Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    LittleG

    Hvala bila sam baš nadobudna i.hrabra ali sad me malo popušta hrabrost


    Ooo pa ti si vec gotova negdje. Puuuno pusa i pozitive.. 😙😚😗😘😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Karmen_29

    Cure koje su rodile, cestitke na bebicama! 😍😊

    Da vas pitam, znate li kojeg Viktora i ima li nadimak? Svidja nam se to ime, ali nas je strah da ce ga zvati Viki…


    Ja znam Viktora jednog. Nismo ga zvali Viki. Mislim s faksa ga znam zvali smo ga svakako ali nikad nije imalo veze s imenom lol… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Rozaa

    Rozaa

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Mala ruzice cestitam…Noa dobrodosao.

    LittleG nadam se da si rodila,da je sve proslo super i da se mazis sa svojom bebicom.

    Svim curama i bebolinama iz Splita i okolice saljem pusee…drzite se!!!

    24.08.2017.
    https://lbdf.lilypie.com/jOHCp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Carmen012

    Carmen012

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Čestitam novim mamica :) i šaljem puno pusa bebama :*
    Karmen_29 i moja beba je trebala biti Viktor da je djecak :) ime mi je predivno i mislim da je važno kako ćete ga vi zvati, ako ga vi ne budete zvali Viki vjerujem da nece niti drugi. Kasnije kad bude veći sam ce odrediti sviđa li mu se da ga tako zovu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Carmen012

    Carmen012

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    LittleG sad kad vidim da ti rađaš odmah imam nade da bi mogla i ja uskoro :) Sretno :*

    Kada vam se počeo spuštati trbuh ? Meni se malo spustio od jučer.

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Carmen012

    LittleG sad kad vidim da ti rađaš odmah imam nade da bi mogla i ja uskoro :) Sretno :*

    Kada vam se počeo spuštati trbuh ? Meni se malo spustio od jučer.


    I meni se jucer malo spustio… imam osjecaj ko da mi netko skace po mjehuru.. danas sam vec 10 puta isla piskit..

    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Little G terminuso, nadam se da si rodila vec u medjuvremenu :) javi kak je proslo..

    Carmen i Sundi meni se isto nekako zadnjih par dana poceo intenzivno spustat trbuh..

    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Jucer sam prala robicu, dekice i tetre sa tekucim praskom za bebe i omeksivacem za bebe na 40 stupnjeva. Jel to ok? Stavila sam upola manje omeksivaca nego sto inace stavljam. Dobila sam testere uz kolica pa rekoh da iskoristim. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    summerchild

    Jucer sam prala robicu, dekice i tetre sa tekucim praskom za bebe i omeksivacem za bebe na 40 stupnjeva. Jel to ok? Stavila sam upola manje omeksivaca nego sto inace stavljam. Dobila sam testere uz kolica pa rekoh da iskoristim.


    A ja nisam normalna kaj se tog tice. Ja sam svoje na 90 s duplim ispiranjem, s octom umjesto omeksivaca i naravski peglanjem s obje strane. Neki prasak za bebe sam kupila. Ali uzmi u obzir da sam je to radila prije 2 mjeseca kad je vani bilo 15 stupnjeva i nisam bila onak za rodit za 3 tjedna.

    [lilypie.com]

  • evabeba

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Summerchild,tek se na 60 ubijaju bakterije tako da bar na 60 iako ja perem na 90 tu prvu robicu. I nemoj omeksivac,rađe ocat kao sundi,bebina je koza osjetljiva,a to je sve puno kemije.
    Little G,nadam se da uzivas sa bebicom😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.