Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar unknown_girl

    unknown_girl

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Rita88

    Mattan sutra ujutro opet napravi pa nam stavi tu sliku. Drzim fige da se ipak primilo 🤞
    Ja sam danas narucila preko ebaya 60 lh trakica + 20 hcg testova za nekih 12 dolara al iz Kine tako da cu ih cekat mjesec dana valjda al dobro kad dodju dodju, njih sam koristila i prije i bile su mi super.
    Unknown i moj muz ima manji broj brzih plivaca, pio je maticnu mlijec sad zadnja tri mjeseca prije toga fertil up , sad pauziramo mjesec dana s maticnom pa onda opet nastavljamo, nismo uspjeli ponoviti spermiogram , kazu da je za takve bolje apstinirati 3-4 dana pa onda u akciju , mi cemo danas akcijat (10 dc) i onda cu cekat LH pik koji ce biti vjerojatno na 13 ili 14 dc kao i inace.


    Evo meni danas treba doc menstruacija,pa cemo vidit kupiti cu te trakice u dm a slijedeci tjedan, tu maticnu mlijec jel iz ljekarne ili?A sta se tice tih spermija njegov nalaz nije navodno strasan da se prehranom to kao korigirati,on nije pusac tako da ne znam ,ja sam prestala pusiti ima 5 mjeseci,sad sam na cekanju svega jel ko bio na hsg

    🙋‍♀️ -30 god
    🙋‍♂️-30 god,
    Nakon 1,5 g pokušavanja 06.05.20 ➕
    08.01.21 - 👶💙

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    unknown_girl

    Rita88

    Mattan sutra ujutro opet napravi pa nam stavi tu sliku. Drzim fige da se ipak primilo 🤞
    Ja sam danas narucila preko ebaya 60 lh trakica + 20 hcg testova za nekih 12 dolara al iz Kine tako da cu ih cekat mjesec dana valjda al dobro kad dodju dodju, njih sam koristila i prije i bile su mi super.
    Unknown i moj muz ima manji broj brzih plivaca, pio je maticnu mlijec sad zadnja tri mjeseca prije toga fertil up , sad pauziramo mjesec dana s maticnom pa onda opet nastavljamo, nismo uspjeli ponoviti spermiogram , kazu da je za takve bolje apstinirati 3-4 dana pa onda u akciju , mi cemo danas akcijat (10 dc) i onda cu cekat LH pik koji ce biti vjerojatno na 13 ili 14 dc kao i inace.

    Evo meni danas treba doc menstruacija,pa cemo vidit kupiti cu te trakice u dm a slijedeci tjedan, tu maticnu mlijec jel iz ljekarne ili?A sta se tice tih spermija njegov nalaz nije navodno strasan da se prehranom to kao korigirati,on nije pusac tako da ne znam ,ja sam prestala pusiti ima 5 mjeseci,sad sam na cekanju svega jel ko bio na hsg


    Nama su savjetovali za supruga bobičasto voće i badema što više, a meni mahune.. Doktor kaže da je to top favorit za poboljšati plivače.. 
    Bila, sam ja na hsgu ali bolje da ti ne pričam svoje iskustvo 😁 Bilo je još cura koje su super prošle, sretno 🌸

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Mattan28

    unknown_girl

    Rita88

    Mattan sutra ujutro opet napravi pa nam stavi tu sliku. Drzim fige da se ipak primilo 🤞
    Ja sam danas narucila preko ebaya 60 lh trakica + 20 hcg testova za nekih 12 dolara al iz Kine tako da cu ih cekat mjesec dana valjda al dobro kad dodju dodju, njih sam koristila i prije i bile su mi super.
    Unknown i moj muz ima manji broj brzih plivaca, pio je maticnu mlijec sad zadnja tri mjeseca prije toga fertil up , sad pauziramo mjesec dana s maticnom pa onda opet nastavljamo, nismo uspjeli ponoviti spermiogram , kazu da je za takve bolje apstinirati 3-4 dana pa onda u akciju , mi cemo danas akcijat (10 dc) i onda cu cekat LH pik koji ce biti vjerojatno na 13 ili 14 dc kao i inace.

