Lh trakice - 4. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Pokloncic moja situacija nije ni do koljena tvojoj. Ja svog andela nisam ni vidjela niti uspjela drzati u rukama. Ali takoder sam nosila zdravo musko dijete trudnoca ono kak se kaze ajnc A. Bez po muke. I onda odjednom paf osjetila da se manje mrda nego inace…i stalo srceko…nikad nismo saznali zasto. Svi nalazi sa patologije su dosli uredni…
    Bas to nikad ne mozes znati da je sve ok, nije utjeha neka…Samo se mozes nadati..takoder ne znam od kud mi snage pokusati ponovo…to je cini mi se kod nas zelja jaca od straha…💪mozemo mi to mi smo zene lavice 😘❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Pokloncic Anchy ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Pokloncic13

    Niti nakon poroda nisam znala..najurednija trudnoća vođena privatno..rađala sam normalno,veliko i zdravo muško dijete..5h nakon poroda sam saznala da nešto nije u redu i svaki sljedeći sat su informacije bile sve gore..
    Tako da žene..nije utješno..ali nikada ne možeš biti siguran da je sve u redu..
    Ja iskreno ne znam otkud meni muda opet željeti novu trudnoću,ali očito ima nešto vise sto me tjera u to..


    Lavice 😘 Kapa do poda nisam znala za ovo. Ti si zena zmaj..💪

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Pokloncic13

    Pokloncic13

    Broj poruka: 748

    Prijavi adminu

    Curke puno hvala na podršci od srca.. nekad bas nemam nešto puno za reci na tu temu jer ne pronalazim rijeci niti sad 7mjeseci nakon ali zaista je jedina istina i utjeha u tome sto imam doma dijete koje me drži iznad površine vode da totalno ne potonem.. i hvala mu na tome,sva sreća pa je mali i nema pojma kako me nosi..
    Anchy jesi radila možda testove na mthfr? Imam kolegicu kojoj se desilo isto isto u 34tt pa je evo nedavno saznala da je pozitivna na tu mutaciju..radila sam ju i ja,makar je totalno nepovezana s mojom dušom.
    Mene vjerojatno i moja hipertireoza koči u začeću jer mi je tsh brutalno nizak oduvijek,a svi znamo da je optimalan između 1 i 2 da bi uopće došlo do trudnoce,a onda i opstanka.. i tak..svašta jebeno saznaš kad te život skrši,pa ili ćeš se predat ili ćeš se uhvatit u koštac i pobijediti 🤞

    👱‍♀️ 33
    🧔🏽 34 zdrav ko dren
    👦 sinko (2017)
    👼 moj anđeo 2020 (beba rođena u terminu,otišao na nebo nakon par sati,dg. Nerazvijena pluća)
    Otežano smo začeli oba sina,za 👼 nam je preko godinu i pola.
    ➕4.3.🌈💖
    6.11. Baby girl 💖

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Pokloncic13

    Curke puno hvala na podršci od srca.. nekad bas nemam nešto puno za reci na tu temu jer ne pronalazim rijeci niti sad 7mjeseci nakon ali zaista je jedina istina i utjeha u tome sto imam doma dijete koje me drži iznad površine vode da totalno ne potonem.. i hvala mu na tome,sva sreća pa je mali i nema pojma kako me nosi..
    Anchyjesi radila možda testove na mthfr? Imam kolegicu kojoj se desilo isto isto u 34tt pa je evo nedavno saznala da je pozitivna na tu mutaciju..radila sam ju i ja,makar je totalno nepovezana s mojom dušom.
    Mene vjerojatno i moja hipertireoza koči u začeću jer mi je tsh brutalno nizak oduvijek,a svi znamo da je optimalan između 1 i 2 da bi uopće došlo do trudnoce,a onda i opstanka.. i tak..svašta jebeno saznaš kad te život skrši,pa ili ćeš se predat ili ćeš se uhvatit u koštac i pobijediti 🤞


