Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Martina1982
    Moze biti. Jer bas svaka je pisala da joj nes cudno. Ili sa tem. Ili sa iscjedkom. Ili simptomima. O sebi necu da ni ne komentiram 🤭 samo cu rec ne ponovilo se. Budes vidla.za koji dan. A jel imas sta od simptoma kakvih?


    Pa tu i tamo lagani grcevi i onaj osjecaj kao da cu dobiti. Cicke su i dalje povecane, ali ne bole uopce. I to je to. I sad nek ja budem pametna 😂 a nis, ostaje mi samo cekati i cekati 🤭

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    LELA

    Hej zenice moje,da prijavim da piskam tek u nedjelju,otisla sam na neplanski odmor u Hrvatsku i samo relax sada,od simptoma imam samo bolne grudi🙆‍♀️


    Lala samo ti uzivaj i opusti se 👍👍👍🤞🤞🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Martina1982

    LELA

    Hej zenice moje,da prijavim da piskam tek u nedjelju,otisla sam na neplanski odmor u Hrvatsku i samo relax sada,od simptoma imam samo bolne grudi🙆‍♀️

    Lala samo ti uzivaj i opusti se 👍👍👍🤞🤞🤞


    Lela pardon 😊

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Martina ja planiram s vama nastavak druženja još dugo, jedina je razlikq što ćemo promjeniti temu. 
    Kad krenu plusevi padat će ko i ova kiša. 
    Elenica ja mjerim pod miškom al s digitalcem na 2 decimale npr, 35.57 a ne onaj 35.5. Pod miškom su ti inače dosta niže temp. Nego vaginalno, rektalno ili oralno. Meni je pod miškom najzgodnije i jasno primjetim razliku prije ovulacije i nakon i to mi je dovoljno. Koju god metodu izabereš važno da se dosljedno držiš nje i upisuješ svaki dan u graf. Nakon Ovulacije bi temp. Trebala biti veća nego prije Ovulacije. Kada se mjeri pod miškom onda su okolišni čimbenici većeg utjecaja npr. Ako je u sobi hladnije ili si otkrivena ili nešto slično. Ali opet kažem moguće je i tako mjeriti. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lady_E

    Martina1982

    Martina1982
    Moze biti. Jer bas svaka je pisala da joj nes cudno. Ili sa tem. Ili sa iscjedkom. Ili simptomima. O sebi necu da ni ne komentiram 🤭 samo cu rec ne ponovilo se. Budes vidla.za koji dan. A jel imas sta od simptoma kakvih?

    Pa tu i tamo lagani grcevi i onaj osjecaj kao da cu dobiti. Cicke su i dalje povecane, ali ne bole uopce. I to je to. I sad nek ja budem pametna 😂 a nis, ostaje mi samo cekati i cekati 🤭


    A misa mu da. Nis budes vidla za koji dan. Ma kak god okrenes nikak nemres nis znat. Ja kazem kad si mislis jedno bude drugo, kad mislis drugo bude prvo i tako u krug 🥴. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mallla

    Martina ja planiram s vama nastavak druženja još dugo, jedina je razlikq što ćemo promjeniti temu.
    Kad krenu plusevi padat će ko i ova kiša.
    Elenica ja mjerim pod miškom al s digitalcem na 2 decimale npr, 35.57 a ne onaj 35.5. Pod miškom su ti inače dosta niže temp. Nego vaginalno, rektalno ili oralno. Meni je pod miškom najzgodnije i jasno primjetim razliku prije ovulacije i nakon i to mi je dovoljno. Koju god metodu izabereš važno da se dosljedno držiš nje i upisuješ svaki dan u graf. Nakon Ovulacije bi temp. Trebala biti veća nego prije Ovulacije. Kada se mjeri pod miškom onda su okolišni čimbenici većeg utjecaja npr. Ako je u sobi hladnije ili si otkrivena ili nešto slično. Ali opet kažem moguće je i tako mjeriti.


    Hhhhh tak i ja mislim isto. Bas sam primjetila da mi od kada pisem ovdje dani produ lakse i brze nekako. Prolaze oni isto kao i prije ali valjda mi taj osjecaj daje to jer piseci ovdje osjecam da nisam sama i da me netko razumije i prolazi sta i ja i zna kako se osjecam. Mislim mogu ja pricat sa frendicama na kavi i M ali ovako znam da vama cak i nemoram pisati kako se osjecam vi to znate. Iako bi bila najsretnija da nikada nismo morali naceti ovu temu i da nam sve ide kako mi zelimo. 

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Zenice, kao sto kazete mallla i martina, s vama svima bolje i lakse dani idu..ovdje se najbolje razumijemo.
    Kod mene kao i uvjek 3.dc najludji s izljevima, temp mi je ostala malo visa nego inace i pocela sam pisati u ff graf vec pred kraj proslog ciklusa pa cu vidit kako to ide tamo :)
    Mislim da cu ovaj put samo mjerit temp, jos se mialim za trakice, nekako mi se cini da sa svim tim previse rqzmisljam o svemu :/ mozda je to ipqk samo faza ovog kisnog dana :@

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Lady_E

    Martina1982

    Martina1982
    Moze biti. Jer bas svaka je pisala da joj nes cudno. Ili sa tem. Ili sa iscjedkom. Ili simptomima. O sebi necu da ni ne komentiram 🤭 samo cu rec ne ponovilo se. Budes vidla.za koji dan. A jel imas sta od simptoma kakvih?

    Pa tu i tamo lagani grcevi i onaj osjecaj kao da cu dobiti. Cicke su i dalje povecane, ali ne bole uopce. I to je to. I sad nek ja budem pametna 😂 a nis, ostaje mi samo cekati i cekati 🤭


    Pricekaj par dana, ako nastavi tako ja bi otisla kod gin. 
    A mozda je bas ovo ludo proljece kod svih nas sve poremetilo :D

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Tera kod mene ovaj put školski pad temp. Na dan kad sam dobila. I mene je iznenadilo. Mislim da su možda tomr kumovali maca i vrkuta. Isto bi najradje nastavila s temp. A trakice malo pustila ali znam ja sebe neću moći odoliti 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Mallla

    Tera kod mene ovaj put školski pad temp. Na dan kad sam dobila. I mene je iznenadilo. Mislim da su možda tomr kumovali maca i vrkuta. Isto bi najradje nastavila s temp. A trakice malo pustila ali znam ja sebe neću moći odoliti 😊


    Moja pala na 36.6, a sad je vec dva dana 36.7

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.