Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    ms_3197

    Cure evo da se javim. Otisla sam na kraju doktoru i moram ostati u bolnici. Kazu ili jetra ili zucni kamenci ili upala zuci 🤦🏼‍♀️ Vidjet cemo sve sutra, sutra sam narucena na uzv abdomena i cekamo nalaze krvi. Vec su me staviti na antibiotike.

    Cura je dobro udara, provjerili su otkucaje.


    Drzi se,nadam se da ce otkriti o cem je rijec i rijesiti ti to uskoro😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Ms, svasta nas moze pratiti kroz trudnoce, gljivice, infekcije, bolovi i slicno, sve mi to izdrzimo. Bitno da si se javila doktoru i da je bebika ok.

    [lilypie.com]

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Hvala cure 😘😘 ma najbitnije mi je da je curka dobro i da njoj nije nista, lako ce oni za mene. Proci ce, samo nek je ona dobro. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Hipo

    Hipo

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    ms_3197

    Cure evo da se javim. Otisla sam na kraju doktoru i moram ostati u bolnici. Kazu ili jetra ili zucni kamenci ili upala zuci 🤦🏼‍♀️ Vidjet cemo sve sutra, sutra sam narucena na uzv abdomena i cekamo nalaze krvi. Vec su me staviti na antibiotike.

    Cura je dobro udara, provjerili su otkucaje.

    Dobro da si se javila dru. Drzi se i brz oporavak zelim.. 

    [lilypie.com]

  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Ms, Bas tako, glavno da je beba ok! U bolnici si pod nadzorom, tako da vjerujem da ces riješiti problem uskoro i da će ti pomoći ;) ja bih još samo htjela dodati jer si napisala da ti je bed zivkati doktora, da iako sam sama takva, ovo pokazuje da nam nikako ne smije biti bed kad se radi o zdravlju nas i naših bebica. Ja sam se držala i držim se u trudnoći nekih općih savjeta, a oštre neizdržive bolove su uvijek navodili kao razlog javljanja doktoru, pa sam ti zato i dala taj savjet. Ima nekih članaka na temu deset razloga kad se u trudnoći obavezno javiti doktoru pa proguglajte ako vas zanima. Javi novosti obavezno;) jesi na odjelu čuvanja trudnoće ili nekom drugom? 

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    ms_3197

    Hvala cure 😘😘 ma najbitnije mi je da je curka dobro i da njoj nije nista, lako ce oni za mene. Proci ce, samo nek je ona dobro.


    J

    ms_3197

    Hvala cure 😘😘 ma najbitnije mi je da je curka dobro i da njoj nije nista, lako ce oni za mene. Proci ce, samo nek je ona dobro.

    Ja sam u pocetku trudnoce imala bolove u jetri i zuci. Cak i u gusteraci. Jednu noc me ulovila bol oko bubrega, koja je pocela vecer prije a onda me bas stislo. Javila sam se na odjel, zadrzali me. Napravili uvz abdomena, polip na zuci od 6mm. Nakon toga sam bila malo na dijeti i Bogu hvala prestalo je. Sve se da prehranom rjesiti, ako je zuc ili jetra onda dijetica i bit ces dobro. Ako su kamenci oni to budu operirali poslije poroda, samo hitne salju na operaciju. Imas zucnu jetru, ona ti uglavnom vazi i za jetrenu, potrazi na netu. Sad odmaraj u bolnici, meni je bilo ok, obavit ces sve pretrage i bit ces mirna.

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Nina187

    Samy, dobrodošla i želim ti urednu trudnoću! 😊
    Lavandica, čestitam na dečku 💙👶🏼
    Semyzg31, i ja sam danas kupila rozi ručnik, mada ja znam da je curica 💕 teško je odoliti tim malim stvarčicama ☺️


    Preslatko je sve ja nakraju jedino rucnik kupila rozi i to samo zato sto nije bilo bez inace sam kupila posteljinu tetra pelene i slinceke al sve neutralno i frendica me skulirala da se maknemo s tog dijela jer sam se pogubila sve bi kupila🤣🤣si vidila one pletene hlacice i veste ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Hahahah ja htjela staviti u opis da je decko a ono mi promjenilo korisnicko ime. Tako da sam sljedecih 30 dana Boy hahah

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Lavandica ili boy 😂 hvala na savjetima. Ma sto god da je samo da se nesto ne zakomplicira, nadam se da ce biti samo neka dijeta i mirovanje i da ce proci.
    I da se ti bolovi od sinoc ne ponavljaju. 🙏🏻
    Lanchi_zg pa da, na kraju mi je doktor rekao trebala si odmah sinoc doci, a ne se patit s bolovima cijeli dan danas. I onda sam rekla da ne volim za sitnicu dolazit i da mi onda daju glupe komentare, pa je rekao samo da ima svakakvih doktora, ali kada tako jako boli i na takvim mjestima, da se odmah ide doktoru. 

    [lilypie.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Ms dobro pa si na vrijeme osla doktoru pa si pod njihovim nadzorom.
    I meni se cini da ima vise deckica nego curica na temi.
    A sto se tice spavanja ja nekako najbolje se naspavam na desnom boku . Nemogu zaspati na lijevom. I znam Jos ponekad na trbuhu spavati'stavim si trudnicki jastuk ispod.
    Sto se tice Lidla stvarno ima preslatkih stvari. Za sebe sam uzela tajice. Za bebu nisam htjela nista,jer ionako je sve dugo. A one preslatke vestice vec imam,skoro pa nenosene.Ali nisam odolila pa sam kolegici koja treba uskoro roditi kupila za curicu stvarčica😀
    Kakve ste sa hranom? Ima nesto da bas volite ili samo neka se jede? (Kod mene samo neka se jede😀) kod mogu nisam se zasad puno udebljalA

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.