Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    AnnaFit

    Sundi

    Meni je frendica bas neki dan bacila bubu u uho. Meni je termin 11.08 ako sve bude u redu (ne odem na cuvanje trudnoce) radim do 11.05. i sad naravno da sam ja planirala otic na more ( imamo apartman u Zadru) odmah pocetkom 6 i u Zagreb na kontrole i kad mi vec bude blizu termina (tipa zadnjih mjesec dana / 3 tjedna). Mama ide s malim necakom, a i nekak mi je ljepse podnosit vrucinu na moru… I sad naravno pocnes kao vrtit si u glavi mozda ipak ne ici nikud…

    Oh, ma ti imša fore guštat u moru :D Šta je s nama kojima je termin odmah u startu srpnja? Ni vrit ni mimo :/


    Ma hvatat deveti mjesec… Nema guzve ni vrucine.. Beba ima zraka.. Spava u peleni… Divno… 

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Sundi

    AnnaFit

    Sundi

    Meni je frendica bas neki dan bacila bubu u uho. Meni je termin 11.08 ako sve bude u redu (ne odem na cuvanje trudnoce) radim do 11.05. i sad naravno da sam ja planirala otic na more ( imamo apartman u Zadru) odmah pocetkom 6 i u Zagreb na kontrole i kad mi vec bude blizu termina (tipa zadnjih mjesec dana / 3 tjedna). Mama ide s malim necakom, a i nekak mi je ljepse podnosit vrucinu na moru… I sad naravno pocnes kao vrtit si u glavi mozda ipak ne ici nikud…

    Oh, ma ti imša fore guštat u moru :D Šta je s nama kojima je termin odmah u startu srpnja? Ni vrit ni mimo :/

    Ma hvatat deveti mjesec… Nema guzve ni vrucine.. Beba ima zraka.. Spava u peleni… Divno…


    ja sam isto rekla da bi išli u 9.mj, na more… svi mi kažu da nisam normalna… da kuda bi išli s bebom od 2 mj.
    Vidjet ćemo kakva će biti situacija.. ako bude sve ok, ja bih išla… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Martinaa94

    Martinaa94

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Lagertha, čestitke za vjenčanje. 
    A što se tiče trudničkih hlača, ja sam ih uhvatila u Lidlu prije nekih mjesec dana, dođu kao tajce ali su deblje i stvarno udobne.

    https://lbdf.lilypie.com/VCIip2.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Kokica

    Ofnice ja ih planiram naruciti sredinom ozujka a termin mi je 24.05. pa mi je tih 10 tjedana na knap. Pliz javi kad ti potvrde za garanciju.

    Kakve su cijene trudnicke robe u c&a? U HM-u mi se neke stvari cine dosta skupe.


    Kokica, boombo.si veli da je garancija 12 mjeseci. Tako da razmišljam da ipak naručim sa stranice Mali vrageci. Danas su mi Mali vrageci javili da je rok dostave oko 8tj, a onih 8eur dostava je bez obzira na to i ako šalju i dva paketa. Tako da je računica s Mali vrageci (518eur+8eur=526eur) bolja nego sa boombo.si (520eur+30eur=550eur). A i tu je garancija ipak duža godinu dana. Ja se planiram danas registrirati na stranicu Mali vrageci i danas platiti.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Eloa

    Lagertha čestitke na vjenčanju ;) Di si bila na bračnom?
    Cure, držite palčeve da sve bude ok, danas nas čeka anomaly scan

    U Portugalu


    Predobro!!! Svaka ti čast što si se s trbuhom usudila ići…pretpostavljam s avionom. Znam da neke aviokompanije ne puštaju trudnice od 6 mjeseci trudnoće na dalje… Dobro da sam ja na svom bračnom bila još dok nisam bila trudna, išli smo u New York i putovali oko 22 sata s presjedanjima i čekanjima, tako da ne znam kako bih to sad izdržala.
    Sad bi mi bila avantura otići i do Plitvica hehe!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Lagherta čestitke :)
    Već neko vrijeme znam imat bolne kontrakcije u trbuhu, i baš mi se stvardne maternica. Danas je to trajalo otkako sam ustala pa nekih sat i pol, jaki bolovi i stezanja. Prepala sam se zvala giničku i kaže pravac bolnica. Ja sam odlučila prvo ipak leć i vidit ako će proć pa ako ne onda u bolnicu. I prošlo je, ležim od tad. Ako opet počne onda idemo sigurno. Jel imala neka od vas takve bolove u ranoj trudnoći? tek sam 13+5.. Mislim da nešto nije u redu i da mi prijeti pobačaj :(
    Bojim se doć u bolnicu jer mislim da bi me zadržali a ja ne mogu ostat jer mi nema ko čuvat malog cijelo vrijeme dok muž radi. Ne stignem baš ni ležat cijelo vrijeme.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • KFK

