Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    3sreca ma to je to, hopsanjeeee 🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar 3sreca

    3sreca

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Sara🌻

    3sreca

    Mallla

    3sreca

    Sanjarka88 🦋

    3sreca

    Jucer sam 4 testa napravila u nadi da cu uhvatiti pik jer sam ubjedjena bila da ce jucer biti. Onda razmisljam eh jutros ce crtica sigurno potamniti… Nista.
    🥴🥴🥴
    https://ibb.co/YB9PBsP [ibb.co]

    Meni to ne izgleda lose, ili je bio nocas ili tek slijedi no to je tu negdje
    Jel pratis bazalnu?

    Ne pratim bazalnu. Trakice i sluz sad za sad. Jucer se pojavila bjelanjak nalik sluz. I jutros je imam.
    Sto kazes, mozda je pik bio nocas ili ce danas biti.
    Ugl danas cu jos par testova napraviti a veceras i sutra hopsanje. Valjda ce se nesto pametno desiti.

    Ja ti mislim da će danas ili sutra pik… Radi na svako 4h ako možeš zadržat mokraću!

    Evo od prije 10ak minuta. Mislim da je jako blizu.
    https://ibb.co/Jyq2fZ0 [ibb.co]

    Uf, 3 sreca, svakako hopsaj danas 🤞🏻 Napravi koju jos za dva tri sata. 🥰


    Hocu 🙈
    Hvala ti ❤️

    👧🏼 🌈Sreca Najveca 2019
    Pokusavamo za #2 od 5/20

  • Avatar 3sreca

    3sreca

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    3sreca ma to je to, hopsanjeeee 🤞


    Idemo 🙈🙈🙈

    👧🏼 🌈Sreca Najveca 2019
    Pokusavamo za #2 od 5/20

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    3sreca ma ovo je ziher! napravi još jednu danas ali hopsaj svakako 🤞🤞🤞

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ovo je pik 3sreca! Navali ti… Sretnoooo ❤️ danas sutra prekosutra dan pauza pa još jednom ako je moguće izvest! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar 3sreca

    3sreca

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    3sreca ma ovo je ziher! napravi još jednu danas ali hopsaj svakako🤞🤞🤞


    Danas cu jos 2 testa napraviti, za svaki slucaj.
    Hopsanje ide svakako 🙈

    👧🏼 🌈Sreca Najveca 2019
    Pokusavamo za #2 od 5/20

  • Avatar 3sreca

    3sreca

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Mallla

    Ovo je pik 3sreca! Navali ti… Sretnoooo ❤️ danas sutra prekosutra dan pauza pa još jednom ako je moguće izvest!


    Hvala Mallla ❤️
    Bit ce, bit ce svega 🤞🙈❤️

    👧🏼 🌈Sreca Najveca 2019
    Pokusavamo za #2 od 5/20

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Meni bas drago kad vidim da je neka od vas ulovila pik kad ga vec ja ne mogu nikako ulovit 😂

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Sara🌻

    https://ibb.co/ZfQR80d [ibb.co]
    Kaća, Lucky, eve ih. Na slicu ne izgleda mozda, zbog osvjetljenja, al ipak mi se cini da je od danas trakica tamnija. Ne znan koliko ove mogu vise bit tamne, necu si umarat mozak sa tim. Napravila san je samo da je se rijesim (ovu danas).

    Leoni, ipak volim za sebe mislit da sam toliko strpljiva da ne uzimam nekom misto na Hitnoj ako me stvarno ne boli. Uostalom, sigurnija sam kuci nego da se izlažem potencijaloj zarazi od covida u bolnici. 🤷🏻‍♀️


    😲 Saro  koja  vijest OMG, rollercoaster osjećaja mogu mislit kako je tebi 😊😊😊😊😊.. Pa ČESTITAM ❤️❤️❤️❤️

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    Sara🌻

    https://ibb.co/ZfQR80d [ibb.co]
    Kaća, Lucky, eve ih. Na slicu ne izgleda mozda, zbog osvjetljenja, al ipak mi se cini da je od danas trakica tamnija. Ne znan koliko ove mogu vise bit tamne, necu si umarat mozak sa tim. Napravila san je samo da je se rijesim (ovu danas).

    Leoni, ipak volim za sebe mislit da sam toliko strpljiva da ne uzimam nekom misto na Hitnoj ako me stvarno ne boli. Uostalom, sigurnija sam kuci nego da se izlažem potencijaloj zarazi od covida u bolnici. 🤷🏻‍♀️

    😲 Saro koja vijest OMG, rollercoaster osjećaja mogu mislit kako je tebi 😊😊😊😊😊.. Pa ČESTITAM ❤️❤️❤️❤️


    Haha Sanjich, hvala! Nista mi ne pricaj, osjećam se ko Cvjetić 😂
    Ali  emocije drzim pod kontrolom. Baš danas govorim mužu kako skoro uopce ne razmisljam o trudnoci. Tu i tamo stanen isprid ogledala pa gledam jel mi se grudi minjaju 😂😂😂🤦🏻‍♀️, al u ostalo vrime, gotovo kao da nisan trudna. Poucena iskustvom, od stresa, googlanja i paničarenja nema ničeg, ionako će se sve odvit kako triba, makar i u pravcu u kojem i ne zelimo. Laganini. 🤗

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.