Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Ja robicu nisam prala nikakvim posebnim praskom, nego onim koji sam koristila i za nas i nisam uopce stavljala omekšivač. Robicu sam odvojeno prala od nase neko vrijeme, mozda 6, mozda 8 mjeseci, ne sjecam se vise.  I dodatno ispiranje i peglanje. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Eh da, sad kada je Donna spomenula sam se sjetila. Negdje sam citala da se robica obvezno treba peglati a negdje opet kazu da to nikako ne radit. Malo mi nema smisla da bude zguzvano?! Hmm 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • KFK

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Pandice, ja sam na početku sve peglala, a onda nakon god dana kad počneš radit i najbitnije ti je provest vrijeme s djetetom, a ne peglajući. Pa samo kad izvadiš iz mašine dobro rastegneš bodiće i nema potrebe za peglanjem. Neke stvari uvijek popeglam. Al to sama procijeni. Na početku je meni to peglanje bilo gušt :D Vjerujem i da ću za drugu bebu sad tako jedno vrijeme.. 

  • Avatar Trenta

    Trenta

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Hpb je isto sjeo

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Meni je teta koja radi na koznom na salati rekla da obavezno peglati pogotovo s unutarnje strane jer se to na taj nacin dezinficira. S tim da umjesto omeksivaca je rekla da prva tri mjeseca korisitim ocat. Da bude mekano i duplo ispiranje.
    Osim toga rekla je da ako beba ima problema s kožom izbjegam vlazne maramice jel imaju kojecega u sebi i koristim vodu i blazinice. Kaze da imaju barem 10 beba dnevno s problemima s kožom.

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Dan cure! 
    Ja nikad robicu nisam prala odvojeno od naše, i nije bilo nikakvih problema. Stavim uvijek na dodatno ispiranje i to je to. Od omekšivača koristim Chicco baby. Peglala sam sve do pred nekih godinu dana, jer tada više jednostavno uz posao i dvije djece nisam imala vremena za peglanje. Sad ću kad se beba rodi, opet samo peglat tu najmanju robicu i to je to. Treba samo lipo složit i sve izgleda ispeglano. Konačno je vrijeme super, i sad jedva čekam prestat radi, znači idući tjedan opet GO, pa onda dva tjedna radim i od 18.04. na komplikacijama, tako da bi sve skupa imala nekih 20-ak dana komplikacija, pa redovni porodiljni.Nisam virovala da ću izdržat ovoliko, ali evo leti mi vrime kako sam već dosad sigurno nekoliko puta i napisala:-) Inače, neki dan sam radila OGTT, i glukoza mi je onako dosta niža. Prva jutarnja mi je bila 3.4, nakon popijene glukoze nakon 1H 4.9, a nakon 2h 3.7.

    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Book curke, evo da se i mi malo pohvalimo s današnjom prvom pristiglom opremom za našeg malca..
    Sve na komodi naručeno je sa stranice Mali anđeo butik i stvarno sam sa svime zadovoljna na prvi pogled…
    Set posteljine( jastučnica i navlaka za poplun, jastuk, poplun, ogradica za kinderbet s volančićima, plahta), tetra pelene u plavoj boji, maramice od tetre u zelenoj boji, rukavice, bijele švedske pelene i gratis smo dobili još nekih šarenih tetra maramica ;) Kako i ne bi kad nam je ukupna cifra bila 646,00kn :D
    No, nije mi žao…
    Svašta sam prošla i pregledala svakojake stranice, ali ovo je sve 100% pamuk, a cijene i nisu tako paprene kao kod nekih :)  
    Tako da imate moju preporuku…

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Eloa preljepo je 

    [lilypie.com]

  • blu5

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Eloa, odlično!

    [lilypie.com]

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Krasno, eloa! Vec dugo gledam Mali anđeo butik i bas mi se cini da cu nesto naručiti, predobre su im ove tetrice! 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.