Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Inače su mi ciklusi kao švicarski sat pa nisam imala do sada potrebu pratiti, točno mi tijelo kaže kad je ovulacija, al eto nakon ovoliko vremena ne škodi i to malo ubaciti u jednadžbu 

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • Deleted user

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Jutro zenice,citam redovno sve ali nemam sta da napisem pametno. Cestitam na ovim ➕,a posto je ovaj mjesec na izmaku,da ih sledeci bude puno vise  Meni danas 5dpo,standardno od O mi se pojavili jako bolni cvorici ispod pazuha ali to je klasika. Jedino sto me uvijek odmah od O pocnu cice boliti i budu otecene,a sad apsolutno nista,ne osjecam ih. Pa da li to moze sta znaciti ili ne,ostaje da cekam i vidim.

  • Deleted user

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    I da,juce mi izasli hemoroidi  A to mi je zadnji put bilo u trudnoci..

  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Jeste li koristili premom aplikaciju za pratiti trakice?

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Kaća

    Koliko koštaju? Mogla bi ja pratiti ovaj mjesec


    10kom 139kn
    Ima puno jeftinijih opcija pa nemoj ove
    Ja nisam na vrijeme narucila pa sam bila prisiljena uzet ove 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    bubica15

    I da,juce mi izasli hemoroidiA to mi je zadnji put bilo u trudnoci..

     Pa ako si i zatrudnjela, još nije ni došlo do implantacije. Tek si 5 dpo. 

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar Nadi_

    Nadi_

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    silver

    Nadi_


    E sad, ono sto me zanima, ako je doslo do oplodnje je li moguce da me grudi ipak bole odmah, ovako rano?
    Kakva iskustva zene koje su imale ranije trudnocu sa tim bolnim grudima?

    Sorry na dugom postu, cisto da objasnim situaciju.

    Hej dobrodošla!! Nadam se da ne moraš dugo ostati sa nama, da će ti se posrećiti vrlo brzo!
    Ako te cicke bole od dana O onda se ne radi o simptomu trudnoće nego porastu progesterona (što si i sama skužila za svoje cikluse od prije). Bolne cicke kao simptom trudnoće mogu se javiti tek nakon implantacije (6-12 dpo), što opet ne možeš biti sigurna da je od trudnoće ako imaš bolne cicke inače tijekom lutealne faze. Voli nas naše tijelo zezati, što je je!
    Sretno ovaj ciklus!!!!


    Hvala! Znam da bol u grudima trenutno nije simptom trudnoce, ali zanima me da li moze ukazivati na to da nije doslo do oplodnje, odnosno da li bi mi nivo hormona bio drugaciji ako je doslo do oplodnje i grudi me uopce ne bi ni pocele boljeti odmah

    Ima li zena koje su imale taj osjecaj u grudima od same O, a da su ipak ostale trudne taj ciklus?

    [lilypie.com]
    👰 28 g.
    🤵 33g.
    🤵👰 2 g.
    12.8. ➕❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    simba

    bubica15

    I da,juce mi izasli hemoroidiA to mi je zadnji put bilo u trudnoci..
    Pa ako si i zatrudnjela, još nije ni došlo do implantacije. Tek si 5 dpo.


    Ma znam da je rano za bilo sta,ali kao i svaka ovdje,mislis na ono sto bi zelio da bude..

  • Avatar Nadi_

    Nadi_

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    bubica15

    Jutro zenice,citam redovno sve ali nemam sta da napisem pametno. Cestitam na ovim ➕,a posto je ovaj mjesec na izmaku,da ih sledeci bude puno viseMeni danas 5dpo,standardno od O mi se pojavili jako bolni cvorici ispod pazuha ali to je klasika. Jedino sto me uvijek odmah od O pocnu cice boliti i budu otecene,a sad apsolutno nista,ne osjecam ih. Pa da li to moze sta znaciti ili ne,ostaje da cekam i vidim.


    Imam upravo suprotnu dilemu. Mene isto bole od O, evo i sad su pocele da me bole i razmisljam da bi to mogao bii znak da je sve ostalo isto kao i u ranijim ciklusima, tj. da do oplodnje nije doslo. Sto bi onda, po toj logici, znacilo da se kod tebe nesto desava.

    [lilypie.com]
    👰 28 g.
    🤵 33g.
    🤵👰 2 g.
    12.8. ➕❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Nadi_

    bubica15

    Jutro zenice,citam redovno sve ali nemam sta da napisem pametno. Cestitam na ovim ➕,a posto je ovaj mjesec na izmaku,da ih sledeci bude puno viseMeni danas 5dpo,standardno od O mi se pojavili jako bolni cvorici ispod pazuha ali to je klasika. Jedino sto me uvijek odmah od O pocnu cice boliti i budu otecene,a sad apsolutno nista,ne osjecam ih. Pa da li to moze sta znaciti ili ne,ostaje da cekam i vidim.

    Imam upravo suprotnu dilemu. Mene isto bole od O, evo i sad su pocele da me bole i razmisljam da bi to mogao bii znak da je sve ostalo isto kao i u ranijim ciklusima, tj. da do oplodnje nije doslo. Sto bi onda, po toj logici, znacilo da se kod tebe nesto desava.


    Upravo to sam i ja htjela reci,nesto drugacije mi je nego svaki ciklus do sad pa zato eto razmisljam da li bi ista moglo znaciti,a toliko znam,da je prerano za bilo kakve simptome.. Ali ko zna,dok god ne izostane M,mozemo samo da se nadamo u vjerujemo da smo uspjele ovaj put 😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.