Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LjubičicaX

    LjubičicaX

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Mallla

    Iii napokon sam došla doma i radila test….. Iiiiii
    Napokom, nakon pune 2 godine:
    https://ibb.co/7YmbWW2 [ibb.co]
    Sad Bože podrži!
    Ne mogu opisat emocije sada sva sam u sto ideja i u sto misli! Počela sam se trest, srce ubrzano lupat…. Uhhh nisam svjesna ove divote da ne moram lovit sjenu, okretat test….


    Malla moram i ovdje, gdje je sve počelo, čestitati!!! Super! Sretnooo! ♥️

    Za bebu br. 2 trudimo se od 1/2019
    👩‍🦰 1984., mali dermoid na lijevom jajniku, mali miom, ne utiče na začeće
    🧔 1989., oligoastenoteratozoospermija, varicocela I stupanj
    07/2020 operacija varicocele, terapija profertil + vitamin E,
    10/2020 biohemijska
    12/2020 dugo čekani drugi plus

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Mallla ma tooo konacno si docekala 🥳🥳🥳🥳 i neka si, zasluzeno je! Zelim ti svu srecu 💖

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    To je to kraljice!!! Debeli plus je tu!!! Sreća neopisivo nakon toliko vremena… Znaš da čekamo sažetak simptoma i savjeta,do tada uživaj u ovom trenutku jer ćeš ga pamtiti dugo 🎉❣️❣️🥰🥰

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Stavi mene sada prvi put na odbrojavanje, 27.10 je beta pa nek bude taj datum, možda mi donese sreću 🤩🤩

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • BruNa

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Malla, cestitam! Nek ti je sa srecom dalje! 😃

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Hvala Vam cure na čestitkama i divnim željama. Ja sam uzbuđena do te mjere da više nalikujem zbunjeno nego uzbuđeno. Ne bi ovo ništa bilo ovako ugodno da nije vas inove teme koja mi je olakšavala muke ove 2 godine. Znači uputnica za pretrage me čeka na stolu jer kao trrbamo počet ozbiljnije kad ono nema M nego plus. 
    Napravila sam cb sad da imam pptvrdu i da uvjerim sebe još. https://ibb.co/X8X9BcZ [ibb.co]
    A kad vidim ovo sjetim se lovanja sjena, izvrtanja očiju i testa ne bi li vidjela plus!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    LH kao test na T - ne preporuča se i ne koristi se. Viđala sam kod cura da zna biti pozitivna u T ali ni ne mora. I samoj mi je znala biti tamnija u drugom dijelu ciklusa…. Kao što znate volim s tim eksperimentirati. Ovaj ciklus sam mjerila bbt i radila trakice, imala sam cb i nisam ulovila pik, a 22dc su stigle roze na adresu i dontada je prošlo par dana da nisam testirala. Taj dan trakica je bila dosta tamna i zaključila sam da je pik bio noć ili dan prije.. Nastavila sam radit trakice da potvrdim priču i jesam bile su svijetle. U međuvremenu sam zaključila da ću svaki dan s prvim jutarnjim napravit trakicu pa eto da udovoljim svojoj ovisnosti o piškanju. Nakon neloliko dana grudi kojebdubod O velike postajale su još veće, punije, mekanije a čvrste i pomislila bi da sam T. Al često bi ja i u prošlim. Ciklusima pomislila pa nisam pridavala pažnju. Negdje po meni 9dpo je LH na prvi jutarnji ukazala 2 crte odmah i to me povuklo da testiram još kroz dan i sve su bile tamnije kao da će pik. Skeptično sam u to gledalaa i kao nastavit ću al nisam ja te sreće. 10 dpo još tamnije, 11 dpo postojano tamno, zaključila sam da je ili tek sad ovulacija (ali nikad nisu tako tamne meni u O tj toliko dana za redom i na svaki urin bez obzira na razmak) ili alkohol kojeg sam popila 9 i 10 dpo al nemam pojma utjrcaj alkohola na LH i treće da sam T. 12 dpo nanprvi jutarnji pomislim ma ovo je T jer nikad ovako tamne ili ovoliko dana… Osim ako je neko veliko sranje. Cistu sam odma odbacila jer bi onda trakice stalno bile tamne a počele su bit tek 9dpo…mogu vam ih poslikat večeras sve da vidite… Sorry na ovoj sagi al imam potrebu sve pojasnit! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Simptomi nemam ih ili su neznatni. Imala sam puno više simptoma u ciklusima bez T. Al mogu sažeti u tamna LH trakica, skok bbt 12dpo, velike podatne a ipak mekane grudi koje su nekako ispupčene u špic ili točnije stožac! Nemam iscjedak, nemam bolove da ću dobit. Jučer mi je smetala puca od hlača, dižem se u noći piškit, sanjam ružno, smrdilo mi je jučer meso… Al to zna bit sve i bez T. Nisam stigla puno ni mislit jer mi je bio lud tjedan na poslu pa možda nisam detektirala simptome.
    Što se tiče odnosa imali smo 4 dana prije O, 2 dana proje O i na dan O…. Ako je O onda kada mislim da je bila. Nisam ništa posebno radila, čak sam mislila da nismo dovoljno pokrili. Računam kasna O, dug ciklus samo da je dočekat M da mogu na pretrage. 
    Nisam nikakve dodatke uzimala namijenjene zatrudnjivanju ali već 3mj doručkujem chia sjemenke, bila sam prehlađena pa sam nekoliko dana pila aspirin i kako mi je u brisu bilo malo escherihije onda sam uzimala vitamin C da zakiselim organizam. 
    To je to, nisam se ovaj mj nadala uopće i sad sam zbrkana! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    ODBROJAVANJE 10/2020
    Tonka55 - 11.10.2020. - ❤️➕
    Mallla - 14.10.2020. - ❤️➕
    Tina25 - 17.10.2020. - 4 dana ❤️
    Maryy29 - 21.10.2020. - 8 dana ❤️
    Dreamer97 - 24.10.2020. - 11 dana❤️
    3sreca - 26.10.2020. - 13 dana❤️
    Mattan28 - 27.10.2020. - 14 dana❤️
    Sanjarka88 - 31. 10.2020. - 18 dana ❤️
    Kiky - 31.10.2020. - 18 dana ❤️
    ODBROJAVANJE 11/2020
    Anitram1982 - 1.11.2020. - 19 dana ❤️
    Malala - 2.11.2020.- 20 dan ❤️
    LHbaby - 4.11.2020.- 22 dana ❤️
    Lucky - 9.11.2020. - 27 dana ❤️
    Ana0310 - 11.11. 2020. - 29 dana ❤️
    LenaEna - 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Mallla divota je vidjet ove tvoje testice 🥰 baci nam prasinu ✨

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.