin d-3. To je ista žena koja mi je preporucila linex forte protiv gljivica pa sad sve što je rekla dovodim u pitanje 😂😂😂
    Što se tiče spavanja, prevrcem se s boka na boka, najviše mi paše u nekom položaju između trbuha i boka, s nogom skvrčenom prema gore. Ako sam puno na lijevom boku zaboli me pa moram mijanjati. Na leđima budem dok gledam tv ili slično ali pazim da ne predugo. Još nemam nikakve jastuke ni pomagala, ali razmisljam. Ako može preporuka gdje ste uzeli i kakve? Jesu vam ti jastuci baš mekani ili ? Kad je tako jako mekan čini mi se da neće bit dobar za dojenje, nego eventualno za ograditi bebu na krevetu. Vidjela sam da te jastuke reklamiraju da su za spavanje za trudnice i onda za dojenje …
     

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    babyq

    Cure gdje ćete kupovati majice za trudnice?Gledam u Mana nova 159vl kn je jedna majica a treba mi par komada.


    Imaš na HMu online i u Areni, i na ASOSu. Čak ima i Zara ali je sva roba čudna, ko za beskućnike a ne trudnice 🤣
    A kakve ti trebaju, najobičnije pamucne ?

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Boy♡

    Imam za vas jednu anketicu, bas me zanimaju neke stvari:
    1. Koliko ste se udebljale do sada u trudnoci? Ja 4kg, inace sam sklona debljanju, tako da sam bas sretna s tom kilazom. A i zatrudnila sam s 80+, pa sam sretna sta ne budem bila 100kg.
    2. Kako spavate? Ste kupile bananu ili planirate? Ja spavam s jastucicem izmedju nogu na lijevom ili desnom boku. Nekad malo prebacim nogu preko njega a donju ispruzim, al brine me da to ne pritisne previse trbuh. A i osjetim da se beba tada vise mice.
    3. Sta pijete sve od vitamina? Ja elebaby, svaki drugi dan magnezij od twinlaba, i sad sam dobila neke tablete zeljezo s vitaminom c, al jos ih nisam podigla.


    1.Cca nekih 1,5 kg .Sad sam na nekih 51,5kg
    2.Spavam s trudnickim jastukom na lijevom ili desnom boku,ali u snu se sva izrotiram🙈.
    3.Moj dr.je protiv prenatala ,pijem svoju standard terapiju(aktivni folat,mg,isotinol,d3,gentele iron,b12 i c vit.).

    P.S. sad sam vadila krv na hematologiji i kako su sestre jako drage bas smo kom nesto za gripu i kaze jedna sestra da im cesto ljudi presute da su bolesni i preporucila mi je da svakak nosim masku  po bolnicama,domovima zdravlja i tramvajima…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    lavandice, evo!
    1. zadnji pregled bio 24.12. i onda sam bila na +6, sljedeći je u ponedjeljak pa budemo vidjeli. mm mi malo prije rekao da sa svaki dan na očigled sve veća i veća  ali i doktor mi je rekao da bi bilo poželjno da dobijem oko 18 - 20 kg jer sam po njegovom bila pothranjena prije trudnoće, (52 kg na 175 cm), po mojem nisam, samo sam bila izrazito mršava.
    2. spavam svakako, bez jastuka jer sam lijena kod svojih uzeti sestrin trudnički, a svaka 2-3 dana sam kod njih. pokušavam zaspati na boku, uredno se budim na leđima, prije spavala samo na leđima i sad muku mučim s tim.
    3. pijem elebaby, kalcij (strah me da mi zubi ne propadnu) i ferrum sandoz (neki sirup) za željezo jer mi je izrazito nisko, prije trudnoće bilo 1, doktor nije mogao vjerovati da s tak niskim željezom živim normalno i da mi ništ nije…
    konačno malo zimskog ugođaja došlo s nama na sjever hr, sve se lijepo zabijelilo, pada baš gusti snijeg, a meni super jer sam doma u krevetu i ne moram nikud i uživam u ugođaju

  • Avatar Fairies

    Fairies

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Ja sam kupila majice i kosulje u HM.. brzobrazno su skupi uzasno..al je lijepo..njihova clasic kolekcija mama..tipa pamucna majica 100kn.. kosulja duza.. 180 kn…traperica ima od 130 do 300 kn…
    I u mani sam uzela majicu i traperice..al tam su trapericr ravan kroj pa su onak malo ruzne..
    Zaru nisam dozivjela jer njihovi ducani su mi odvratno nepregledni. 

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    babyq

    Cure gdje ćete kupovati majice za trudnice?Gledam u Mana nova 159vl kn je jedna majica a treba mi par komada.


    Ja sam nekidan narucila jednu s ebaya za nekih 8 dolara,i to onu fora s bebicom🤭😍….narucila sam i trudnicke najlonke za mekih ni 2 dolara…zivo me zanima kakve su…
    A s obzirom da sam inace sitnija necu pretjerivat s kupovanjem previse trudnickih stvari jer iovak su mi majice vise manje rastezljive tako da trbuscic stane bez problema😊…
     Embarasada ja imam jastuk iz magic baby-a i super mi je,za trudnice je i kasnije za dojenje…punjen je onim sitnim kuglicama i navlaka se skida…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    samy_lo

    Hoce li mi neko objasniti kako da dodam u potpis ovaj ticker,napravila sam ga,ali sta da uradim da bi bio slikovno prikazan ovdje :)

    samy, dok sve napraviš i upišeš podatke, na kraju imaš forums, klikneš na to i onda klikni na pseudo html i taj link koji ti se pokaže kopiraj u svoj potpis na forumu….
    evo slike da vidiš
  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Fairies

    Ja sam kupila majice i kosulje u HM.. brzobrazno su skupi uzasno..al je lijepo..njihova clasic kolekcija mama..tipa pamucna majica 100kn.. kosulja duza.. 180 kn…traperica ima od 130 do 300 kn…
    I u mani sam uzela majicu i traperice..al tam su trapericr ravan kroj pa su onak malo ruzne..
    Zaru nisam dozivjela jer njihovi ducani su mi odvratno nepregledni.


    Slazem se za h&m…jako nabijaju cijene za trudnicki asortiman…ja iz principa nisam tamo htjela kupit…uzela sam u ludlu tajice po 39 kn i super su mi udobne i mekane…
    I ona mama nova ima prenabrijane cijene…😏

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    slažem se za hm također. ali kupila sam jedne trudničke traperice, druge imam sestrine, i jednu vesticu samo koja je baš trudnička, ostalo nosi svoje od prije, i budem vjerojatno tak dugo dok budem stala u to, majice su mi rastezljive dosta pa za sad nemam problem s tim iako mi je trbuh već dosta velik.
    u lidlu sam gledala već par stvari, al kad je meni sve to tam veliko  nemaju malih veličina i to me mučilo i prije trudnoće, hoću kupiti nešto jer mi je predivno i onda nema moje 32/34 veličine!
    i da, imam i dvoje trudničke najlonke, deblje, jedne iz hm-a, druge iz mullera, super su mi jer me ove obične tiskaju na poručju trbuha.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.