Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tera_

    Martina1982

    tera_

    Prijavljujem da je stigla vjestica…uskoro upadam i ja u III odbrojavanje.

    O misa mu….bas mi je zao…😔..ipak se budemo jos malo druzili… 🤪 ali nije to lose 😂..onda skupa idemo u III odbrojavanje 💋

    Ma nije lose, ja sam bas nekako raspolozena, neznam zasto ali nije me pogodilo napokon :))
    Ma to je sto cu se druzit s vama :*
    E iduca ne treba doc 25.6 , a piskim plusinu 27.6 :D :D


    👍💋

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    annika

    zvjezdica37

    annika

    trudilice drage, dobro jutro i sretno svima u novom krugu

    Hejj jutro i hvala,bas lijepo da uskocis na divan i kod nas povremeno,iskreno se nadam a i vidim da si ok,pusti nam neku slicicu od uzv a slobodno,malo da se raznjezimo😀
    Ne moramo mi samo trkeljat o izlucevinama i trakicama😆😆🤗🤗🤗
    Jel jos imas mucnine kako si opcenito

    draga, nažalost nemam uopće sliku s uzv-asvježe sam se prebacila kod nove gin, nit mi je išta pokazala na uzv-u niti mi je isprintala sliku. samo komentirala da je sve ok. najbitnije mi je da je stručna ali razočarana sam.
    imam mučnine ali nisu tako jake kao u prve dvije (posebno u prvoj ) trudnoće. ujutro mi bude relativno ok, što dan ide dalje to gore. moram stalno nešto jesti, a mogu jedino suho- peciva, štapiće tako da sam se već fino zaokružila. ovako se ne mogu požaliti. čekam kraj nastavne godine i da i ja završim s poslom u školi.


    Ej annika bas lijepo da si nam se javila. 💋 drago mi je da je sve ok. Pa ne moramo samo o trakicam itd to si u pravu. Saljem puno 💋💋💋🤗🤗🤗🤗

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    mikica13

    Martina1982

    mikica13

    Pozdrav ženice. Pročitala sam sve objave u ovoj grupi od početka kako bi se informirala o lh trakicama. Nova sam i stoga sam se odlučila registrirati. Naručila sam ove trakice i planiram početi testiranje od sutra kada mi je 9.dan ciklusa. Ciklus mi inače traje oko 26,27 dana, zavisi kako kada. Odlučili smo se na bebu, i iskreno željeli bi da što prije bude pozitivan testić, ako bude sve u redu i sreće, stoga sam se i odlučila na ove trakice. Možete mi dati još malo nekih savjeta o trakicama, minimalno 2 puta na dan, ujutro i naveče dok obje crtice ne budu iste boje i akcija 😊
    Dobro dosla. Uglavno da. Piskis dok ne potamni. Akcijas i onda se malo druzis s nama i malo odbrojavamo skupa da nam brzo prode. I to je to. Zelim vam uskoro +

    Hvala puno 😊 od ovog mjeseca se družimo i brojimo, nekako je lakše kad ima još ženica jer kod mene u krugu prijatelja nitko ne planira bebu, stoga sam se i odlučila uključiti u grupu da ne budem sama


    Pa da. Vrijeme i dani brze produ. A onaj tko ne ne zna ne moze ni razumijeti. Zato te mi razumijemo potpuno.👍👍👍💋💋💋🤗🤗

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    I ja sam sebe stavila na popis napokon 😊 iako nisam ulovila pik jos al FF kaze da bi trebala ne stici 24.6.2019 

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Martina1982

    I ja sam sebe stavila na popis napokon 😊 iako nisam ulovila pik jos al FF kaze da bi trebala ne stici 24.6.2019


    Martina blizu smo onda😀😀

  • Avatar mikica13

    mikica13

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Drage ženice, ovo je moje današnje stanje, znači li to da se onda ovulacija približava? Po meni bi bilo najbolje da navečer opet napravim test, što vi kažete? 

