Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    je, ja sam naglo izrasla pa od toga imam strije dok u trudnoći nisam dobila ni jednu. nisam baš nešto disciplinirana po pitanju mazanja ali sad to polako uvodim. kažem malome da idemo malo maziti bebu pa onda on maže kremom mami trbuh i sav si je sretan. eto, 2u1 , on sretan ja namazana. a nekak se i nadam da će razvit neku svjesnost o bebi u trbuhu :)

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Mene ne brinu toliko strije, vise mi smeta taj silni svrab i ljustenje koze, pogotovo sto je sad zimi sva suha i nikakva, mazanje mi bas pomaze, a strije ako se i pojave sta da se radi, sve oprastam bebici. 

    [lilypie.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Ohshoboho kako je mali prihvatio cinjenicu da imas bebu u trbuhu? 
    Moja zasad mislim nije jos svjesna ali kad ju pitam gdje je beba ona se nasloni na trbuh i ljubi

    Dal' vama curi mlijeko? Meni malo,u prvoj mi nije uopce tak da mi cudno da vece sad pocelo

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    mene koža užasno svrbi po području trbuha i grudi, baš osjećam da se rasteže, a mažem se jednom tjedno, dok se sjetim  već vidim kak budem popucala!
    cure je moguće da paradajz izaziva žgaravicu? nikad nisam imala problem s tim, obožavam paradajz, i neki dan pojela svježi sir, luk i paradajz (luk sam jela i prije, i to sam bez ičeg i ne smeta mi), bilo mi užasno teško poslije obroka, al sam mislila da je to jer sam pojela 30 dag sira -.- ugl, sad jela isto to i već osjećam kak mi je teško u trbuhu, a pojela sam dosta manje, nego neki dan, i sad me baš zanima dal me bude žgaravica pekla, a nekak osjećam da bude… 
    jel pada snijeg kod vas? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    marinica, nemam svoje dijete još, ali imam nećaka od dvije i pol godine, i baš mi sestra neki dan rekla kak joj je rekao da hoće k meni i mm-u (oni su u njem) i da hoće voziti bebu u kolicima. i naravno, svima mogućima je ispričao kak teta imam bebu u buši. tak da mislim da su ta mala djeca svjesna svega više, nego mi mislimo.
    i da, meni ne curi ništ još, a i ne znam kad bi to trebalo početi uopće 
    ja samo čekam kad budem osjetila bebača, baš se radujem tom danu.

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    marinica29

    Ohshoboho kako je mali prihvatio cinjenicu da imas bebu u trbuhu?
    Moja zasad mislim nije jos svjesna ali kad ju pitam gdje je beba ona se nasloni na trbuh i ljubi

    Dal' vama curi mlijeko? Meni malo,u prvoj mi nije uopce tak da mi cudno da vece sad pocelo


    marinice, ma niš ti on ne kuži i neće dok ne vidi bebu doma. za sad mu mi govorimo da mama ima bebu. kaže i on da mama ima bebu, stalno mi diže majicu i traži bebu, ljubi trbuh…ali tek mu je godina i pol, mislim da radi sve to jer ga mi potičemo u nadi da će mu dolazak brace ili seke kasnije lakše pasti

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    što se cica i curenja mlijeka tiče, tu nemam iskustva. nakon prestanka dojenja cice su mi skroz nestale (čitaj, manje neg su bile prije), ne osjetim ih ni sad u trudnoći. ne bole, ne svrbe i definitivno ne rastu 

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Tenci moguce je za paradajz…i meni isto bas tesko sjeda nekako…pogotovo onaj iz tetrapaka…
    Kod nas pada snijeg🤭…inace nisam ljubitelj zime i snijega,ali ove god bi bas nekako voljela bijeli Bozic,valjda zato jer sam doma🤭

    [lilypie.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    OhSoBoho

    marinica29

    Ohshoboho kako je mali prihvatio cinjenicu da imas bebu u trbuhu?
    Moja zasad mislim nije jos svjesna ali kad ju pitam gdje je beba ona se nasloni na trbuh i ljubi

    Dal' vama curi mlijeko? Meni malo,u prvoj mi nije uopce tak da mi cudno da vece sad pocelo

    marinice, ma niš ti on ne kuži i neće dok ne vidi bebu doma. za sad mu mi govorimo da mama ima bebu. kaže i on da mama ima bebu, stalno mi diže majicu i traži bebu, ljubi trbuh…ali tek mu je godina i pol, mislim da radi sve to jer ga mi potičemo u nadi da će mu dolazak brace ili seke kasnije lakše pasti


    Ma pitala sam te jer je star kao i moja. 
    Tenci paradajz izaziva zgaravica,ali mislim da moze cak i sir

    [lilypie.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    U biti ovisi sve kako ti zeludac podnosi hranu. Meni je znalo cak i od obične vode biti zgaravica. Znaci doslovno bilo sto pojela zgaravica. Tak je nekako beba bila smjestena da mi bas izazivalo sve zgaravicu. Zasad nemam tih problema nadam se da ni necu 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.