Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Leptiric27

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Martina1892 ja se iskreno nadam,jer stalno nesto sanjam u vezi toga
    Zvjezdica37 ti si mozda razumila da je moja mama babica,ali ja sam to samo sanjala u stvarnosti je prodavacica,nazalost😥

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    klara45

    Curkee😘,
    pik mi je bio u nedjelju a akcijali smo u subotu i nedjelju..nazalost u ponedjeljak nismo mogli jer je dragi bio odsutan..u ponedjeljak sam osjecala bol u desnom jajniku pa mislim da je bila tad ovulacija. Sta mislite jel je dosta dva dana prije ovul?🤔


    Tako nekako smo i mi! Morati ćemo čekati da vidimo šta se dogodilo 

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Clio35

    Martina1982

    Clio35 da bilo bi najbolje koristiti trakicr od kada M zavrsi pa dok ne ulovis pik ako nisi ziher kad su. To je moja preporuka. Dok se ne uhodas. Nadam se da M nece stici. Sto se tice Aspirina imam trombofiliju( nasljednu -mutacija gena za protrombin G20210A) i geneticarka ga je preporucila do ostvarivanja trudnoce. Ali je napravio pravi kurslus od ciklusa. U 30 dana 3 puta prokrvarila. I tako smo ginici i ja zakljucile da ga ne pijem pa cu opet kod geneticarke da vidimo sta cemo dalje. Mislim 39.5. Pa zenskica si je zacrtala u startu ta M nebude stigla…🤪🤪🤪🤭🤭🤭😁😁😁
    Mallla pa misa valjda budemo dobile jedan + ma ocemo sigurno 💪💪💪💪💪
    Alisa slazem se. Nema vise ne zelim M nego od sada govorimo Zelimo + …dobraaaaa misao 💪💪💪💋
    Suncica5vazi upisujem. Sutra stavljam III odbrojavanje.
    Zvjezdice37 dobro ti kaze Suncica5 😉🤞❤ cuj mislim da nije puno. Ja sam platila malo manje kod privatnika ali sam i dobila jedno 45 sa njim razgovora. Tako da vrijedi tih para. Pogotovo ako je na dobrom glasu.👍👍👍
    Sandraaja bi na tvom mjestu jos jedan test uradila er ovako se sve slabo vidi i neka mrlja je tu. Drzim ti 🤞 da bude +
    LELApa dobro nam dosla u ovo ludilo 😉🤭 ma nisi siznula sve je to za ljude. Pogotovo nas koje toliko zelimo a malo nam zapelo. Jako lijepo ime Helena. Tko zna sta nam snovi nagovjestaju. Ja ti se uskoro i sam ostvari. A kazu da se snovi ostvaruju. ❤🤗
    Ivana1810 ma sve je to za ljude. 33 dana i nije strasno dug ciklus. Ja sam ostala trudna u cikusu od 35 dana tako da. Nije najidealniji ali Boze moj..sta je danas idealno. Mislim da je vise bitnije da ona dolazi u cca.slicnim razmacima i da nema velikih odstupanja. Npr.da dode nakon 28 dana pa onda nakon 34 pa onda nakon 26 pa skoci na 40 itd. Ali u svakom slucaju super da ides cisto radi sebe.

    Martina1982
    Hvala ti na savjetu i na odgovoru.Ja sam 5 god.pila martefarin(za razrjedjivanje krvi)jer sam prebolila gadnu trombozu sinusa.Sad hvala Bogu nista ne pijem,ali nesmijem piti Aspirin niti andol.A gin.mi je rekao kad ostanem trudna ponovno na martefarin za svaki slucaj da nebi opet se vratili ugrusci.A mi zene,koja smo mi komplicirana bica 😊😊
    Tera i kod mene cike boole,jedva skupim ruke


    Mene bole vec tjedan dana al sad su pojacale, al za cudo skroz su splasnute i mekane ,pa sad :/

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • klara45

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    vuky

    klara45

    Curkee😘,
    pik mi je bio u nedjelju a akcijali smo u subotu i nedjelju..nazalost u ponedjeljak nismo mogli jer je dragi bio odsutan..u ponedjeljak sam osjecala bol u desnom jajniku pa mislim da je bila tad ovulacija. Sta mislite jel je dosta dva dana prije ovul?🤔

    Tako nekako smo i mi! Morati ćemo čekati da vidimo šta se dogodilo


    Daa..😔 mene ubija to cekanje, stalno razmisljam o tome sta ce biti🤭 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    klara45

