Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Mattan sutra ujutro opet napravi pa nam stavi tu sliku. Drzim fige da se ipak primilo 🤞
    Ja sam danas narucila preko ebaya 60 lh trakica + 20 hcg testova za nekih 12 dolara al iz Kine tako da cu ih cekat mjesec dana valjda al dobro kad dodju dodju, njih sam koristila i prije i bile su mi super.
    Unknown i moj muz ima manji broj brzih plivaca, pio je maticnu mlijec sad zadnja tri mjeseca prije toga fertil up , sad pauziramo mjesec dana s maticnom pa onda opet nastavljamo, nismo uspjeli ponoviti spermiogram , kazu da je za takve bolje apstinirati 3-4 dana pa onda u akciju , mi cemo danas akcijat (10 dc) i onda cu cekat LH pik koji ce biti vjerojatno na 13 ili 14 dc kao i inace.

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    ODBROJAVANJE 3/2020
    Marinastam ➕
    ODBROJAVANJE 4/2020
    Brunoibrankica - ➕
    Perla123 - ➕
    Anaid - 7.4.2020 - 0 dana
    Mallla-8.4.2020 - 0 dana
    Dunja10 - 9.4 2020 - 1 dan
    Sue - 14.4.2020 - 6 dana
    Nova19 - 16.4.2020 - 8 dana
    Kiky-16.4.2020 - 8 dana
    Jelenajelana-19.4.2020 - 11 dana
    Miakamo - 20.4.2020 - 12 dana
    Lilo23 - 25.4.2020 - 17 dana
    Kaca - 25.4.2020 - 17 dana
    Malela - 26.4.2020 - 20 dana
    Rita88 - 28.4.2020 - 20 dana
    ChiAn6 - 28.4.2020 - 20 dana
    Marakokosica - 28.4.2020 - 20 dana
    Fancy - 29.4.2020 - 21 dan
    ODBROJAVANJE 5/2020
    Tonia - 2.5.2020 - 24 dana
    Anitram1982 - 3.5.2020 - 25 dana
    Tera - 8.5.2020 - 30 dana

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    MJ317

    Anitram1982

    unknown_girl

    Pozdrav ekipa,koje trakice za ovulaciju koristite ,ja dosada nisam imala iskustva sa tim,vec pokusavam ostati trudna vise od godinu dana ali bezuspjesno imate nekakve savjete da probam sa trakicama.Hvala svima 🖐🖐

    Pozdrav. A gdje se nalazis? Ja dam u Njemackoj i narucujem sa Amazona. 16 eura i dobijem 50 LH trakica i 20 HCG testova. Ako zelis jeftiniju varijantu imas na netu trakice svakakve. Nek ti cure stave linkove. A ako zelis skuplju imas Clearblue sa smajlicima u DMu. Jeste bili na kakvim pretragama? Sta kaze ginica?

    Zanima i mene s koje stranice narucujete? Negdje sam naisla na aliexpress ili ebay? Ako bi mi mogle rec koje tocno, link ili slika ili tako nesto? Hvalaa :))


    Ukucaj si u aliexpress ili ebay ovulacijkse trakice. Ili LH trakice i bude ti izbacio ponude. Pa si gledas koje ti najbolje pasu. Ubiti sve su LH trakice dobre neces tu pogrijesiti. Samo je sad pitanje koliko oces komada itd. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mattan28

    Probala slikat ništa se to ne vidi tako da mislim da ništa ni nije.. Baš malo onak se nazire..
    Sutra bi trebala doći M…
    Ako računam 14 dana od O..


    Onda sutra ujutro ponovi testic drzim 🤞 da bude ➕

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Rita88

    Mattan sutra ujutro opet napravi pa nam stavi tu sliku. Drzim fige da se ipak primilo 🤞
    Ja sam danas narucila preko ebaya 60 lh trakica + 20 hcg testova za nekih 12 dolara al iz Kine tako da cu ih cekat mjesec dana valjda al dobro kad dodju dodju, njih sam koristila i prije i bile su mi super.
    Unknown i moj muz ima manji broj brzih plivaca, pio je maticnu mlijec sad zadnja tri mjeseca prije toga fertil up , sad pauziramo mjesec dana s maticnom pa onda opet nastavljamo, nismo uspjeli ponoviti spermiogram , kazu da je za takve bolje apstinirati 3-4 dana pa onda u akciju , mi cemo danas akcijat (10 dc) i onda cu cekat LH pik koji ce biti vjerojatno na 13 ili 14 dc kao i inace.


    Da moj ima super broj plivaca al onih pravih malo. I sad pije od Orthomol Fertil plus 3 mjeseca pa cemo vidit kak ce biti. Reko mu doktor da treba prestat pusiti al eto. Sta ces. Njegov kolega ih je pio 3 mjeseca. Isti slucaj kao kod mog i evo mu zena ostala trudna sad nema ni mjesec dana i to nakon godina i godina pokusavanja. 

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/RhF7Jhf [ibb.co] evo, ne vidi se po meni ništa na slici 🙄

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mattan28

    https://ibb.co/RhF7Jhf [ibb.co] evo, ne vidi se po meni ništa na slici 🙄


    Ja vidim sjenu ali buduci su to oni sto znaju davat lazne crte prucekat cemo sutra da vidimo dal tamni. 🤞👍. Ali vidim rozu crtu. 

  • Miakamo

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Mattan28

    https://ibb.co/RhF7Jhf [ibb.co] evo, ne vidi se po meni ništa na slici 🙄


    I ja vidim rozu crtu. Ponovi sutra 🤗🤞

    [lilypie.com]
    35 godina
    M-normozoospermia
    Vrkuta, letrox, vitamin d
    Pokusavamo od 02/2020

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Mattan i ja vidim crticu 👏👏 sutra opet salji 😄

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Mislim da bi da valja na 13 dpo bila jača ali opet ko će ga znati.. Sutra ću napravit više njih, ionako ih imam puno… nije gotovo dok gospođica mengica ne dođe haha
    Pusa cure 😘🌺

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.