Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    I jos nesto.. danas mi se dogodilo bas nesto lijepo. Bila sam u jednom trgovackom centru, tamo zaposljavaju studente i htjela sam kupiti 10kg krumpira. I javim se jednom studentu da jel mi moze pomoci. Odmah je priskocio. Ja mu kazem: trudnica sam, pa ne mogu sama. On je na to tako toplo i tako ljudski i tako predivno reagirao, da sam se tako lijepo i dostojanstveno osjecala. Prvi put u trudnoci sam se osjecala kao nositeljica zivota i to od tako mladog, nepoznatog decka. Eto, u malom djelicu dana, ta jedna gesta, bila je jako znacajna za mene. Velika mu hvala! 

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Ma ne jedem ja toga puno o svakodnevno, ali znam da je dovoljan samo jedan zalogaj za glupost. Morala se bude suzdrzavati od tih kobasica i jesti samo kuhane! 
    Bulbi, drago mi je da je sve u redu s bebicom, nrka je doktor sve provjerio, sad si mirna i mozes uzivati dalje 
    Joj, super lavandica! Ima i predivno odgojene djece/mladih ljudi, vise ni ne ocekujes takve stvari i onda se iznenadis 

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    I da, posto je doktor rekao da je bebac za tjedan, do tjedan i pol veci, nadam se da ga budem brzo osjetila, bas se veselim tome 

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Opet sam zaboravila odgovoriti.
    Lena, da prestale mucnine, evo da pokucam, tri dana ne povracam vise. Jucer nisam popila tablete jer pise da se piju pet dana za redom i onda se prestaje.i bilo je oke. Bas mi je lakse.
    Evo, prosli mi prvotromjesjecni simptomi, nema umora vise, sad ne mogu spavati, zatvor je prosao, odlazim na wc normalno, nema povracanja. Jedino odlazak na pisanje se povecava.
    Ispricavam se na tri posta, kad zaboravim napisati sve kaj mislim…

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Tenci,super da se stanje bas popravlja, simptomi se mijenjaju iz dana u dan i lijepo je sve to pratiti.
    Lavandice,ja sam inace ljubomorna i bas zaljubljena u svog muza, i uzivam u tome. 

    [lilypie.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Lavandica nasmija me sa onim postom kak smijesi biti Bucka.
    Ajmoooo zene. Sanke u ruke i na sanjkanje. Bome kod nas se dobro zabijelilo😀(Slavonija)
    I da'danas 16 tjedana😍 kad pocinje 4 mjesec ?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    marinica, evo računanja mjeseci i tromjesječja:

    Prvo tromjesečje
    1.    mjesec = tjedni 1, 2, 3, 4
    2.    mjesec = tjedni 5, 6, 7, 8,
    3.    mjesec = tjedni 9,10,11,12,
    Drugo tromjesečje
    4.    mjesec = tjedni 13, 14, 15, 16, 17
    5.    mjesec = tjedni 18, 19, 20, 21, 22
    6.    mjesec = tjedni 23, 24, 25, 26, 27
    Treće tromjesečje
    7.    mjesec = tjedni 28, 29, 30, 31
    8.    mjesec = tjedni 32, 33, 34, 35
    9.    mjesec = tjedni 36, 37, 38, 39,  + 40

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Jutro cure🤗…
    I ja ne mogu docekat osjetit pokrete bebice🙏💕😍…
    Kod nas su isto mucnine manje vise nestale,ali glad se samo pojacava🙈🐖…
    Ja jesam ljubomorna i ne sramim se tog🙈😂 …i mene emocije peru,lako se rascplacem…jutros sam vec u 6 plakala zbog sapunice😂😂😂🙈🙈…
    Marinice bravo za 16tt😍…koliko znam u 4.mj ulazimo u 13.tt 😊…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    i kod nas na sjeveru napadalo, ali ne puno, 5 cm možda, ali veseli me! sad budem išla s pesekom u šetnju, obožava snijeg i uživa na njemu 

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Cure, jel uzima koja od vas dodatni kalcij  ?
    Čitala sam da bebe uzmu puno kalcija za razvoj i njima ne fali ali zato zafali trudnicama. 
    Taman sam potrošila novalac pa ću se raspitati u ljekarni za drugo tromjesečje neke - solgar ili elebaby jer mi novalac previše smrdi. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.