Lh trakice - 5. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Joja 🙏

    evo da ovdje kopiram ono sto sam postala u proslu temu:
    ____
    Eee curke trebam savjet…. Jutros ja osjetila kao da me malko svrbka dolje a prosli ciklus imala bolne odnose i suhocu… Nazvala ja sestru i trazila neku kremu da mi to prodje a ona meni kaze ne moze nista bez briseva .. a ja skoro skocila od srece ahahahha… Narucila ona mene 23.3. za komplet briseve 🤣🙏🤗

    E a sad je ostao problem ahahhaha sta da radim s ovim svrabom? Jel mi moze canesten nastetiti za zacece?


    Oodlicno sto te je narucila za bris!
    Sad drzimo palceve da budu i uredni!
    Nisam sigurna za canesten, ali tete u ljekarni bi trebale znati. pa pitas..

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Joja wohoo to je to, nek budu brisevi dobri,  a za canesten ne znam, u ljekarni će ti tete bolje znat

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar 💎 💌Doris-S 🌠🐇

    💎 💌Doris-S 🌠🐇

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Joja 🙏

    evo da ovdje kopiram ono sto sam postala u proslu temu:
    ____
    Eee curke trebam savjet…. Jutros ja osjetila kao da me malko svrbka dolje a prosli ciklus imala bolne odnose i suhocu… Nazvala ja sestru i trazila neku kremu da mi to prodje a ona meni kaze ne moze nista bez briseva .. a ja skoro skocila od srece ahahahha… Narucila ona mene 23.3. za komplet briseve 🤣🙏🤗

    E a sad je ostao problem ahahhaha sta da radim s ovim svrabom? Jel mi moze canesten nastetiti za zacece?


    Joja ja isto nisam sigurna za canesten, ali ja sam u takvoj situaciju nedugo koristila krema od čajevca od justa, znam da od toga ne može biti ništa. Meni je prošlo za 2 dana, mislim da mi je to bila samo iritacija na uloške.

    29 god Pokušavamo od 6/2020
    Ciklusi 30-36 dana
    16.7.- ureaplazma - terapija doksicilin i muž i ja
    16.8. - ponavljanje briseva
    Nalaz briseva - uredan🥳🥳
    22.11.2021. +
    Krajem srpnja nam stiže prva mrvica.

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    evo i mene 🙋‍♀️ hope pa i ja sam shvatila da ti je muž doktor i mislim si “pa kakve to veze ima s ovim, al ajd, možda se htjela pohvaliti” 😂😂😂
    Kaća možda ti otvaranje teme donese sreću :D

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Moj testic je bijel. Tempica iako je visoka je pala. Probada me desni jajnik. Bas kak treba. Grcici su tu. 14dpo mi je. Nadam se da M dolazi. Bas mi je sve nekako cudan ovaj ciklus. 🤷‍♀️🤦‍♀️

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    Joja super za bris, barem si se izborila za briseve, kad se dr skrti po tom pitanju. Progooglaj malo za kanesten, kolko vidim smije se koristiti ali oprezno… kaj got to znacilo…
    Naravno da sam za svaki slucaj ubacila u kalkulator kad bi bio teemib poroda i izbacuhe mi 19.11. A muz mi ima rockas 18.11… pa ako to nije znak necega onda ja neznam… mora uspjeti ovaj put,mora 🙏🙏🙏

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    anaid

    Hope ako je to to, mi bi onda bome i po terminu bile iste 😍😍😍😍😍
    Sad moram u susjedbo selo u ljekarnu po test jer me sram vise u nasu hodat 🤣🤣


    Kad tebi izbacuje termin? Meni po kasnijoj O ispada 20.11. 🙊 svida mi se datum ako nista drugo 🤣

  • Avatar 💎 💌Doris-S 🌠🐇

    💎 💌Doris-S 🌠🐇

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Želim si izmijeniti ime na forumu, ali ne znam kako, molim vas da me prosvijetlite 

    29 god Pokušavamo od 6/2020
    Ciklusi 30-36 dana
    16.7.- ureaplazma - terapija doksicilin i muž i ja
    16.8. - ponavljanje briseva
    Nalaz briseva - uredan🥳🥳
    22.11.2021. +
    Krajem srpnja nam stiže prva mrvica.

  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Cure nadam se da je ovo moj zadnji nastavak 🥰
    Martina naravno, sve se mora posložiti jer je tebi sudbina odredila transfer da bude dobitan, ajmo menga i onda po svoju bebu 🤩
    Joja slažem se za kantarionovo ulje, ne može naškoditi a meni je u milion situacija pomogao 

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    aa jebem ti!

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.