    Evo meni danas treba doc menstruacija,pa cemo vidit kupiti cu te trakice u dm a slijedeci tjedan, tu maticnu mlijec jel iz ljekarne ili?A sta se tice tih spermija njegov nalaz nije navodno strasan da se prehranom to kao korigirati,on nije pusac tako da ne znam ,ja sam prestala pusiti ima 5 mjeseci,sad sam na cekanju svega jel ko bio na hsg

    Nama su savjetovali za supruga bobičasto voće i badema što više, a meni mahune.. Doktor kaže da je to top favorit za poboljšati plivače..
    Bila, sam ja na hsgu ali bolje da ti ne pričam svoje iskustvo 😁 Bilo je još cura koje su super prošle, sretno 🌸


    Da, mi smo u ljekarni uzeli al ne u kapsulama nego ona koja se stavlja pod jezik, ta je navodno najbolja,skuplja je al super je opcenito za imunitet. Nadam se da ti menga nece stic 🙃

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Mattan ponovi sutra jer inja bas ne vjerujem ovom testu imala dam prosli ciklus svaki dan rozu sjenu
    Ja sam bila na hgs prije mjesec dana sve super,bolilo kad je tekucinu ispustila kao jaki grc i to je to.

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Mattane i ja vidim crticu a sutra ti zelim da ugledas najdeblju crtu do sad. 

    Cure meni jucer zavrsila M. Od sutra se bacamo u akciju. Danas me ziga lijevi jajnik i muka mi. Pa nezz sta da mislim?

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Avatar coco

    coco

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    Mattan88 drzim fige da je to to, i ja vidim sjenu 
    ja danas pocinjem s trakicama na 10 dc, barem da se nekoj crtici veselim kad me druge nece 

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Mattan i ja vidim crticu i drzim 🤞 da se pojaca. Rekla sam da nemam sta pametno za pisati, danas mi je 4dpo.
    Isla sam bezveze pisnut na Lh trakicu i evo je
    https://ibb.co/nj02rkC [ibb.co]
    Crtica nije svijetla nego tamna….
    Danas se od jutros bas lose osjecam, isla sam mjerit temp nemam je hvala Bogu (jos me ova korona plasi 🙄🙄)ali se osjecam malaksalo glavobolja i rucak mi je bas tesko pao.
    Grudi i ostalo ne boli nista ali jos je i rano za bilo sto, ali drzim i sama sebi 🤞 da uspije. Ovo je 14ti ciklus….

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Kiky implantacija je od 6-12dana nakon O kao sto i sama znas i trakica lh pocinje tamnit nakon impl a tada pocinju i simptomi tek.
    Da nemas mozda cistu neku?
    Jer ciste daju tamne lh.
    Ja sam 3dpo.

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Marinalin

    Kiky implantacija je od 6-12dana nakon O kao sto i sama znas i trakica lh pocinje tamnit nakon impl a tada pocinju i simptomi tek.
    Da nemas mozda cistu neku?
    Jer ciste daju tamne lh.
    Ja sam 3dpo.


    Ja i ti se onda pratimo ovaj mjesec….Pa da ma znam zato mi je to i cudno… Zadnji put kad je bila biokemijska u 1.mj pregledao me ali mi nista nije rekao za cistu…hm mozda se u medjuvremenu stvorila, sve je moguce. Rekla sam si necu uopce radit te trakice bezveze i opet sam isla pa samu sebe sekiram bezveze sto bi bilo… Pricekat cu do 8dpo pa cu onda opet napravit jednu, ako izdrzim do tada  …a mozda su i trakice dosta osjetljive a ja dosta tekucine pijem dnevno

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Jako puno cura na facebooku di tipkamo svaki dan ima tako tamne te roze trakice a nisu trudne tako da nemoj se s time zamarat. A pogotovo jer jos nisi ni impl imala.
    Pomalo samo bit ce plusic 🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.