Ljetne bebe 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana22

    Ana22

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Zgaravica trenutno ali najgora mi je jos uvijek nesanica.. Uufff  o

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Meni se uzasno piski znaci stalnooo  i uzasno osjetljive bradavice a bolne grudi i mucnine prestale u 7 tjednu


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Ana22

    Ana22

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    A i piski mi se stalno da, nikad do sad nisam morala po noci ustajat na wc.. Ja sam svega 2 puta povracala, a grudi me bole stalno.. Muci me i zatvor opet, donat mi je pomagao na pocetku  ali sada mi nema pomoci..Dal ti spavas po noci??

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    i ja sam samo 2,3 puta povratila i to je to. a spavan al to se opet svodi na dizanje svaka 2,3 sata u wc ovisi koliko cvrsto spavam haha


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Ana22

    Ana22

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hahaha… Ma meni je uzasno, ja zaspem oko 1h i vec u pola 3 sam budna pa tako do jutra  :-/

  • Avatar Filotea

    Filotea

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Ja imam mučnine, ne tako često kao prije ali još uvijek su prisutne. Stalno bi ležala i ništa ne radila :) Ja super spavam, po noći se jednom ili dva puta dignem na wc i to je to. Zna me žgaravica uhvatiti ali to ovisi šta pojedem. I da zatvor

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina160

    Tina160

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    ja sam u 11t .. zasad ništa od mučnina i povračanja.. samo umor, i najdraže - spavanac :) jučer smo bili baš na pregledu i sve je ok :D prva nam je trudnoća pa nas i sitnice vesele..

    11.7. <3 can't wait :)

  • Tinna29

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim trudnicama :) Naša beba dolazi 23.7. Od jučer me boli grlo, temp.je bila oko 37.5.Hvala Bogu,dalje nije rasla, već smo zvali i hitnu da pitamo za savjet.Simptomi-umor, nekoliko puta povraćanje.

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    ja san u 12 tjednu i eo vec drugi put bolesna grlo kasalj zacepljen nos i temperatura 38,5 i povratila 1 put isto mi je ovako bilo i kad san bila u 7 tjednu puno caja meda i lekadol radi temp po preporuci ginekologice i puno vitamina C. Mene sad uzasno boli doli stomak od kasljanja pa me vise to brine :(


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Miki35

    Miki35

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Pozz buduce mamice evo da vam se pridružim, nama je termin 26.6.2015, jednu bebicu imamo sineka 2 godine!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.