Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar gagi2

    gagi2

    Broj poruka: 93

    Prijavi adminu

    6xmama super za odlazak kući,čuvajte se i odmarajte.
    Svim novim mamica čestitke i da uživaju sa bebicama.
    Mi obavili uzv 39+3 tako i uzv,Ivan 3434 kg,glavica dolje,ostalo sve ok,petak trudnička

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Super za preglede ❤️
    6xmama uživaj koliko možeš doma i proletit će još ova 3 tjedna za čas 😘🤞
    A spisak moj ima i nastavak za drugu torbu 😂 al tu je negdje kao ovaj detaljni. Al baš kao što Ami kaže tvoj muž, tako i moj 😂 ja jedino još ljekarnu obavit, za kremu za guzu i octenisept i purelan i sterilne gaze.
    A jučer kad sam pakirala torbu, ovaj u trbuhu je toliko lupao kao da će izać svaki čas. Vidio čovjek da se ja spremam pa mu nije bilo jasno 😂

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Ivy i Tinanema hvala! Super ti je ovaj popis uslikala sam si pa da se prekontroliram. 
    Gagi super za pregled!

    [lilypie.com]

  • tinanema00

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Ma imam ja i spisak za malu al pošto sam na kraju slikala samo ovaj…Ugl slično samo da sam prije završila u maloj torbi su piđame..i skoro pola ovog sa spisak za veliku nebi ponijela..jer sam počela veliku torbu sa sobom vozati u autu hhh

    [lilypie.com]

    💕💕💜💜👶😍

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Maja uzmi pelene za bebu, vlažne maramice i kremicu. Tu gdje sam sad imaju te podloge na krevetima. Ali uzmi si bar 1 za svaki slučaj. Cure zadnjih dana se toliko beba rada da mi nismo uopće smještene na odjel babinjaca nego na ginekologiji. Nešto mi je sestra spomenula jutros da Vodenjaci pucaju oc pritiska vani. Nas 3 u sobi, svima puknuo vodenjak🙉🤔 6 mama na konju si!!! Bravo!!!! Šaljemo vam svima puse!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Yvone cestitam od srce, brzi oporavak ti zelim 😘
    6×mama super sto si doma bit ce ti lakse, sad odmaraj i uzivaj u svom krevetu.
    Ena, presladak ti je sincic 😍
    Pharma cestitam na 40tj 🤗
    Mamica imas mozda popis dezurnih na Merkuru u TA? Majka mi je neki dan isla da me naruci, rekli su joj da ne treba nego samo da dodem kad mi odgovara. Malo me to iznenadilo.
    E da, zene, nocas me bolilo onako ko menstrualna bol. Nisam vise znala jel sanjam il zbilja. Al nimalo ugodno. Jel to “normalna” bol ili?
    Danas podigla nalaz guk profila, zadnji hvala Bogu. I obavili kontrolu srca  na Srebrnjaku sve u redu, kad se Rita rodi jos ce joj jednom napraviti uzv srca i to je to.

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Od 10 sam kod dr.i u pauzama citala nabrzake! 6xmama super za kuci, sad ce bit lakse😘😘😘, Ena ljubi divica 😊😘
    Izvjestaj: Na 1. ctg-u visoki otkucaji pa piji vode i dodji za 1 sat opet!
    Na 2. li la..
    Nakon njega jos 1 neki drugaciji!
    Taj je savrsen, al oko 5 sad moram za svaki slucaj na JOS jedan. Cetvrti danas!
    Sutra idem po koktel ljekova da pokrenu i u pet.jos dobivam neke tablete ak ne krene do tad i ostajem.
    Iako su i sad poceli trudovi oko 60,a zadnji je dosao i do 88. I to relativno kratkih razmaka.
    Jutros me moja dr.prstima jos sirila pa mozd i zato.
    Odo sad jest nabrzinu, pod tus i opet natrag!

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Barbara dobar tek i drzi se,jos malo kako god okrenes!!! 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Hvala Yvone!
    Barbara sretnoooo!

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Barbara, sretno ako krene mozda i danas! 😁
    Mina, super za nalaz, bude sve dobro 😉
    Gagi, Ivan je pravi decko.. jos malo 😁

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.