Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Hvala cure na savjetima. Zvala sam opet gin i kaže pošto me više ne boli da ne idem, ali da mirujem danas. Ako opet počne, idemo sigurno, a vjerujem da hoće jer se to dešava skoro svaki dan, ali nikad tako dugo kao danas

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Lagertha  cestitaammm!! Aaajmee Portugal 😀😀
    Anjaa najbolje bi bilo da odes u bolnicu za svaki slucaj…slazem se s drugim curama…

    Ahh mislim da cemo mi ove godine preskociti more…termin nam je 31.5 i taman bi nam bilo krajem 8mj il pocetkom 9mj..al pitanje je hocemo li uopce ic u Hrv jer mi je nekako zao bebaca gnjavit sa 10h voznje u autu..ali imamo jos vremena za to sve pa tko zna mozda se i predomislimo hah…
    A ja jos nisam nista trudnicko kupovala jer mi je super u tajicama i trenirkama..gledala sam u h&m te trudnicke hlace i bila je jedna traper haljina predivna i zao mi je sto tad odma nisam uzela  (ma budem kad mi trbuh pocne rast,a tko zna mozda se i udebljam) jer je bilo snizenje 15€ hlace..dodem nakon mjesec dva i kao oo super i dalje imaju neko snizenje a brojevi xs ili xxl i bas nema mog broja kad sam ja odlucila kupit 😟 eto tko mi kriv kad sam budala hah..

  • mskomina

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Obavezno pogledajte, preslatko, ljubavi slatke :* http://adf.ly/1kJBYe [adf.ly]

  • mskomina

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    kako se beba zna ljututi, obavezno pogledajte http://adf.ly/1kJCIy [adf.ly]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ofnice, ginekolog mi je dao potvrdu da se smijem voziti avionom za svaki slučaj no rekao je da uglavnom ne pitaju. Na kraju me nitko ništa nije pitao vezano uz to. Meni je u trudnoći ok, nisam pretjerano umorna i živim isto kao što sam i prije trudnoće jedino ne trčim više preko 40 minuta. Prije manje od godine dana sam radila treninge od 33 km pa vjerojatno zato imam i u trudnoći dosta dobru kondiciju.


  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Lagertha ajde barem si se ti lijepo provela na svom bracnom putovanju 
    Mi smo imali “medeni” medeni, otisli na Tenerife, a mene su ubijale mucnine, taman sam bila u 2.mjesecu trudnoce. Dva tjedna snova se pretvorilo u borbu za prezivljavanje. Nadobudno smo rezervirali turisticku turu da vidimo nesto kad smo vec tamo, mislili smo da se radi o setnji s vodicem, a zapravo smo se busom vozikali cijeli dan po brdima na susjednom otoku. Ljudi moji dusu sam izgubila…

    [lilypie.com]

  • Avatar Bebusko@2017

    Bebusko@2017

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Update kad budete radile ,djecak 
    Lagertha cestitke ,da ste zdravi i veseli
    Sta se tice trudnickih hlaca imam iz H&M traperice mislim da su bile 400kn ,dosta skupe ali isplatilo se! Bas sam popodne probala trud traperice iz Mane koje su mi ispadale u 3.mj trudnoce sada su ok.Ja sad vec imam velik trbuh (21+4) ,izrazeniji je posto sam dosta visoka i mrsava.Pupaaak je prije bio dubok a sada ide ka van ,to mi je komicno 
    Neznam kako vama ali jako mi odgovara ovo vrijeme ,i brze mi prolazi jer je suncano  Ja sam na moru ali isto mislim da se necu bas kupati ovo ljeto.2.7. je termin.Ali bas se veselim toplim ljetnim nocima i setnjama s Bebuskom  

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Lagertha cestitam :)
    sto se tice pupka sad sam 28+1 i vec mi je naveliko vani :D 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • mskomina

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav dame moje, za sve koje fino kuhaju za svoju dječicu i obitelj http://adf.ly/1kJYfj [adf.ly]

  • Kiara19

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Ja sam danas dobila rezultate od kombiniranog… ugl. pise da je rizik za trisomiju 13/18 (uz nuhalni nabor) <1:10000 sto je niski rizik. Nego mene muci sto dalje pise da je koncentracija beta hCG visoka (84,5 ng/ml). Zna li koja nesto vise o tome? Nosila sam nalaz ginekologici cim sam ga dobila ali vise ne radi, a imam osjecaj da cu poludit :( 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.