  • Avatar mikica13

    mikica13

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Martina1982

    mikica13

    Martina1982

    mikica13

    Pozdrav ženice. Pročitala sam sve objave u ovoj grupi od početka kako bi se informirala o lh trakicama. Nova sam i stoga sam se odlučila registrirati. Naručila sam ove trakice i planiram početi testiranje od sutra kada mi je 9.dan ciklusa. Ciklus mi inače traje oko 26,27 dana, zavisi kako kada. Odlučili smo se na bebu, i iskreno željeli bi da što prije bude pozitivan testić, ako bude sve u redu i sreće, stoga sam se i odlučila na ove trakice. Možete mi dati još malo nekih savjeta o trakicama, minimalno 2 puta na dan, ujutro i naveče dok obje crtice ne budu iste boje i akcija 😊
    Dobro dosla. Uglavno da. Piskis dok ne potamni. Akcijas i onda se malo druzis s nama i malo odbrojavamo skupa da nam brzo prode. I to je to. Zelim vam uskoro +

    Hvala puno 😊 od ovog mjeseca se družimo i brojimo, nekako je lakše kad ima još ženica jer kod mene u krugu prijatelja nitko ne planira bebu, stoga sam se i odlučila uključiti u grupu da ne budem sama

    Pa da. Vrijeme i dani brze produ. A onaj tko ne ne zna ne moze ni razumijeti. Zato te mi razumijemo potpuno.👍👍👍💋💋💋🤗🤗


    Upravo tako draga Martina1982, hvala vam. Htjela bi da i mene stavite na popis, ali u zadnjih par mjeseci nije mi nešto uobičajeno redovan raspored. Kalendarčić kaže 14.6. Iduća m

  • Avatar coco

    coco

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    Mikica13 ja si trakice poredam po danima pa usporedujem kako tamni ili svijetli,  mislim da se tako najlakse dobije dojam kada je pik

  • Avatar coco

    coco

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    Nisam previse ciklusa odradila s trakicama, ali s rozim se vidi kako tamne trakice,  ali mi nikad nije jednako tamna kao i testna.. pa racunam kao da je ona najtamnija bio pik
    Cure koje su trakice osjetljivije od rozih? I ima li smisla mijenjati ili je u redu ovako pikirati O? S obzirom da sam si osigurala zalihu 😂

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    annika

    zvjezdica37

    annika

    trudilice drage, dobro jutro i sretno svima u novom krugu

    Hejj jutro i hvala,bas lijepo da uskocis na divan i kod nas povremeno,iskreno se nadam a i vidim da si ok,pusti nam neku slicicu od uzv a slobodno,malo da se raznjezimo😀
    Ne moramo mi samo trkeljat o izlucevinama i trakicama😆😆🤗🤗🤗
    Jel jos imas mucnine kako si opcenito

    draga, nažalost nemam uopće sliku s uzv-asvježe sam se prebacila kod nove gin, nit mi je išta pokazala na uzv-u niti mi je isprintala sliku. samo komentirala da je sve ok. najbitnije mi je da je stručna ali razočarana sam.
    imam mučnine ali nisu tako jake kao u prve dvije (posebno u prvoj ) trudnoće. ujutro mi bude relativno ok, što dan ide dalje to gore. moram stalno nešto jesti, a mogu jedino suho- peciva, štapiće tako da sam se već fino zaokružila. ovako se ne mogu požaliti. čekam kraj nastavne godine i da i ja završim s poslom u školi.

    Boze to je samo kod nas na balkanu zapostavljena komunikacija.
    Neznam sto bih uopce komentirala …mozda joj nije bio dan,mada …to nije nikakav izgovor…svi mi radimo sa ljudima…moras se smijati i kada ti je tesko.
    Nema necu nemogu.
    Ajde barem bitno da je bebac ok a i ti i ostalo ce doci na svoje a onda jos malo ides ma duuuugi godisnji…to planiras tri godine bit jel?Mislim da su digli naknadu gore za komplilacije i trudnicki pa bi i nivcano trebalo biit ok


    ma čim sam na vratima pročitala obavijest da ako trudnice žele da otac bude prisutan uzv-u- to bude samo jednom, odmah mi je sve bilo jasno. ali ajde, što je tu je.
    ostat ću tri godine osim u slučaju da mi se u školi u kojoj radim otvori mogućnost za popunu satnice (ako se kolegica prebaci u drugu školu, ima tako neke planove). a i to bih se vratila na par mjeseci dok potpišem ugovor pa onda nastavila koristiti ostatak porodiljnog. ja sam na 25 sati, to je 4 tis plaća tako da mi nije ogromna razlika.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.