Lh trakice - 5. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Ja ne znam stvarno,mislim da sam od 3.nastavka tu 😂 nemam pojma,morala bi pretrazit,vec sam i zaboravila,kad je bila ta 2019 🤣🤣🤣

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Sorgi

    Kaca i Lucki, od vas dvije onda odmah oduci ciklus ocekujem da napustitie ovu temu! Nemojte me razocarat 😋


    Pa gle logično, Kaća se propuhala, ja ću sad za par dana, nebi bilo u redu nikako da ostanemo tu

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Hopeforyou

    Ja ne znam stvarno,mislim da sam od 3.nastavka tu 😂 nemam pojma,morala bi pretrazit,vec sam i zaboravila,kad je bila ta 2019 🤣🤣🤣


    Dobro oćeš li ti pišnut danas išta

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    maki994

    Jutro cure, vidim tu nekih plusica sjenica sve mi to na dobro mirise i dobro izgleda 😁 zelim vam da lijepo tamne i da to bude to ❤️
    Lucky mene mozes maknuti sa spiska ja vise ne pratim trakice malo odmaram od svega, potrebno nam je da se malo opustimo prije nego sto krenemo u mpo vode i vidimo kako dalje. U svakom slucaju pratim vas kad imam vremena i radujem se vasim plusicima 🥰❤️


    Sretno draga i svakako nam se javljaj da smo u toku ❤️

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Evo i mene u ovoj novoj epizodi,nadam se da ćemo morati ukinuti ovu seriju jer će svi glumci otići u novu zvanu Zimske bebe 🤞

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    danchy1990

    Evo i mene u ovoj novoj epizodi,nadam se da ćemo morati ukinuti ovu seriju jer će svi glumci otići u novu zvanu Zimske bebe 🤞


    Dobra dobra hehe

  • Avatar 💎 💌Doris-S 🌠🐇

    💎 💌Doris-S 🌠🐇

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Evo i mene… nadam se da je ovo zadnji nastavak ove sapunice, da smo već sljedeći mjesec sve na ljepšim temama. 

    29 god Pokušavamo od 6/2020
    Ciklusi 30-36 dana
    16.7.- ureaplazma - terapija doksicilin i muž i ja
    16.8. - ponavljanje briseva
    Nalaz briseva - uredan🥳🥳
    22.11.2021. +
    Krajem srpnja nam stiže prva mrvica.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Lucky7ŽMN❤️🍀

    Hopeforyou

    Ja ne znam stvarno,mislim da sam od 3.nastavka tu 😂 nemam pojma,morala bi pretrazit,vec sam i zaboravila,kad je bila ta 2019 🤣🤣🤣

    Dobro oćeš li ti pišnut danas išta


    Da,jutros nisam jer nisam stigla i muza nisam htjela slusat nazivcirao bi me nepotrebno..nemam pojma 🤷‍♀️ mozda pisnem sutra? Ko to zna 🤷‍♀️ Cekam vase plusice 😁😁

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    Hope ako je to to, mi bi onda bome i po terminu bile iste 😍😍😍😍😍 
    Sad moram u susjedbo selo u ljekarnu po test jer me sram vise u nasu hodat 🤣🤣

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Avatar Joja 🙏

    Joja 🙏

    Broj poruka: 1647

    Prijavi adminu

    evo da ovdje kopiram ono sto sam postala u proslu temu: 
    ____
    Eee curke trebam savjet…. Jutros ja osjetila kao da me malko svrbka dolje a prosli ciklus imala bolne odnose i suhocu… Nazvala ja sestru i trazila neku kremu da mi to prodje a ona meni kaze ne moze nista bez briseva .. a ja skoro skocila od srece ahahahha… Narucila ona mene 23.3. za komplet briseve 🤣🙏🤗

    E a sad je ostao problem ahahhaha sta da radim s ovim svrabom? Jel mi moze canesten nastetiti za zacece? 

    🦄30g 🐴29g
    Prvi ➕ 09/18 … spontani u 10 tt zbog hematoma.
    Drugi ➕ 03/21 …. 🙏
    Pregledi :
    -4+0tj- preventivno Duph. i uputnice za lab
    -6+5tj po uzvu… kuca 💙… Bebica 0.75cm… termin 12.12.21
    -28.4. pregled kod privatnika - sve uredno
    ⚕️Duphaston, folna, propolis+imuno🍯, Mg
    [fertilityfriend.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.