Lh trakice - 5. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Za sve nas trudilice koje smo ovisne o piškenju. Nova tema, s ovim otvaramo i zimske bebe 🥳

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    Evo me, ja sam tu 😁

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Eto i meneeee 👋🏻👋🏻👋🏻👋🏻 Jos cu tu ostat jer se nikad ne zna 😂 nego da zaljepim tu zadnji post i odgovor curkama:

    malala nasmijala sam se hahaha..nije moj muz doktor vec je moj doktor ginekolog vidio crticu na testu kad je ustanovio biokemijsku,a muz onda nista nije vidio. Moj muz je inace ovako izostrenog vida jako,ali to ne vidi,mozda jer ne zeli 🤷‍♀️😂😂
    Ma ja mislim da svaki test koji ima rozu crticu je pozitivan samo je pitanje kakav ce biti ishod..ja sam mislila grcevi ce se nastaviti,ali ne! Od jutra mi krce crijeva,gladna sam u kombinaciji sa nekom mucninom,mozda sam pregladnila pa zbog toga 🤷‍♀️ Na putu do posla sam skinula jaknu jer mi je toliko vruuuuuuce da iznutra sva gorim 🙄 uglavnom,kontala sam ja muzu veceras pokazat test od sinoc da vidim jel ce sto vidit,sad koliko je to riskantan potez pred vikend to ne znam 😂😂😂😂
    E i da..ako jesam T a ja sam se zabiljezila da jesam kao sto vidite jel 🙊 kako god to zavrsilo i ako ovaj put i uspije,ja cu bit u zimskim,racunala sam po kasnijoj ovulaciji termin,trebala bi rodit ako je to to 2 dana prije prvog rodendana necakinje 👀 kontam uopce ne rec nikome dok ne dodem s bebom doma da ne skoce na mene kako se usudujem stavljat prvi rodendan u drugi plan 😂😂😂😂

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Eto i mene…sa svakim novim nastavkom se nadam da mi je zadnji i da se selim

  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Sorgi

    Evo i mene 😊 nek nam svima ovo bude zadnja ova tema pokusavanja i nek sve uskoro odleprsamo u ljepse teme 😊


    Je je otegle smo je, ja sam osobno tu od prvog nastavka. 😑

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    O jebem ti u koliko nastavaka ću još morat bit (makar meni onaj nij euopće štekao)
    Hope i ja sam shvatila da ti je už doktor

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Lucky7ŽMN❤️🍀

    O jebem ti u koliko nastavaka ću još morat bit (makar meni onaj nij euopće štekao)
    Hope i ja sam shvatila da ti je už doktor


    Mi smo bolje od bilo koje telenovele. Traze se novi nastavci haha 😅🤣

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Kaća

    Sorgi

    Evo i mene 😊 nek nam svima ovo bude zadnja ova tema pokusavanja i nek sve uskoro odleprsamo u ljepse teme 😊

    Je je otegle smo je, ja sam osobno tu od prvog nastavka. 😑


    Ja sam mislim od drugog koliko mi se čini prepredugo

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Anchy_23 🌈

    Lucky7ŽMN❤️🍀

    O jebem ti u koliko nastavaka ću još morat bit (makar meni onaj nij euopće štekao)
    Hope i ja sam shvatila da ti je už doktor

    Mi smo bolje od bilo koje telenovele. Traze se novi nastavci haha 😅🤣


    ko ona mala nevjesta što je trajala 10 godina

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar maki994

    maki994

    Broj poruka: 351

    Prijavi adminu

    Jutro cure, vidim tu nekih plusica sjenica sve mi to na dobro mirise i dobro izgleda 😁 zelim vam da lijepo tamne i da to bude to ❤️ 
    Lucky mene mozes maknuti sa spiska ja vise ne pratim trakice malo odmaram od svega, potrebno nam je da se malo opustimo prije nego sto krenemo u mpo vode i vidimo kako dalje. U svakom slucaju pratim vas kad imam vremena i radujem se vasim plusicima 🥰❤️

    [lilypie.com]

    👩🏻‍💼26god ( blagi PCOS )
    👨🏻‍💼30god (sve uredno)
    👫🏻3 godine braka
    🦋pokusavamo od 02/2019
    04.03. HSG🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.