Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Za probavu uzimam kefir, zobene i žlicu lanenog ulja (to mi je dorucak nekoliko puta tjedno), a svaki dan si iscjedim limun+med+topla voda. Muz mi je jucer kupio magnezij od twinlaba tak da i njega trošim svaki dan uz prenatal i omegu. 
    Trenta, bademovo ulje za mazanje nisam probala, ali avokado jesam i super se isto upija. Također, pamučni donji veš sam kupovala u Tezenisu, I nisu bapske gaće.i ne bi vjerovala, naletila sam na klasične pamućne gaćice u Lidlu nedavno, onak živahnih boja pa sam i njih kupila i bas su ok, uopce nisu bapske.
    Mamicaaaa za hm znam da imaju pamučne potkošulje za dojenje s pojačanim gornjim dijelom, ja nemam bas velike cicke pa mislim da cu mozda cak uzeti i potkošulje za početak i u njima hodat po doma jer ionak bude ljeto. Za grudnjake isto moram i ja vidjeti…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Rozaa

    Sundi

    Eto curke mene sa pregleda. Sve je u redu. Posteljica se pomaknula. Sad je straga nisko.. Ginekologica nije htjela 100% potvrditi jer je pupcana vrpca bila izmedu nogu ali 85% je sigurna da je curica.. To mozda objasnjava moje placljivo ponasanje XD
    Rozza naravno da ce ovja put biti sve u uredu.. Bitno da si prosla prvih 3 mjeseca.. Dobro nam došla..

    Hvala ti😊
    Super da je sve uredu😊…u kojem si tjednu?Ja za dva tj.idem na kontrolu tad ce biti 16.tj pa razm hoce li se tada vidjeti spol bebice iako mi je to nebitno i naravno da ce.me vise zanimati je li sve ok ali naravno znatizeljna sam


    Ja sam u 16 tjednu. Ovisi kako ti je beba okrenuta. Ali vjerojatno ces vidjeti.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ja sam si kupila neke pamučne bapske gaće u Deviću. Bijele i imaju neke cvjetiće po sebi, izgledaju ogromno, ali su divne. Mogu se prati na 95 jer su češljani pamuk. U njima mi je najudobnije 


  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Ja sam si kupila nekepamučne bapskegaće u Deviću. Bijele i imaju neke cvjetiće po sebi, izgledaju ogromno, ali su divne. Mogu se prati na 95 jer su češljani pamuk. U njima mi je najudobnije


    Haha i j.. Smijala sam se sama sebi kad sam to kupovala..

    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Hej curke, evo i nas. Bili danas na pregledu u petrovoj, anomaly scan sve super. Malac je ful nisko i hopsa mi po mjehuru ali za sad mi je čak i fora sto ga konačno osjetim pa mi ne smeta piškit svako malo ;)
    Sto se probave tiče,  hvala Bogu sve redovno ali imam režim koji godinama držim jer sam prije imala užasno sporu probavu. Svako jutro zobene, banana, chia sjemenke i sve ti zalijemo fortiom. Radi bez greške; )
    Ps jučer kupila trudnicke traperice u mani za 69kn ;) i super su!

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Mana ima trudničke stvari? Nisam znala…super!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Mana ima trudničke stvari? Nisam znala…super!


    Ofnica, nema nes puno ali nasla sam trapke, tajice i par tunika. Sve je na sniženju. 

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    kod mene je obavezan sumeci magnezij prije spavanja…ujutro jogurt ili s uljem lana ili mljeveni lan i probava je ock.
    U H&M dva modela trudnickih hlaca su na akciji 150kn iako je ova cijena u Mani super

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Cure u kojem tj.ste radile anomaly scan?Ja od prvog dana vodim trudnocu u bolnici…prosli puta sam radila probir,sve je bilo ok.U Merkuru sam ,zadovoljna sam ali ipak je malo drugacije nego kad si naviknut na dugogodisnjeg dr. plus da je s doktorom i sestrom jos uvijek netko u prostoriji…stazisti ili jos doktor,dva pa ja zaboravim svojih sto pitanja  od nervoze da sve ok prode…

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Hej,cure,mi dosli s pregleda!Meni bilo neugodno!Vidi on pod kile pise 90-kaze pripazi!Lezim na stolu,petlja on nesto tam dole i po trbuhu i primi me za ono moje salo kaj sam skupila prije trudnoce!I opet kaze-pripazi!Rekoh,pazim….Zadnjih mjesec dana!Ha ha….Samo da se pohvalim!U zadnjih mjesec sam dobila 1 kilu-to sam pazila sta jedem i pijem!A mjesec prije toga kad nisam pazila,e,onda sam dobila 3-4!Ah,biti ce nesto i od mene valjda!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.