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    U prvoj trudnoći (rodila sam krajem 8mj) smo išli na more krajem 6 mj i isplivala sam se, nije bilo gužve na plažama, more i vrijeme preeelijepo tak da ak možete samo naprijed! i Ak je sve ok s trudnoćom. Sad je termin 30.6 pa ćemo vjerojatno u 7mj na more jer sestra mi ima svadbu pa kad već idem iz Varaždina do Imotskog nema šanse da se ne odem malo okupat :D 

    Anja ja bi otišla na pregled. Bar ćeš bit sigurna o čemu se radi. Možda nije ništa, a ako slučajno i je dobit ćeš savjet kako dalje. Nemoj se bojat. Da se nešto, ne daj Bože loše dogodi ne bi si mogla oprostiti što nisi otišla. Misli pozitivno! i odmaraj kolko god možeš.

  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Pozz cure!
    Lagertha, iskrene čestitke na uplovljavanju u bračnu luku. Nadam se da ste se i ti i muž lijepo proveli u Portugalu. Fakat mi je drago da samo mi cure ovdje digle paniku di si ti bez razloga. Ja sam isto kod sebe primjetila da mi se pupak polako počeo izvlačiti van sad ovih dana(danas sam točno 18+0).
    Mici tako sam i ja svašta znala kombinirati pred kraj dana dok me dečko nije prisilio da počnem nositi trudničke.
    OhSoBoho ja sam uzela svoje traperice dok sam bila u 7.tt i kad sam ih počela nositi malo su teže išle preko guze, no sad su mi se malo raširile. Ili mi se guza smenjila. Nešto od toga je. Sad bar znam koji će mi točno broj trebati.
    KFK ja jučer bila na pregledu i dobila isto tako nekih 5 kg i niko mi ništa nije rekao. Još ja pitam sestru jel to previše i kaže mi da nije. Svako ti drugačije kaže što i netrudnicama može tlak dić, a di neće nama.
    Elao sigurno će sve bit ok na anomaly scanu.
    Lalla doznake za 3. mj moraš predati od 25.03. do 05.04. da bi ti HZZO isplatio naknadu za 3. mj. Ako si u istom mjesecu i radila i otišla na kompikacije, dobit ćeš i plaću za one dane koje si radila i od HZZO-a ostalo.  U tvom slučaju za tih 6 dana što bi radila firma bi ti platila, a od 06.03. do 31.03. HZZO.
    Što se tiče mora, mislim da ću ga ove godine gledati samo preko ekrana. Ili možda za vikend otić. Ima još vremena do tad.
    Ofnice šta nije da do negdje 35., 36. tjedna možeš voziti u avioniu?

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Anjaaa

    Pozdrav cure! Lagherta čestitke :)
    Već neko vrijeme znam imat bolne kontrakcije u trbuhu, i baš mi se stvardne maternica. Danas je to trajalo otkako sam ustala pa nekih sat i pol, jaki bolovi i stezanja. Prepala sam se zvala giničku i kaže pravac bolnica. Ja sam odlučila prvo ipak leć i vidit ako će proć pa ako ne onda u bolnicu. I prošlo je, ležim od tad. Ako opet počne onda idemo sigurno. Jel imala neka od vas takve bolove u ranoj trudnoći? tek sam 13+5.. Mislim da nešto nije u redu i da mi prijeti pobačaj :(
    Bojim se doć u bolnicu jer mislim da bi me zadržali a ja ne mogu ostat jer mi nema ko čuvat malog cijelo vrijeme dok muž radi. Ne stignem baš ni ležat cijelo vrijeme.


    Ja se slazem sa KFK ako te boli odi pa nek pogledaju. To ce ti uzeti koji sat ali barem neces vise bit u panici. Ako bas nije prijeteci pobacaj nece te ostaviti u bolnici prije ces doibiti neke tablete i doma si za sat dva..

    [lilypie.com]

  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Anja bolje odi vidi šta je. Bar ćeš biti mirnije kad znaš šta ti je.
    KFK bar se jednom bacit u vodu za svoj gušt. Teško da bi ti od malo bilo išta.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.