Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    blu5

    mamika3

    Joj,cure,molim vas vase misljenje!Opet je ime u pitanju!Necu se ponavljati da mi je muka od muzevih odabira!Samo me zanima kak vam se svidja Katrin?Recite iskreno,molim vas!Ne zmam otkud je to izvukao!!!Meni nije bas nesto,ali od ovih ostalih koje nudi je najblize onakvom kakvo hocu!Nije da sam odusevljena,ali ova ostala su obicna,nimalo zvucna,skoro pa staromodna!Ovo je bar malo drugacije
    Iz Balaševićeve pjesme “Oprosti mi Katrin”:-)Meni savršeno!!!


    Da,i muz to pjeva……Vjerovala ili ne!!😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Katrin je lijepo ime!




    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Preprepredivno!

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Hej cure, evo ja sam danas bila prvi put u TA na pregledu. Nisu mi radili UZV već mi je doktor samo uzeo bris na streptokok i pregledao me da li sam zatvorena. Na pregledu sam skužila da sam tako opuštena i nesavjesna u svezi trudnoće da si nisam ni isprintala sve nalaze da mogu pokazati doktoru  Kasnije me poslao na CTG i to je bilo smiješno, mali je pajkio pa ga je laborantica pokušavala probuditi tako što je moj trbuh pomicala no to nije pomagalo. Na kraju sam pojela neke kekse kaj sam uzela u torbi pa je živnuo. Ful sam se uzrujavala oko tog pregleda, ali je na kraju sve bilo ok.

    Meni je na tečaju u Sigetu (svidio mi se termin, nije dan za danom) bilo stvarno ok. Patronažna sestra je jako smiješna i zabavna, ima svoje stavove (s kojima se možda ne slažem u potpunosti) ali ja volim i cijenim ljude koji govore što misle, a ne da čitaju sa slajdova cijelo vrijeme. A liječnik je ono kao Broj 1  - kad je došao počeo je prvo recitirati neku poeziju i mislim da je već dulje u penziji, no bez obzira na to bilo mi je zanimljivo čuti njegovo viđenje i kako se sve to odvijalo dok je on radio. Dosta sam stvari čula ustvari dva put jer sam išla i u Vinogradsku, a neke su se informacije i pobijale… bez obzira na to, nije mi žao što sam išla i nije mi to bio gubitak vremena. Npr. patronažna nam je pokazala kako odjevati bebe! Iskreno, nisam o tome razmišljala niti imala pojma kako se to radi.


  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Katrin, lijepo i super 😃. Meni je isto prva pomisao odmah bila na “oprosti mi Katein”

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Ajme, sto volim ovakve price cuti prije svog poroda haha zelim da nam stvarno svima tak bude :)
    I ja sam se odmah sjetila Balasevica kojeg inace obozavam :D  tako da lajk za ime.
    Netko je spomenuo menstrualne bolove? Ja ih imam vec cca 2 tjedna. Menstrualne bolove, zatezanje i jako kao peckanje povremeno skroz nisko nisko.
    Sto se tice CTG-a. Inace na svakom pregledu mi je onaj broj sto mjeri kontrakcije bio oko 10, a jucer dok sam bila spojena niti jednom se nije spustio ispod 30. Kad me znao uhvatit trud isao je i do 60. Bilo mi je cudno kak mi je stalno oko 30 a nikakvo zatezanje ne osjetim. Cak i ono na 60 sam blago osjetila. Ako bi netko znao? Koliki uopce taj broj bude kad su bas trudovi pravi? 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar koskica

    koskica

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Pandice, meni se taj broj na CTG-u kreće oko 38-45, a nemam trudova i to od prošlog pregmeda, znači kad sam bila 37+6. Mislim da oni jači trudovi idu preko 100-120.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Koskice, cestitke na necakinji! Divna prica s poroda, nek.nam sve budu takve ;)
    Katrin zvuci super, pomalo egzoticno :)

  • KFK

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Meni su u prvoj trudnoći kad su mi trudovi bili na svakih 5min i već sam bila otvorena 3cm na ctgu pokazivalo jačinu 75. A za 3 sata je beba bila tu. Tak da mislim da to nije neki ekstra pokazatelj, mislim da je bitnije što prati bebine otkucaje pa da doktori znaju reagirati ako oni naglo padnu

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Meni je na porodima išlo preko 100

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.