Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dorica94q

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Evo ja sam 10 + 4 termin mi je 10.8. jako se veselim i jedva cekam ovo mi je peva trudnoca. Imam mucnine i povracanje svako jutro -.- pa mi je to malo tesko razdoblje nadam se da bude prestalo. Da li koja mama isto ima tako? Kako si pomazete? Probala sam s krekerima u krevetu prije nego ustanem ali nista ne pomaze imate li kakve savjete? :D 

  • dorica94q

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    dorica94q

    Pozdrav svima! Evo ja sam 10 + 4 termin mi je 10.8. jako se veselim i jedva cekam ovo mi je prva trudnoca. Imam mucnine i povracanje svako jutro -.- pa mi je to malo tesko razdoblje nadam se da bude prestalo. Da li koja mama isto ima tako? Kako si pomazete? Probala sam s krekerima u krevetu prije nego ustanem ali nista ne pomaze imate li kakve savjete? :D


  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Hej, i ja ti povraćam skoro svako jutro, imala sam pauzu par dana pa se opet vratilo. Meni to nije toliki problem, jer mi onda bude puno lakše. Najgora je mučnina, a bez povraćanja. Preko dana se smiri, taman dok sam na poslu, i onda opet pred spavanje mučnina i nekad povraćanje. Nema nekog lijeka, nego čekati da prođe…

  • dorica94q

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Lanchi_Zg

    Hej, i ja ti povraćam skoro svako jutro, imala sam pauzu par dana pa se opet vratilo. Meni to nije toliki problem, jer mi onda bude puno lakše. Najgora je mučnina, a bez povraćanja. Preko dana se smiri, taman dok sam na poslu, i onda opet pred spavanje mučnina i nekad povraćanje. Nema nekog lijeka, nego čekati da prođe…


    Ma da tako je i meni. Nekad mi bude mucnina kroz cijeli dan al da istina je da je bolje isppvracat lakse je odma. Ma samo da prestane da ne potraje do kraja heheh :) 

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    samy_lo

    Mene danas boli stomak kao da cu dobiti,pa sam se prepala.Zivim na selu,pa nemam dezurnu apoteku inace bi kupila odmah Duphaston.


    Pozz ja sam isto iz BiH( Mostar ). Duphaston ti na recept kosta 1km a ovako ako ga kupujes bez recepta je 19km. Nije mala razlika tako da bi bolje bilo da ti ga lijecnik opce prakse propise. Nemoj svakako na svoju ruku piti nista sto ti ginekolog ne propise. Ti menstrualni bolovi su normalni na pocetku trudnoce tako da nemoj brinuti samo odmaraj sto vise mozes :) cestitke na trudnoci i dobrodosla 😁

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • coolkiki

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Embarasada

    coolkiki

    Kod muza u firmi zena otisla s posla roditi, dosla hitna po nju… pitam muza pa jel ti rekla da je trudna, kaze nije, pa jesi vidio stomak, pa nisam mislio sam da se malo udebljala i to je to… on vodi firmu 😄
    Tako da je bolje na vrijeme reci, jer sa ove strane “direktorske” muz se fkt osjeca glupo jer nije znao, a nije ni skontao :/

    Ovo je stvarno čudna priča 😂😂😂


    Grozna  prica,koja je jos gora postala…  Trebala ostati u bolnici zbog tih bolova,  a ona se potpisala i izasla iz bolnice i javila da dolazi na posao…  i naljutila se na kolegicu koja s njom radi sto je javila direktoru za sve to :O
    ovaj moj joj rekao da se vrati u bolnicu… haos
    lavandice, cestitam,jos jedan decko, bice da je godina djecaka, sve koje znam da su trudne imaju decke…  fali curica
    samy, ima nas jos iz bosne, nemoj duphaston na svoju ruku, radije lezi,odmori a sutra se doktoru javi ako te bas puno boli.  Kod nas se moze bez recepta i bude oko 19 km, a ako ide preko recepta nista se ne placa. 

  • coolkiki

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Ms,zao mi je zbog boli i sto si morala ostati, ali bolje je da si kod njih da sve prate :) 

  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    andreaam

    samy_lo

    Mene danas boli stomak kao da cu dobiti,pa sam se prepala.Zivim na selu,pa nemam dezurnu apoteku inace bi kupila odmah Duphaston.

    Pozz ja sam isto iz BiH( Mostar ). Duphaston ti na recept kosta 1km a ovako ako ga kupujes bez recepta je 19km. Nije mala razlika tako da bi bolje bilo da ti ga lijecnik opce prakse propise. Nemoj svakako na svoju ruku piti nista sto ti ginekolog ne propise. Ti menstrualni bolovi su normalni na pocetku trudnoce tako da nemoj brinuti samo odmaraj sto vise mozes :) cestitke na trudnoci i dobrodosla 😁


    Drago mi je,ja stanujem na Kantonu Sarajevo(selo)
    I u prethodnoj trudnoci (3 trudnoca,ali 1 uspjela) sam pila duphaston,tek sam 5/6 sedmicu,pa me malo strah.
    U ponedjeljak sam isla da uradim papa test,ali nije bio moj gibekolog nego zamjena pa mi rece neka mi on propise sta hoce.Kod svog ginekologa idem 25.1 pa cu sutra zamoliti doktora opste prakse za 1 kutiju.

  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    I da,tesko je odmoriti uz 2-godisnjaka koji je hiperaktivan 

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Ako si vec pila onda vjerujem da ce ti propisati bez problema. Ne moze nista lose od njih biti u svakom slucaju. Ja sam ih pila do 12.tj za svaki slucaj kako bi se plod ucvrstio iako nisam imala komplikacija 😊

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.