Lh trakice - 4. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Pokloncic13

    Jojaposeksaj se i eto tetke 🙊😂
    Pokušavam bit smiješna da vas ne zbediram do ibera 😏


    I ja govorim M da odcepi pipu jer gospoda se jos nije udostojila i pojavila!🤣

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    SAYURI

    zoe🌸

    Zene cuvajte to, mozda pozelit brzo nove bebe🤣🤣

    Jos jedno i dosta od mene. Onda cu da uradim sise i da putujem🤣


    😂😂😂 To je to!
    Ja sam rekla rodim prvo, odma se bacam na drugo jer dvoje sigurno zelim, a sta ce dalje biti sam bog zna 🤭

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Pokloncic i Anchy hrabre nase lavice ❤️

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Zara7

    E pitanje za svih,
    Sad sam išla popiti tu folnu kiselinu, na kutijici piše Folacin, folfatna kiselina, ali vidim da piše Obratite se vašem liječniku prije nego uzmete Folacin ako…i navedeno par stanja i pise Ako ste trudni? Ne kužim, znam da je to dobro kao kod planiranja trudnoće, ali što nije i za ranu trudnoću?


    Čestitam Zara!! Tvoja situacija ohrabruje mnoge da i u nemogućim ciklusima su čuda moguća i kad se najmanje nadaš!🤗🤗
    Želim ti urednu i mirnu trudnoću! 🙏🏻
    Što se tiče vaginaleta, mislim da ne bi trebala strepiti…ja sam trudna evo skoro 5mj i od pocetka trudnoce sam vec 2 puta pila antibiotike i imala i gljivičnu infekciju i bakterije i upalu…
    I uz antibiotike vaginalete stavljam i cijelu trudnocu jos moram stavljati jednom tjedno vaginaletu…
    Što se tiče folacina, pijes ga i prije zaceca i sigurno do 12-14 tjedna…ja sam u 14 tjednu prešla na prenatale koji isto sadrze folnu…nisam pila prenatale prije jer su mi 3 ginekologa rekla da pijem samo folnu i da mi prenatali mogu izazivati jos vece mucnine…puno je to vitamina…
    Samo se opusti…nemas sta pogrijesiti…bit ce to sve dobro…na pregled vjerojatno neces ici do prije 7tt…tako da do tada se opusti i uživaj…ali i čuvaj! 🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Poklončić i Anchy, vaše situacije su tako tužne i tako mi je žao što se to događa i ne želim da to nitko prolazi…
    Našim prijateljima je beba preminula 2mj nakon poroda…a nisu joj predviđali ni da će preživiti 14tt…a ona se borila kao lavica…na kraju više nije mogla…srce se nije razvilo, a operacija se nije mogla dogoditi jer jos puno stvari nije štimalo i ne bi ju preživila…
    I kad gledam njih i sad vas baš ste jaki…skidam kapu! 
    Ja sam strepila prva 3 mj…misleći to je najrizičnije razdoblje…a zapravo strepimo od prvog plusa do kraja života…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Sutra ujutro saljem svoj negativni hcg na 9 dpo da razbijem
    Malo monotoniju od ova dva pozitivna testa🤣🤣

  • Avatar Joja 🙏

    Joja 🙏

    Broj poruka: 1647

    Prijavi adminu

    zoe🌸

    Sutra ujutro saljem svoj negativni hcg na 9 dpo da razbijem
    Malo monotoniju od ova dva pozitivna testa🤣🤣


    Ahahahha nismo dugo lovili sjene :))) drzim fige

    🦄30g 🐴29g
    Prvi ➕ 09/18 … spontani u 10 tt zbog hematoma.
    Drugi ➕ 03/21 …. 🙏
    Pregledi :
    -4+0tj- preventivno Duph. i uputnice za lab
    -6+5tj po uzvu… kuca 💙… Bebica 0.75cm… termin 12.12.21
    -28.4. pregled kod privatnika - sve uredno
    ⚕️Duphaston, folna, propolis+imuno🍯, Mg
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    zoe🌸

    Sutra ujutro saljem svoj negativni hcg na 9 dpo da razbijem
    Malo monotoniju od ova dva pozitivna testa🤣🤣


    Ajmo zoee cekam tvoj test odmah ujutro 😉

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Ima da bajo i meni sutra neku sjenu izmisli da se nadam jos 2-3 dana, imam samo easy@home hcg, nije bas osjetljiv al nema veze🤣

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Anchy predobro smo pokrili ovulaciju ovaj mjesec, savrseno, zato i necu bit trudna🤣

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.