Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Lucky, lhtrakice1@gmail.com 💓

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Mallla

    Sanjarka88 s ovim toplomjerom da, bude! Zna past na 36.4 ili 36.5 al ovaj je onaj brzi pa njega koristim.
    Inače s onim standardnim bude prije O od 38.8 do 36.6 iza O 36.6 do 36.8 nekad 36.9….
    Rekoh ti ja da sam svašta izeksperimentirala 😂

    Ajde bitno da znas kako koji toplomjer mjeri 😂


    Na žalost znam 😁
    Nego svi toplomjeri koje inam zvone za cca 2 minute a u uputama piše da se mjeri minimalno 3 minute bez obzira na zvono s tim da oni stvarno nastave mjerit dalje…. A meni to dugo jer ja zaspem dok mjeri i onda se to pretvori u kaos…. Pa u zamjenu imam brzi

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    chiAn

    Pa Saraaaaa!!! Malo me nije bilo i vidi ti to!! Pa trakice ti ne mogu biti vise tamnije od toga…čestitaam!! 🥳🥳🥂Želim ti urednu, mirnu i dosadnu trudnoću! Taman na vrijeme idete u RH da se opustis i odmoris i nauzivas i da ne razmisljas o pregledima niti ičemu….


    🧡🧡🧡 puno ti hvala. 🤗

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Sara za sad se čak dobro i držm s tim trakicama, ne radim ih svaki dan jer vidim da je to sve kaos, al primi me nekad da bi isti dan napravila i roze, i zelene i premom i sve al se skuliram ipak nekako. Ali na roze sam navikla, pa je tvoja ponuda super javim ti se mailom

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Sara za sad se čak dobro i držm s tim trakicama, ne radim ih svaki dan jer vidim da je to sve kaos, al primi me nekad da bi isti dan napravila i roze, i zelene i premom i sve al se skuliram ipak nekako. Ali na roze sam navikla, pa je tvoja ponuda super javim ti se mailom


    A isto tako je kod mene bilo. Narucuj ove, narucuj one s Amazone, na kraju sam se vratila opet dobrim starim kineskim, i savrseno su me posluzile. 🤞🏻

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Sara🌻

    Lucky🍀

    Sara za sad se čak dobro i držm s tim trakicama, ne radim ih svaki dan jer vidim da je to sve kaos, al primi me nekad da bi isti dan napravila i roze, i zelene i premom i sve al se skuliram ipak nekako. Ali na roze sam navikla, pa je tvoja ponuda super javim ti se mailom

    A isto tako je kod mene bilo. Narucuj ove, narucuj one s Amazone, na kraju sam se vratila opet dobrim starim kineskim, i savrseno su me posluzile. 🤞🏻


    E ovo potpisujem tako i ja di god odem kinezima se vratim. Za siću su odlične! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Mallla

    Sara🌻

    Lucky🍀

    Sara za sad se čak dobro i držm s tim trakicama, ne radim ih svaki dan jer vidim da je to sve kaos, al primi me nekad da bi isti dan napravila i roze, i zelene i premom i sve al se skuliram ipak nekako. Ali na roze sam navikla, pa je tvoja ponuda super javim ti se mailom

    A isto tako je kod mene bilo. Narucuj ove, narucuj one s Amazone, na kraju sam se vratila opet dobrim starim kineskim, i savrseno su me posluzile. 🤞🏻

    E ovo potpisujem tako i ja di god odem kinezima se vratim. Za siću su odlične!


    Živa istina, imala sam sreće pa su me i ove Premom izašle siću pa ne žalim, poslužit će kad budem trebala duplu potvrdu

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar 3sreca

    3sreca

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Mallla

    3sreca

    Sanjarka88 🦋

    3sreca

    Jucer sam 4 testa napravila u nadi da cu uhvatiti pik jer sam ubjedjena bila da ce jucer biti. Onda razmisljam eh jutros ce crtica sigurno potamniti… Nista.
    🥴🥴🥴
    https://ibb.co/YB9PBsP [ibb.co]

    Meni to ne izgleda lose, ili je bio nocas ili tek slijedi no to je tu negdje
    Jel pratis bazalnu?

    Ne pratim bazalnu. Trakice i sluz sad za sad. Jucer se pojavila bjelanjak nalik sluz. I jutros je imam.
    Sto kazes, mozda je pik bio nocas ili ce danas biti.
    Ugl danas cu jos par testova napraviti a veceras i sutra hopsanje. Valjda ce se nesto pametno desiti.

    Ja ti mislim da će danas ili sutra pik… Radi na svako 4h ako možeš zadržat mokraću!


    Evo od prije 10ak minuta. Mislim da je jako blizu.
    https://ibb.co/Jyq2fZ0 [ibb.co]

    👧🏼 🌈Sreca Najveca 2019
    Pokusavamo za #2 od 5/20

  • Avatar 3sreca

    3sreca

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    I da, sluzi imam bas puno. Bjelanjak all the way 🙈

    👧🏼 🌈Sreca Najveca 2019
    Pokusavamo za #2 od 5/20

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    3sreca

    Mallla

    3sreca

    Sanjarka88 🦋

    3sreca

    Jucer sam 4 testa napravila u nadi da cu uhvatiti pik jer sam ubjedjena bila da ce jucer biti. Onda razmisljam eh jutros ce crtica sigurno potamniti… Nista.
    🥴🥴🥴
    https://ibb.co/YB9PBsP [ibb.co]

    Meni to ne izgleda lose, ili je bio nocas ili tek slijedi no to je tu negdje
    Jel pratis bazalnu?

    Ne pratim bazalnu. Trakice i sluz sad za sad. Jucer se pojavila bjelanjak nalik sluz. I jutros je imam.
    Sto kazes, mozda je pik bio nocas ili ce danas biti.
    Ugl danas cu jos par testova napraviti a veceras i sutra hopsanje. Valjda ce se nesto pametno desiti.

    Ja ti mislim da će danas ili sutra pik… Radi na svako 4h ako možeš zadržat mokraću!

    Evo od prije 10ak minuta. Mislim da je jako blizu.
    https://ibb.co/Jyq2fZ0 [ibb.co]


    Uf, 3 sreca, svakako hopsaj danas 🤞🏻 Napravi koju jos za dva tri sata. 🥰

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.