Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    I ja umirem na ovaj 39.5 to ke taj stav 😂😂😂
    Sandra lako je moguće da jesi jer sjena se vidi ali postoje i greške kad je tako nejasno. To se službeno vodi kao negativan test ali s velikom šansom da novi naptavljeni bude službeno pozitivan 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Martina1982

    zvjezdica37

    Curke test uradjen😁😁😁😁😁
    ———negativan——-
    Ali nisam ni ocekivala nista drugo jedino nisam izbedirana ma samo nek dobijem i da me ne boli.
    Polako cu razmisljati o odlasku gin.i tako….sve u svemu iduci mjesec iduca nadanja…a sad barem jos neki plus za kraj odbrojavanja bi super bio🤗🤗🤗🤩

    A miskeca mu. A da mozda ipak nije rano? Mislim znam da ne zelis laznu nadu ali ipak. Stvarno znam cure kojima je prvo bio neg a kasnije poz. Ali ako i ostane neg i sama kazes…nova nadanja..novi ciklus….lavice nasa…🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤭❤❤❤❤💋💋💋💋💋


    Ma nije🙂bolovi ipak traju predugo i previse su jaki za neko drugo stanje osim dosadne vjestice🤷‍♀️🤷‍♀️idemo ispocetkaa😉😉😘😘😘😘

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Lalaaa

    Alisa

    Mozda ne bi trebale govoriti ne zelim M,nego zelim +
    Znate ono..pozitivne afirmacije..😂😂

    Uuuuuuuu, ovo mi se sviđa <3


    Pozz Alisa,ekstra zamisao👍👍👍🙂

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Sunčica5

    Zvjezdicee nista to jos ne znaci.
    Pa i Anika je imala minus pa plus sto ne?!
    Kako cure kazu dok ne dode M nada postoji 🤞


    Suncice ja sam sigurna da minus …bolovi su prejaki da bih si pripisivala neku laznu nadu.hvala na brizi😘

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Lalaaa

    zvjezdica37

    Curke test uradjen😁😁😁😁😁
    ———negativan——-
    Ali nisam ni ocekivala nista drugo jedino nisam izbedirana ma samo nek dobijem i da me ne boli.
    Polako cu razmisljati o odlasku gin.i tako….sve u svemu iduci mjesec iduca nadanja…a sad barem jos neki plus za kraj odbrojavanja bi super bio🤗🤗🤗🤩

    Zveki baš sam mislila da ćeš nas ti počastiti s lijepom vijesti i prebaciti se na novu temu.
    Sada ćemo skupa u novo odbrojavanje, nema druge.
    Da, baš bi jedan plus u ovoj Ludoj Hordi dobro sjeo za kraj odbrojavanja VOl.2.
    Čekamo curke .


    A sta da ti kazem…novi mjesec nova druzenja ocekivanja …ide to nama👍👍🙂🙂🤩

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Sunčica5

    Martina upisi onda mene za 17.6 pisam + ko kuca 🙈😂


    Hahahah e da bog da🤩🤩🤩🤩👍👍👍👍

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    LELA

    I ja se zelim pridruzit odbrojavanju neocekujem vjesticu 01.06🤗,pozic za sve curke ,odlicne ste mi ,rado vas pratim♥️.
    Ja mislim da isto totalno siznula pocela sam sanjat kako se porađam i sve kako osjecam da beba izlazi,moja mama je bila babica 🙊 i da sam rodila prekrasnu curicu koja se zove Helena.
    Oprostite na dugom postu al morala sam ovo podijelit sa vama😊


    Helou😄😄😄upadaj u ovaj kokosinjac na jedan kvalitetan divan na dnevnom nivou.
    E super sad cemo imati koga gnjaviti u onom drugom dijelu price kada postanemo “noseće”🙃🙃jer ti sigueno puno znas prica od mame i stvari o porodu kad imas u obitelji tako nekog.A ovako….ako sta jedna drugoj mozemo pomoci-dapače

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    vuky

    Sandra mislim da test treba ponoviti, vidim neki sjenki, ali ko da ke sve razliveno, uradi sa jutarnjim urinom sutra!


    Vuky slazem  se

  • Ivana1810

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Šta sve pročita upravo😉😉pozdrav cure. Evo da i ja prijavim M, stigla upravo na 33 dan ciklusa. Prije sve 29 dana a zadnja tri mjeseca se baš odužili, razlog ne znam al čim završi M odo na pregled da vidim gdje je kvar😒 nisam baš oduševljena ovako dugim ciklusima al šta je tu je.  Nadam se da će ipak biti jedan plus od ovoga silnog odbrojavanja❤️❤️

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    E ovako Dive moje💎
    Cim prije mi pozelite da ovo sranje od vjestice.krene jer sam 6.6.zakazala kod privatnika pregled i to ga jako hvale iz Osijeka dr Matković,ako je koja cula ista o njemu obavezno komentar😊
    Malo mi se cini puno oko500kn je pregled i uzv al evo zene ga hvale da rjesava neplodnost pa valjda je to cijena za prvi pregled,ipak planiram odlazit kod njega i vise puta.
    Eee bas me zanima nemogu docekati.Nisam vam mozda nikad spomenula,ja imam mali septum u maternici koji kao nije bio za operaciji.a sad ko zna,mozda on pravi probleme.Pa tako da zeljno ocekujem sve sve sta ce mi reci,savjetovati i kako ce ici ova avantura😞🤗🤗🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.