Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    https://ibb.co/gZcVYKv [ibb.co] sta da radim???


    Javi sta je bilo i drz se.

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Justagirl Odi na hitnu sebe radi, ali moguće da je biokemijska u toku… ili neki hematom pa je sve ok… javi nam! Nadam se da će sve biti u redu 🙏

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Breskva

    Cure,zao mi je da je negativno i da je dosla crvena,neka ode sto prije 🤦‍♀️😪 idemo jako …
    A sto se tice testova,nema koji nisam probala.. valjda jednostavno te sjene moraju bit,jer bas svakoj od nas da bude uvijek,to je nemoguce. Valjda mora bit bas crvena linija,eto neznam sta rec. Ja sam primjer svih sjena i testova,nema koji nisam probala… jedinoooo koji mi nije pokazao sjenu je taj s wisha kao kutijica koji se dobije sa kapaljkom,i iz mullera neki jeftini za 15 kn plavo-bijela trakica.. eto doslovno oni su jedini mi bili bez sjena i bez laznih rezultata.
    Ja u srijedu idem kod ginekologa,reci cu joj da planiram trudnocu,pa vjerujem da cu znat nesto vise.
    Mislite li da ce se moci vidjeti na ultrazvuku mozda neki folikul posto ce mi biti 6 dc ili je to rano ?
    I ako ima netko da zna sta bi joj trebala rec,navest sta god bilo bi mi jako od koristi?
    Martina, cekamoo ❤️➕


    6DC. Mozda al mislim ipak prerano. Mozda vidi folikule u nastajanju. A nista posebno, sam da ja kazes samo eto da pokusavate ali nejde. Sta sve uzimas ili si uzimala od preparata. Da si pratila O trakicama i temperaturom. Hvala. Al sumnjam. Grcevi su bas poceli malo jaci biti tako da sumnjam u ikakvi T. Al nema veze. 🤭 bit ce za koji mjesec ako ne sad. 

  • Avatar Breskva

    Breskva

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Justagirl,gledam i ne vjerujem !!!! Koji klinac!!!
    Pravac hitna!! Drzi se 😐 

    Malla, moguce je da se javi rano impl. Citala sam po forumima da se curama vec znalo na 4 dpo javljat i ostale trudne, nadam se da je to to! 🤞

    Martina,cuj i grcevi znaju biti znak trudnoce,tako da valja uzet sve u obzir. Ces ponavljat test ili ces cekat dan ocekivane?

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ajde justagirl2201 na hitnu, neće pregled ništa ppsebno ti otkriti al dat će ti progesteron i odredit mirovanje. Nadam se da je Miom koji sad krvari a da je srčeko na sigurnom. Javi šta je i u mislima smo s tobom. Kako god bude drži se 😘
    Breskva ja sam 1 T tj. Impl. Imala na 5dpo al nisam imala ovaj pad temperature niti rozo…. Rozo je bilo tek oko očekivane M. Evo pojma nemam šta to je ni zašto. Najprije mi je neki hprmon u štrajku…. Ili ću dobit 😏

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    I dalje menga ide, endometrij na najdebljem djelu 4.8

    Vjerovatno biokemijska…na tak tankom endometriju nije moguca T sta ne???

    Izvadila mi betu, vcrs ce javit rezultate…valjda nije vanmatericna?? Sta vi mislite??

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    I dalje menga ide, endometrij na najdebljem djelu 4.8

    Vjerovatno biokemijska…na tak tankom endometriju nije moguca T sta ne???

    Izvadila mi betu, vcrs ce javit rezultate…valjda nije vanmatericna?? Sta vi mislite??


    A joj. Ne razumijem se u to stvarno. Sta ti je ona jos rekla? Jel ti dala progesteron? Mozda je samo jos rano. Drzim 🤞 da bude sve u redu. 🙏

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Najizglednije je biokemijska ali ništa nije gotovo dok nije gotovo. Polako, nastoj mirovati što više možeš pa ako je ipak T u pitanju da znaš da si napravila sve što možeš. A ako je implatacija bila 10dpo onda je to još jako jako mala T

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    I dalje menga ide, endometrij na najdebljem djelu 4.8

    Vjerovatno biokemijska…na tak tankom endometriju nije moguca T sta ne???

    Izvadila mi betu, vcrs ce javit rezultate…valjda nije vanmatericna?? Sta vi mislite??


    Svasta je moguce al ne razmisljaj o tome prije nego dobijes rezultate! Drzi se i javi sto je bilo😘🤗

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Justagirl drzi se i javljaj nam. Sve je moguće!! Samo optimizam. Moja kuma je 2 puta imala krvarenja sa ugruscima i na kraju iznijela trudnoću do kraja i rodila zdravu bebu. Tako da jos nije sve gotovo! Ima nade. Šaljem ti puno pozitivne energije! 😘😘

    Martina stavi mene na odbrojavanje 22.12. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.