    Curkee😘,
    pik mi je bio u nedjelju a akcijali smo u subotu i nedjelju..nazalost u ponedjeljak nismo mogli jer je dragi bio odsutan..u ponedjeljak sam osjecala bol u desnom jajniku pa mislim da je bila tad ovulacija. Sta mislite jel je dosta dva dana prije ovul?🤔


    Pa cuj iskreno svakako bi bilo dobro da ste uspili jos koji put akcijali ali kazu da malisani mogu do par dana izdrzati i cekati. Tako da postoji mogucnost za uspjehom. Morat ces pricekati koji dan da vidis. Nazalost to tako ide. Al bar se druzis s nama 🤪🤗❤

  • klara45

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Martina1982

    klara45

    Curkee😘,
    pik mi je bio u nedjelju a akcijali smo u subotu i nedjelju..nazalost u ponedjeljak nismo mogli jer je dragi bio odsutan..u ponedjeljak sam osjecala bol u desnom jajniku pa mislim da je bila tad ovulacija. Sta mislite jel je dosta dva dana prije ovul?🤔

    Pa cuj iskreno svakako bi bilo dobro da ste uspili jos koji put akcijali ali kazu da malisani mogu do par dana izdrzati i cekati. Tako da postoji mogucnost za uspjehom. Morat ces pricekati koji dan da vidis. Nazalost to tako ide. Al bar se druzis s nama 🤪🤗❤


    Da, stetaaa..ali nema veze, sta bude-bude😀 tako jeee, s LH curkama🤭😘❤💪

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu


    Martina1982
    Hvala ti na savjetu i na odgovoru.Ja sam 5 god.pila martefarin(za razrjedjivanje krvi)jer sam prebolila gadnu trombozu sinusa.Sad hvala Bogu nista ne pijem,ali nesmijem piti Aspirin niti andol.A gin.mi je rekao kad ostanem trudna ponovno na martefarin za svaki slucaj da nebi opet se vratili ugrusci.A mi zene,koja smo mi komplicirana bica 😊😊
    Tera i kod mene cike boole,jedva skupim ruke


    Ja kad ostanem moram one Heparin inekcije uzimati ali do tad ne stavljam vise ista u usta sta pocinje sa A a Aspirin pogotovo. Uzas. Ajde super da ne moras sada nista piti i da je s tim ok. A gle u trudnoci ak treba uzimat bolje. Bolje sprjeciti ako se moze. 💋

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    LELA

    Martina1892 ja se iskreno nadam,jer stalno nesto sanjam u vezi toga
    Zvjezdica37 ti si mozda razumila da je moja mama babica,ali ja sam to samo sanjala u stvarnosti je prodavacica,nazalost😥


  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    klara45

    Martina1982

    klara45

    Curkee😘,
    pik mi je bio u nedjelju a akcijali smo u subotu i nedjelju..nazalost u ponedjeljak nismo mogli jer je dragi bio odsutan..u ponedjeljak sam osjecala bol u desnom jajniku pa mislim da je bila tad ovulacija. Sta mislite jel je dosta dva dana prije ovul?🤔

    Pa cuj iskreno svakako bi bilo dobro da ste uspili jos koji put akcijali ali kazu da malisani mogu do par dana izdrzati i cekati. Tako da postoji mogucnost za uspjehom. Morat ces pricekati koji dan da vidis. Nazalost to tako ide. Al bar se druzis s nama 🤪🤗❤

    Da, stetaaa..ali nema veze, sta bude-bude😀 tako jeee, s LH curkama🤭😘❤💪


    👭👭👭👭👭👭💪💪💪💪🤔👏👏

  • klara45

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Martina1982

    klara45

    Martina1982

    klara45

    Curkee😘,
    pik mi je bio u nedjelju a akcijali smo u subotu i nedjelju..nazalost u ponedjeljak nismo mogli jer je dragi bio odsutan..u ponedjeljak sam osjecala bol u desnom jajniku pa mislim da je bila tad ovulacija. Sta mislite jel je dosta dva dana prije ovul?🤔

    Pa cuj iskreno svakako bi bilo dobro da ste uspili jos koji put akcijali ali kazu da malisani mogu do par dana izdrzati i cekati. Tako da postoji mogucnost za uspjehom. Morat ces pricekati koji dan da vidis. Nazalost to tako ide. Al bar se druzis s nama 🤪🤗❤

    Da, stetaaa..ali nema veze, sta bude-bude😀 tako jeee, s LH curkama🤭😘❤💪

    👭👭👭👭👭👭💪💪💪💪🤔👏👏


    Zajednooo najjacee!!😀😊💪❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.