Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    I dalje menga ide, endometrij na najdebljem djelu 4.8

    Vjerovatno biokemijska…na tak tankom endometriju nije moguca T sta ne???

    Izvadila mi betu, vcrs ce javit rezultate…valjda nije vanmatericna?? Sta vi mislite??


    Mislim da najmanje 7mm mora biti endometrij da bi doslo do trudnoce,ali kod tebe je pozitivan test i sigurno je bio deblji,ali ako si reagirala na vrijeme moze biti sve ok,saljem sve pozitivne vibracije da bude sve ok 😘

  • Avatar MalaD

    MalaD

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Justagirl drzimo prste da bude sve ok.. Mada mi se sve cini da je biokemijska  u pitanju jer beta se polako snizuje  zato i je test jos pozitivan.
    Javi nam se sta je bilo.. 💐

  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    MalaD

    Justagirl drzimo prste da bude sve ok.. Mada mi se sve cini da je biokemijska u pitanju jer beta se polako snizuje zato i je test jos pozitivan.
    Javi nam se sta je bilo.. 💐


    Ali meni je cudno kako je njoj tamnija danas nego jucer i prekojucer kad je postala slike ovdje..zato se svi nadamo da je neki hematom u pitanju🤞🏻

  • Avatar MalaD

    MalaD

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Da cudno. Mada i meni se desilo taj dan kad sam imala najjacu crtu ja prokrvarila. Nadam se da je ipak samo hematom.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/FKyKpHk [ibb.co]
    Evo svaki mjesec 11 dan ciklusa imam pik.
    Uvijek u isto vrijeme.
    Akcija ova 3 dana.

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Mene samo muci taj tanki endometrij…jel moguce da se on tek implatira ili tek bude? Ko ce ga znat…nisu mi nista prepisali jer ne zele pumpat trudnocu ak je vanmatericna…vadila sam betu i nalazi su za 2 sata…umrijet cu do tad…iako i tad nis necu znat!!! Krvarenje, bolovi i tanki endometrij ne mirisu na dobro, ali se opet pitam jel postoji sansa…..hvala vam curke sto ste uz mene! 😍

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Samo mi nije jasno zasto crtica tamni i zasto je test pozitivan…to me bas buni…ne znam na cemu sam :(

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Samo mi nije jasno zasto crtica tamni i zasto je test pozitivan…to me bas buni…ne znam na cemu sam :(


    Strpi se.
    Nitko nezna sta pametno rec dok doktori ne vide.
    Sretnooo

  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Samo mi nije jasno zasto crtica tamni i zasto je test pozitivan…to me bas buni…ne znam na cemu sam :(


    Znat cemo vise kad nam sama kazes,daj Boze da je samo hematom u pitanju i nista vise! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    Marinalin

    https://ibb.co/FKyKpHk [ibb.co]
    Evo svaki mjesec 11 dan ciklusa imam pik.
    Uvijek u isto vrijeme.
    Akcija ova 3 dana.


    Tebi je bar fiksno,meni varira od 16-19 DC..najcesce bude 18. 😂😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.