Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Da, kupila test, kad i ovulacijske trakice, sada čeka drugu ned smjesna sam sama sebi 😊

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Superrrr…javljaj nam novosti obaveznoooo….nas prvi plusic 🤗🤗🤗🤗🥰🥰🥰


    Ma i dalje je smedi isjedak samo sto je svaki dan sve jaci i kaci. Temperatura 37, ali kod mene temperatura padne zadnji dan M tako da se na nju ne mogu osloniti. Cekam i cekam da krene, pa nikako. Najvise me zivcira sto bi ja htjela da odmah krene curiti pa da je sto prije gotova da mogu u akciju, ali neeee..mora to mene ovako malo po malo muciti. Ah valjda me ovo iskustvo uci strpljenju u svakom pogledu 😁

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Neka vježbe strpljemja s bebama ga treba jedno moreee 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lalaaa

    Pozdrav cure !
    Pročitala sam cijelu temu i totalno ste me zarazile svojom pozitivom i ispraćajima budućih mamica :)
    Imam 36 godina i tek sada prvi puta pokušavam postati mama, kod mene je prava ljubav naletjela kasnije. Prošlu godinu sam prvi put doživjela da mi sama menstruacija s normalnih 28 krene šetati od 14 do 27 dana i imala sam nekakve male smeđe točkice po par dana radnom tokom ciklusa .Bilo je tu puno stresa, smrti u obitelji i svega pa sam to pripisala tome.
    U prvom mjesecu sam otišla kod fantastične ginekologice u kvartu koja mi je našla neke dvije male nebitne ciste i preporučila vrkutu i kapi konopljike (pecchiasol Agnus Castus). Vidim da nitko ne spominje konopljiku ovdje , ali moja ginekologica je oduševljena tom kombinacijom. Nakon tri mjeseca pijenja jednog i drugog menstruacija mi se izregulirala, PMSa nema vise takvog kriticnog. Izbacila sam konopljiku sada i ostavila vrkutu.
    Naručila sam cijeli kordon LH trakica, digitalni toplomjer i ostala čudesa s eBaya i sada sam u očekivanju paketića kako bi vam i ja počela slati slikice :) Menga završila u utorak i od onda smo se pohvatali preko nekoliko puta :) Realno kad pogledam ne pazimo se 5 mjeseci i već imam blagi upitnik iznad glave. Zašto još ništa, kad će , hoće li ??? Nekako imam osjećaj da ću morati poduzeti i dodatne korake. Savjetujte me , nova sam totalno, a stvarno bi htjela biti mamika dok još nije prekasno .
    Pusa svima <3


    Dobro dosla Lalaaa…nisam cula to za konolju…do si nabavila to? Kako djeluje? Kako ju pijes. Samo akcija do O i dan dva poslje. Samo polako. 5 mj i je i nije strasno. Ima ih koje i po duze ne mogu. Uglavnom kao do 1 godine se smatra normalnim. Tako da. Bit ce samo polako. 👍👍👍

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    vuky

    zvjezdica37pratim sve ful sada, ali opet svi simptomi mogu biti slični PMS-u, 2 dana me bolucka ko kada imam mengu, grudi su mi i dalje osjetljivije ko u O, imam mliječno bijeli iscjedak od danas, nisam bas to prije primjećivala i tri dana sam gladnija za određenom hranom! Treba sad čekati 9 dana ☺️


    Samo polako i smireno. 😎 drzim 🤞 da si dobis plusic od ❤ 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mallla

    Oooo povećavamo se cool… Dobrodošla lalaa. Ja bi rekla da start imaš. Nema se tu šta posebno dodat… Ovako ćemo u hodu nabacivat ideje i komentare. E da vrkuta i konopljika su kombinacija koja je u Evinim kapima. Mnogi hvale tu kombinaciju.

    Vuky navijam da je T u pitanju.. Ali moram dodati da smo zvjezdica i ja svaki mj trudne ako se nas pita….a ono nismo 😂😂
    E zvjezdice jesi ti ono pila macu ili samo vrkutu?
    Ja neznam koji mi je patak al ovaj put za vrijeme M sam totalno pozitivna i smirena. Jel moguće da me je to vrkuta malo unormalila


    Hahahah zato ce vasi plusici biti extra. Onda kad cete misliti da niste bit cete 😂😂😂. Ma smirena si ti zbog nasih razgovora ovdje 😎😎😂😂🤗🤗

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lady_E

    Martina1982

    Superrrr…javljaj nam novosti obaveznoooo….nas prvi plusic 🤗🤗🤗🤗🥰🥰🥰

    Ma i dalje je smedi isjedak samo sto je svaki dan sve jaci i kaci. Temperatura 37, ali kod mene temperatura padne zadnji dan M tako da se na nju ne mogu osloniti. Cekam i cekam da krene, pa nikako. Najvise me zivcira sto bi ja htjela da odmah krene curiti pa da je sto prije gotova da mogu u akciju, ali neeee..mora to mene ovako malo po malo muciti. Ah valjda me ovo iskustvo uci strpljenju u svakom pogledu 😁


    Da definitivno znam o cemu pricas jer mi je tako i samoj. Al jbg valjda nas mora malo zezati da nam ne bude predosadno iz ciklusa u ciklusa 😂😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Jel imamo kandidatkinje za novo odbrojavanje mozda? Znaci one koje su ulovile pik na LH trakicama. Tako smo imali prosli ciklus. Ako ste za, samo napisite pa vas stavimo u zajednicki post i odbrojavamo dane do 😈 odnosno do njenog ne dolaska. Za ovo drugo drzimo 🤞 i navijamo. Pa eto ako ste za, napisite kad trebate dobiti odnsosno ne dobiti 😈 😊.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Curke dobar dan. Kako se osjecate danas? Ima li kakvih simptoma? Kako je nasa trudnica? 💋svima.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lady_E

    Martina1982

    Superrrr…javljaj nam novosti obaveznoooo….nas prvi plusic 🤗🤗🤗🤗🥰🥰🥰

    Ma i dalje je smedi isjedak samo sto je svaki dan sve jaci i kaci. Temperatura 37, ali kod mene temperatura padne zadnji dan M tako da se na nju ne mogu osloniti. Cekam i cekam da krene, pa nikako. Najvise me zivcira sto bi ja htjela da odmah krene curiti pa da je sto prije gotova da mogu u akciju, ali neeee..mora to mene ovako malo po malo muciti. Ah valjda me ovo iskustvo uci strpljenju u svakom pogledu 😁


    Pa strpljenju definitivno da.  Ja sam oguglala na neke stvari. Al dobro. Valjda je sve to dio nekog procesa. Bitno je ostat trijezne glave i shvatiti da je pitanje samo vrmena. 🥰🥰🤗🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.