    Jesam draga, radila sam test na trombofiliju gdje je i taj mthfr i sve je ok. Nemam trombofiliju osim sto sam saznala to da imam mutaciju na jednom genu pa moram tu aktivnu folnu piti…eto ne znam niti cu ikada saznati sto se to tocno dogodilo ali ocito je tako moralo biti. 
    Poslati ce nam nasi andeli bracu ili seku. I to ce ih oni sami izabrati na nebu sigurna sam ❤😇

  • Avatar Pokloncic13

    Pokloncic13

    Broj poruka: 748

    Prijavi adminu

    Naježila sam se upravo..ali da..ima neko riješenje gore i za nas..mora biti..tako se tješim ❤️
    I ja pijem aktivnu folnu,odnosno taj solgarov folat. A i pijem bome kendural c jer mi je željezo na dnu,a feritin mi je nakon poroda bio koma,a endokrinolog kaže da mora biti između 80 i 100 za trudnoću,a meni se prije mjesec dana dignuo na 60.. tako da ima još tu stvari za popravljati za koje realno pojma nisam imala u ove dvije trudnoce..čovjek uci dok je živ 😉

    👱‍♀️ 33
    🧔🏽 34 zdrav ko dren
    👦 sinko (2017)
    👼 moj anđeo 2020 (beba rođena u terminu,otišao na nebo nakon par sati,dg. Nerazvijena pluća)
    Otežano smo začeli oba sina,za 👼 nam je preko godinu i pola.
    ➕4.3.🌈💖
    6.11. Baby girl 💖

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Joja 🙏

    Joja 🙏

    Broj poruka: 1647

    Prijavi adminu

    Pokloncic i anchy …. Ajme cure kako je tuzno to sto pisete 😭 bas mi suze idu dok vas citam svaki moj problem se cini tako nebitan i osjecam se ko razmazeno deriste dok kukam a toliko tuznih situacija ima.. 
     Evo ja stvarno zelim vidjet te bebice sto prije u vasim narucjima :* 
    Pere me PMS na najjace a nikako procurit…. 🥴 

    🦄30g 🐴29g
    Prvi ➕ 09/18 … spontani u 10 tt zbog hematoma.
    Drugi ➕ 03/21 …. 🙏
    Pregledi :
    -4+0tj- preventivno Duph. i uputnice za lab
    -6+5tj po uzvu… kuca 💙… Bebica 0.75cm… termin 12.12.21
    -28.4. pregled kod privatnika - sve uredno
    ⚕️Duphaston, folna, propolis+imuno🍯, Mg
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Pokloncic biti ce uskoro ❤😇
    Joja ❤😘

  • Avatar Pokloncic13

    Pokloncic13

    Broj poruka: 748

    Prijavi adminu

    Joja poseksaj se i eto tetke 🙊😂
    Pokušavam bit smiješna da vas ne zbediram do ibera 😏

    👱‍♀️ 33
    🧔🏽 34 zdrav ko dren
    👦 sinko (2017)
    👼 moj anđeo 2020 (beba rođena u terminu,otišao na nebo nakon par sati,dg. Nerazvijena pluća)
    Otežano smo začeli oba sina,za 👼 nam je preko godinu i pola.
    ➕4.3.🌈💖
    6.11. Baby girl 💖

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Zvali me popodne iz Podobnika da potvrdimo termin sutra u 20h,vec se sad tresem ko siba na vjetru od straha i nervoze sto ce biti i sto ce vidjeti pa mi drzite fige 😌 curke vi koje ste prosle sve te stvari,evo ne znam sto da vam drugo kazem osim da vam skidam kapu do poda kako to svaki dan nosite uzdignute glave i unatoc svemu idete u pohod na nove smotuljke,ja kakva jesam vjerojatno bi zavrsila na Jankomiru ili u Vrapcu ko to zna,ako i tamo☹️ Svaka vam cast,zelim Vam od srca da vec iduci ciklus imate pluscine i da sve ispadne super! 
    U meduvremenu se kod mene polako nesto pocelo buditi… 
    https://ibb.co/GVs6L8N [ibb.co] 
    Ima jos puno do pika,al od prekjucer di nije bilo crtice ovo je napredak 🤞🏻

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.