Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LlamaFace

    LlamaFace

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Hvala 😅 Jos neam pojma,idem sad u 2 na kontrolu i nosim stolicu na analizu,ovo mi je drugi put otkako sam trudna,prvi put sam sa 7 tjedana zavrsila tamo jer sam pokupila campylobacter i sad mi je bed ak je opet tak nes jer ce me stavit na antibiotike 😑 ali ovaj put mi je i habi zalegao pa cemo vidjet sto je

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Petra178

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    btw slika je zaaaakooon hahahhhaha sta sve mala cuda rade u nama…

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ofnica

    Tak i ja…na bok…a podboltat cu ga s jastukom za dojenje. I mene pritisak dolje lovi, trbuh mi je isto sve veci i na trenutke bude tvrd kao kamen, jedna od cura je isto tako nesto slično napisala. Bebač mi stalno gura guzu prema van tak da me često onak pomalo neugodno zategne u trbuhu. A dobro, i ja se forsiram, danas sam pjeske landrala 3,5 sata…

    Ja sam jucer toliko hodala,ali morala sam!A nakon toga….Bole ledja,prepone,ligamenti…..I jos dok sam bila u pokretu pritisak u donjem dijelu pa me beba udarala!Jedva sam cekala da sve obavim pa da sjednem!Je li i tebi tako bilo?


    Pa ne mogu reći da me bole leđa i prepone, ja imam samo u trbuhu pritisak kao da me vuče prema dolje. Mislim da bi mi u tim trenucima dobro došao onaj pojas za trbuh, ali nekako ga izbjegavam kupiti jer mi nije tako stalno, nego samo kad se forsiram…ali zato mi je ležeći položaj spas :-)

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Uh, LlamaFace, drž se! Meni su bradavice samo bile bolne na samom početku, poslije više ne. Probaj sa purelan ili nekim melemom. MOžda Purelan da uzmeš, jer ćeš njega i poslije koristiti kad/ako budeš dojila.

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Normalna porodajna tezina je izmedu 2500g i 4500g, moja prijateljica je nedavno rodila deckica preko 4600g, vaginalno, nakon prvog carskog i iako su je morali sivati dolje, kaze da joj nikad nije nilo ljepse nego na porodu. Skidam kapu

    Ma pusti ti te priče. Normalna porođajna težina ovisi i o građi i konstituciji same trudnice. Nije isto ako žena od 1,50 visine rodi dijete od 4.800 i žena od 1.80. Dakle, sve to ovisi o puno faktora a i širini zdjelice. Inače kad je beba veća, mora se sve to uzeti u obzir.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagertha

    blu5

    Meni je isto sutra pregled Lagertha:-)Kad je tebi? Meni u 9.30h.Ja sam se isto udebljala po mojoj vagi 1kg, vidit ćemo sutra

    Blu, meni jeu 7i moj je zadnji pregled bio prije 2 i pol tjedna!
    E da, jučer sam ipak kupila one tajice u Decahtlonu što je Ofnice reklamirala. Samo s uskim nogavicama (ne volim široke iako bi možda bile zgodne ako mi gležnjevi počnu naticati). Stvarno su super, udobnije su od ovih običnih koje ja imam. Uzela sam medium i vidjela sam da na Jankomiru imaju svakakvih brojeva i oblika. Imali su i medium s širokim nogavicama. Mislim da ću uzeti još jedne tri frtaljke po 70 kn.


    Jelda da su super! Da, vidjela sam da ima i tih uskih i 3/4. Meni su preprepreudobne, a ona gore pasica je meni osobno zakon jer mi smeta kad mi je guma na tajicama pod trbuhom, možda zato što mi se često javlja taj pritisak. A ova pasica je super jer se može zavinuti po želji! Super, znači obnovili su zalihe!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Donna, slička je mrak, heheheee malac je kao od gume, možda bude gimnastičar…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • AnnaFit157

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Kakva slatka fotka :) Wooow :) Išla nadobudno u decathlon za vikend u potragu za tim tajicama ali ih nisam locirala :/ pokušat ću opet za koji dan .

    Curke, jedno random pitanje- kak stojite s kavom? Ja popijem jednu malu svaka dva dana (tipa mala žličica instant kave pa klasika dodam mlijeko,malo meda….trudim se većinu vremena biti na bezkofeinskoj opciji al eto, kak me bebač probudi u pol 6 SVAKO JUTRO VEĆ 10 DANA , naravno da mami treba bar minijaturni kofeinski fix :D…al uvijek ta grižnja savijesti dok si pravim kavu :/
    Opravdavam se činjenicom da ionako imam nizak tlak.

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Ja normalno pijem kavu

    [lilypie.com]

  • Babuska03

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    I ja isto normalno pijem tursku kavu i to jednu šalicu dnevno (veličine velikog makijata u bircu)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.