Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lady_E

    Jutro cure, kod mene nema M jos uvijek, a test i dalje negativan. Ne znam gdje se po putu izgubila. Ak ne dode kroz par dana zvat cu ginicku pa da vidimo sta je 🤔


    A joj…evo bas komentirala i Mallli. Da je ovaj ciklus sav neki sus mus. Nadam se da je kod tebe ipak nes drugo u pitanju. 😊 ipak nada umirr zadnja. Ali svakako ako ne dode kroz koje vrijeme provijeri sa ginicom. 💋

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    LjubičicaX

    Joooj Lady, ti si nam zadnja nadaKoji ti je ono dan ciklusa, koristiš li kakve čajeve ili pripravke? Maca, vrkuta…. Od toga zna nekome kasnit, nekome ranit… ali iskreno se nadam, da se kod tebe sad užurbano skuplja hcg koji će možda već sutra se prikazat na testu


    Danas mi je 31 dc, 5 dana kako kasni. Ne pijem od cajeva nista, jedino pijem folnu i b kompleks vec par mjeseci. Ovaj mj nisam nista novo uvodila. Bas ubija to iscekivanje 😣

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    LjubičicaX

    Martina1982

    LjubičicaX

    Martina, kako si, kakva je situacija kod tebe, jel počeo lov na pik? Jučer sam saznala da je jedna drugarica, čija je priča skoro identična tvojoj (bar ono što znam), trudna i na pregledu se čula dva srca mala da kucaju, prirodnim putem zatrudnila, svi smo presretni zbog nje, trudnoća je rizična ali se cijelim srcem nadamo da će se izboriti ta dva srca do kraja. Nekako sam se odmah tebe sjetila, ne petljam se u Božije, al da se ja pitam ja bih i za tebe takav scenario predložila. Ovako mogu samo od srca zaželit da ti se isto desi ❤💗💝💚💙

    A joj bas ti hvala. ❤ si. Znas u mojoj i muzevoj obitelji ima blizanaca. Npr. Od mamine sestre kcerka ima 2 blizanjkinje. 🤭 Pocela sam jucer. Al sve je meni to nes cudno kod mene. Valjda pusem i na hladno. 😂😂😂😂 Pocela sam dolje osjecati vlaznost. Danas M dolazi. Krece akcija i tjesi me sta je doma do ponedjeljka i onda se opet vraca u srijedu i onda je cijeliiiii 6 mj.kod kuce. Tako da nema da ne potrefimo dan 🤭🤭🤭

    Eto vidiš, nije nemogućeJa sam ti već počela prizivati dva srculenca, a uz toliku akciju i muža kući, nema šanse da ne budeTako da samo se još malo strpi, jer ovo treće odbrojavanje sve piškimo pluseve


    Hahahaha dobra si👍👍👍….💋💋💋.ma III odbrojavanje ce biti ludnica 🙃🙃🙃🙃

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu
    Martina1982
    A joj…evo bas komentirala i Mallli. Da je ovaj ciklus sav neki sus mus. Nadam se da je kod tebe ipak nes drugo u pitanju. 😊 ipak nada umirr zadnja. Ali svakako ako ne dode kroz koje vrijeme provijeri sa ginicom. 💋


    Ma bas je, a vrijeme je neko ludo pa nam se mozda svima nesto poremetilo. I neka prehlada me jos napala. Stvarno jedan cudan mjesec i ciklus 😀

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    III ODBROJAVANJE 
    ALISA - 1 dan - 29.5.2019 ♡
    CLIO35 - 2 dana - 30.5.2019 ♡
    KLARA45 - 4 dana - 1.6.2019♡
    LELA - 4 dana - 1.6.2019♡
    VUKY - 6 dana - 3.6.2019♡
    LALAAA - 14 dana - 11.6.2019♡
    LJUBICICAX -17 dana- 14.6.2019♡
    MIKICA13- 17 dana - 14.6.2019♡
    SUNCICA5 - 20 dana - 17.6.2019♡
    ZVJEZDICA37 - 24 dana - 21.6.2019♡
    MARTINA1982 -27 dana-24.6.2019♡
    TERA_ - 28 dana - 25.6.2019♡
    MALLLA- 29 dana- 26.6.2019♡

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    II. ODBROJAVANJE
    LADY_E - … dan - 22.5.2019 ♡

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lady_E

    Martina1982
    A joj…evo bas komentirala i Mallli. Da je ovaj ciklus sav neki sus mus. Nadam se da je kod tebe ipak nes drugo u pitanju. 😊 ipak nada umirr zadnja. Ali svakako ako ne dode kroz koje vrijeme provijeri sa ginicom. 💋

    Ma bas je, a vrijeme je neko ludo pa nam se mozda svima nesto poremetilo. I neka prehlada me jos napala. Stvarno jedan cudan mjesec i ciklus 😀

    Moze biti. Jer bas svaka je pisala da joj nes cudno. Ili sa tem. Ili sa iscjedkom. Ili simptomima. O sebi necu da ni ne komentiram 🤭 samo cu rec ne ponovilo se. Budes vidla.za koji dan. A jel imas sta od simptoma kakvih? 

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Žene kako vi mjerite temp?Ja imam obicni digitalni toplomjer.Da ki mjerite normalno ispod miške ahha ili?Meni uvijek ispadne 34,5🙄🙄

    Mozda grijesim u nacinu mjerenja hah

  • Leptiric27

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Hej zenice moje,da prijavim da piskam tek u nedjelju,otisla sam na neplanski odmor u Hrvatsku i samo relax sada,od simptoma imam samo bolne grudi🙆‍♀️

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Elenicaa20

    Žene kako vi mjerite temp?Ja imam obicni digitalni toplomjer.Da ki mjerite normalno ispod miške ahha ili?Meni uvijek ispadne 34,5🙄🙄

    Mozda grijesim u nacinu mjerenja hah


    Ej Elenicaa20..ja ti mjerim oralno iako to i nije bas najmjerodavnije jer ima nekih ucinaka koji mogu utjecati na tem. Kupila sam si u ljekarni neki koji moze oralno i ispod ruke. Mislim da bi najmjerodavnije bilo vaginalo mjerenje. Da to je dosta niska tem. Mozda bi trebala oralno ili vaginalno. Ne znam koliko dugo mjeris vec?Ako si usred ciklusa onda nemoj prekidat nacin mjerenja, nego pricekaj drugi ciklus pa kreni oralno. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.