Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Curke drage,citam vas uredno svaki dan ali nemam sto prijaviti jos tako da nisam pisala nista ali vas uredno pratim da vidim kakvo je stanje.mene grudi ubijaju,a danas me i stomak poceo boluckati tako da izgleda vjestica najavljuje dolazak 😢

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Sunčica5

    Sunčica5

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Stiglee mojee trakicee i lh i hcg 🥳🥳🥳
    Toliko ih je da bi najradije popisala i jednu i drugu 7 dc 

    “Nebo strpljive voli.”

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Sunčica5

    Stiglee mojee trakicee i lh i hcg 🥳🥳🥳
    Toliko ih je da bi najradije popisala i jednu i drugu 7 dc


    Hhahaha a jesi luda 🥴🥴🥴

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Clio35

    Curke drage,citam vas uredno svaki dan ali nemam sto prijaviti jos tako da nisam pisala nista ali vas uredno pratim da vidim kakvo je stanje.mene grudi ubijaju,a danas me i stomak poceo boluckati tako da izgleda vjestica najavljuje dolazak 😢


    A mozda je to najavljivanje necega drugoga 🤞💋❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mallla

    Tera kod mene ovaj put školski pad temp. Na dan kad sam dobila. I mene je iznenadilo. Mislim da su možda tomr kumovali maca i vrkuta. Isto bi najradje nastavila s temp. A trakice malo pustila ali znam ja sebe neću moći odoliti 😊


    Hhhhhh cuj ako ih imas doma tesko da ces im odoljeti 🙃..ja znam da ja ne bi mogla.😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tera_

    Zenice, kao sto kazete mallla i martina, s vama svima bolje i lakse dani idu..ovdje se najbolje razumijemo.
    Kod mene kao i uvjek 3.dc najludji s izljevima, temp mi je ostala malo visa nego inace i pocela sam pisati u ff graf vec pred kraj proslog ciklusa pa cu vidit kako to ide tamo :)
    Mislim da cu ovaj put samo mjerit temp, jos se mialim za trakice, nekako mi se cini da sa svim tim previse rqzmisljam o svemu :/ mozda je to ipqk samo faza ovog kisnog dana :@


    Uf znam kako ti je. Najgori su mi ti 3,4 i 5 dan. 😔 al proc ce pa onda u nove akcije 💪💪. Ti najbolje znas kako mozes i kako ti je najlakse. Ja piskim trakice cisto da vidim jel se desava sta jer znam da ipak ni to nije garancija da ce se O zapravo i desiti. Ali svakako sam puno mirnija jer sam vidla da se nes desava.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Meni danas 10DC. Trakica ne tamni. Jedino sta me pocelo probadati dolje. Al nis znacajno. Sa lijeve i desne strane. Iscjedak postaje vodenkast a tem.mi 36.1…..🤷‍♀️

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Kod mene nikakvih simptoma, ali eto, bar sam opuštenija i ne analiziram sve…
    Neka bude puno plusica ovaj mjesec….

  • Avatar coco

    coco

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    Meni tamna trakica na 14 dc, pokrili 14dc i 15 dc i sada čekanje 

  • Avatar Sunčica5

    Sunčica5

    Broj poruka: 313

    Prijavi adminu

    Ja bi mogla mjeriti tempicu ovaj ciklus..eto cisto iz razonode 😁

    “Nebo strpljive voli.”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.