Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Samo mi nije jasno zasto crtica tamni i zasto je test pozitivan…to me bas buni…ne znam na cemu sam :(


    Desava se da nazalost. Za sada odmori. Znam da je tesko ali probaj. Ne mozes nista uraditi vise. Pricekaj da vidis sta kaze beta. 🙏

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Javim vam cim dodu beta nalazi iz krvi…rekla je najkasnije do 21h….uff kad ce vise!

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Evo i digitalca:

    https://ibb.co/0BLjfYq [ibb.co]

  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Evo i digitalca:

    https://ibb.co/0BLjfYq [ibb.co]


    Pa da to je jasna stvar cim je tamnila crtica,a ne svjetlila..nadamo se samo da je hematom 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

  • Avatar Breskva

    Breskva

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Ajme justagirl, samo da sve bude ok…  ❤️❤️❤️
    Kako si? Imas jos mengu,mislim dali krvaris ful?
    Drzim da bude sve ok 🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Evo i digitalca:

    https://ibb.co/0BLjfYq [ibb.co]


    Ne vidim sliku. Nisu ti jos javili? Krvaris li jos? 

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Ma znam al valjda sad zelim gledat te pluseve…glupo zvuci znam :/ a ako beta nastavi rast…jel to znaci da se T razvija van maternice? Buduci da je endometrij tak tanak…zna li to itko?

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Krvarim al na mahove…malo jace pa slabo…pa crveno pa rozo…al ide :/ i boli me trbuh…sta se dogada sad unutra sami Bog zna..

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Justagirl probaj sada mirovati i opustiti se koliko je moguće.,. Ti si napravila sve šta si mogla, nažalost u tako ranoj T mi smo nemoćne, nadam se da će sve biti u najboljem redu na kraju 🤞🏻

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Breskva

    Breskva

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Martina,pise trudnoca 1-2
    Justagirl,ja bi ti pomogla najrade ali nemam pojma nista u vezi endometrija niti ove situacije u kojoj se nalazis,evo samo zelim da prode sve ok.
    Znaci putem bete ce ti rec dali je vanmat.trudnoca ili  ce se nastavit normalna? Sam dobro skuzila
    Ja sam ovako malo spaljena pa mi treba vise da skuzim 😂🤦‍♀️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.