Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Hipo pa da ne mozes vjerovat, od svih silnih torbi i ruksaka u stanu on uzme torbu za laptop 😂 jos uvijek me uspije iznenaditi 

    [lilypie.com]

  • Avatar Hipo

    Hipo

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    volim kad mi ovako zapocne dan. ms bas si me nasmijala. Mali se cijelo jutro mice po stomaku, ne znam sto radi unutra, ali ga je lijepo osjetit 

    [lilypie.com]

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    I moja curka je bas aktivna, oko 5 je bas jako lupala, bas sam se iznenadila. 
    Joj cure kako sam ovdje na odjelu sa curama koje su u trudovima sve mi se ovo nekako cini stvarnije i realnije 🙈 i kako cu i ja biti u ovoj situacija za manje od 4 mjeseca, kako vrijeme brzo leti. 

    [lilypie.com]

  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    coolkiki

    Embarasada

    coolkiki

    Kod muza u firmi zena otisla s posla roditi, dosla hitna po nju… pitam muza pa jel ti rekla da je trudna, kaze nije, pa jesi vidio stomak, pa nisam mislio sam da se malo udebljala i to je to… on vodi firmu 😄
    Tako da je bolje na vrijeme reci, jer sa ove strane “direktorske” muz se fkt osjeca glupo jer nije znao, a nije ni skontao :/

    Ovo je stvarno čudna priča 😂😂😂

    Grozna prica,koja je jos gora postala… Trebala ostati u bolnici zbog tih bolova, a ona se potpisala i izasla iz bolnice i javila da dolazi na posao… i naljutila se na kolegicu koja s njom radi sto je javila direktoru za sve to :O
    ovaj moj joj rekao da se vrati u bolnicu… haos
    lavandice, cestitam,jos jedan decko, bice da je godina djecaka, sve koje znam da su trudne imaju decke… fali curica
    samy, ima nas jos iz bosne, nemoj duphaston na svoju ruku, radije lezi,odmori a sutra se doktoru javi ako te bas puno boli. Kod nas se moze bez recepta i bude oko 19 km, a ako ide preko recepta nista se ne placa.


    Ček, jel išla roditi u bolnicu direktno s posla ili zbog bolova? Prvo si napisala da je isla roditi, a sad nešto sasvim drugo. 

  • Avatar Nina187

    Nina187

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Semyzg31

    Nina187

    Samy, dobrodošla i želim ti urednu trudnoću! 😊
    Lavandica, čestitam na dečku 💙👶🏼
    Semyzg31, i ja sam danas kupila rozi ručnik, mada ja znam da je curica 💕 teško je odoliti tim malim stvarčicama ☺️

    Preslatko je sve ja nakraju jedino rucnik kupila rozi i to samo zato sto nije bilo bez inace sam kupila posteljinu tetra pelene i slinceke al sve neutralno i frendica me skulirala da se maknemo s tog dijela jer sam se pogubila sve bi kupila🤣🤣si vidila one pletene hlacice i veste ❤️


    Jesam vidjela, sve bih kupila 🤗 i ja sam na kraju samo ručnik uzela, suzdržavam se 🙈 mislila sam tetrice uzeti, ali ću ih po preporuci naručiti iz Ethereala, imaju 10 komada za nekih 130 kn, a navodno su odlične!

  • Avatar Fairies

    Fairies

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Lavanda boy
    1. Evo danas 18 tt i na +5kg sam..zadovoljna sam jer ja znam u mjesec dana varirat 10 kila bez frke..tak da je ovo cak i ok..
    2. Nisam kupila jos jastuk za spavanje..ali trebat ce mi def.
    Ppnekad si poplon stavim pod noge. I vidim da cu si trebat veci jastuk kupit..
    3. Pijem elebaby.. kupila i magnezij (Bioelektru) al ne pijem ga previse jer mg rusi tlak a meni je i ovak užas..

    Jedem slano..cak i dosta slano..ali ne utjece na tlak vec mi lice bude nateceno ujutro..i prsti recimo…

    I da..uzasno me zivciraju ljudi koji te vide pa kometiraju kak se nist ne vidi u licu kak..blablabka.. jedna kolegica mi je rekla da jedva ceka da se na meni vidi da sam trudna..a pri tom nije mislila na trbuh..

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Lavandice evo i mojih odgovora.
    Udebljala se 5 kg, trudnocu krenula sa 72.
    Spavam na sto navina, ja jastucima okolo i bez njih, jos se premisljam oko banane.
    Pijem centravit prenatal i magnezij direkt.

    Ms, i ja kada sam iznenada ostala nociti u bolnici poslala sam muza po stvari. Od svih mogucih torbi ranaca dobila sam neki ceker od lokalne drogerije pun gacica, carapa, potkosulja, prestaru pidjamu i majicu, ali koliko se uplasio za bebu sretna sam da je uopste nasao bolnicu 😂

    [lilypie.com]

  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Ja smršavila jedno kilo, ali ja sam tek 10 tjedana trudna. U prvoj trudnoći sam se udebljala do kraja 20 kila 😂😂😂 a nisam jela ni blizu puno. 
    Spavam ko i inače, s tim da sam ja na boku ili trbuhu pa se moram tjerati da prestanem s trbuhom.
    Još sam samo na folnoj, ali uskoro počinjem s novalac prenatalnim. Najviše mi se sviđa sastav jer imaju i omega kiselina, a nisu previše skupe kao almagea. Elebaby su mi prevelike i nekako mi je muka kad ih popijem. 

  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Ms, ja sam otišla roditi na plus 30 u japankama, a izlazila na 18 po kiši. Muž zaboravio donijeti cipele iako sam mu sto puta rekla pa smo bebom u predvorju rodilišta čekali moje starce da mi donesu tenisice. 

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Jutro cure, 
    Mi smo ušli u 19tt. Do sada sam na +5kg.
    Spavam svakako, imam klinaca u kinderbetu koji mi je spojen s krevetom pa zbilja spavamo svakako… Najčešće se on u snu popne na mene tak da… Zanimljivo nam je.
    Imam bananu, još ju ne koristim ali kasnije u trudnoći je nezamjenjiva
    Pijem solgar prenatal + magnezij direct. Malo više magnezija u trudnoći dobro dođe, meni ga je propisao doktor, i sad i u prošloj trudnoći. Opuštaji mišiće i olakšavaju bol u zdjelici a kasnije i sprječava prehrane trudove. Višak magnezija se izluči kroz znoj/urin i sl tak da ne može škoditi ili biti previše… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.