Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Mattan28

    Rita88

    Mattan28

    Kod mene u pon. test negativan, počeli grčevi u trbuhu tako da mislim da vještica dolazi 🙄

    Zao mi je 😢 al samo neka dodje vjestica i cim prije ode da mozes opet u akciju 😘

    Uopće ne znam više šta da mislim.. Prošlo je godinu dana, rezerve jajnika mi sigurno nisu niš bolje a na humanu reprodukciju ne mogu zbog ove situacije..
    Panika me hvata da će biti kasno dok dođem do njih 😥


    Mattan, nemoj paničariti i stresirati se…dok ne budeš mogla na daljnje pretrage, pij macinu travu i folnu…ne mogu ti štetiti…tj može samo pomoći…

    Jedna frendica nije mogla zatrudniti sa drugim djetetom 4 godine…znaci ima vec jedno dijete, zna da je sve u redu i ništa…ugl Podobnik joj je otvoreno rekao da pije macinu travu…pila je otprilike 6-8 mj i ostala trudna…

    A meni je moja ginekologinja isto rekla da probam sa macinom travom…

    I ako imas neku bakteriju, pomaže pri čišćenju i za trudnoću…i to najbolje iz biljne ljekarne…

    Pa eto bar dok ne kreneš na daljnje pretrage 🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    unknown_girl

    Pozdrav ekipa,koje trakice za ovulaciju koristite ,ja dosada nisam imala iskustva sa tim,vec pokusavam ostati trudna vise od godinu dana ali bezuspjesno imate nekakve savjete da probam sa trakicama.Hvala svima 🖐🖐


    Pozdrav. A gdje se nalazis? Ja dam u Njemackoj i narucujem sa Amazona. 16 eura i dobijem 50 LH trakica i 20 HCG testova. Ako zelis jeftiniju varijantu imas na netu trakice svakakve. Nek ti cure stave linkove. A ako zelis skuplju imas Clearblue sa smajlicima u DMu. Jeste bili na kakvim pretragama? Sta kaze ginica? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mattan28

    Rita88

    Mattan28

    Kod mene u pon. test negativan, počeli grčevi u trbuhu tako da mislim da vještica dolazi 🙄

    Zao mi je 😢 al samo neka dodje vjestica i cim prije ode da mozes opet u akciju 😘

    Uopće ne znam više šta da mislim.. Prošlo je godinu dana, rezerve jajnika mi sigurno nisu niš bolje a na humanu reprodukciju ne mogu zbog ove situacije..
    Panika me hvata da će biti kasno dok dođem do njih 😥


    Ma nece biti kasno. Za sve ima rjesenje ne brini. Proc ce i ova situacija uskoro i vratiti ce se sve u normalu a do tada ostaje nam prirodno 😉❤

  • Avatar unknown_girl

    unknown_girl

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Anitram1982

    unknown_girl

    Pozdrav ekipa,koje trakice za ovulaciju koristite ,ja dosada nisam imala iskustva sa tim,vec pokusavam ostati trudna vise od godinu dana ali bezuspjesno imate nekakve savjete da probam sa trakicama.Hvala svima 🖐🖐

    Pozdrav. A gdje se nalazis? Ja dam u Njemackoj i narucujem sa Amazona. 16 eura i dobijem 50 LH trakica i 20 HCG testova. Ako zelis jeftiniju varijantu imas na netu trakice svakakve. Nek ti cure stave linkove. A ako zelis skuplju imas Clearblue sa smajlicima u DMu. Jeste bili na kakvim pretragama? Sta kaze ginica?


    Hvala puno na komentaru,mogla bi naruciti preko interneta,sad radi ove situacije sa coronom da ne hodan po ducanima,muz je radio spermiogram u 1 mjesec i ima smanjen broj progresivno pokretnih spermija,ja sam zasada isla na papu i briseve,sve mi je u redu,trebala sam ici sada u 4 mjesec na ultrazvucni hsg ali mi je to odgodjeno do daljnjega,trebala sam vaditi sve spolne hormone ali je i to na cekanju,imala sam spontani u 12 om tt prije 3 i nesto godine.Imamo 29 godina oboje.Jel imate kakve savjete da pijem neki caj il nesto,dr kaze zasada nista

    🙋‍♀️ -30 god
    🙋‍♂️-30 god,
    Nakon 1,5 g pokušavanja 06.05.20 ➕
    08.01.21 - 👶💙

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Sve su pripreme gotove samo se čeka inseminacija… 
    Ma uhvatila me neka frka u noćnim satima 🙄🥴 
    Nisam nikad pila macinu travu, iskreno nešto me strah kad sam pročitala da nekima skroz poremeti ciklus.. 

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Curke jutros, sam radila test, sad kad se osušio vidim da ima sjena lagana.. Ali vjerujem da se to samo nazire od ispod ta linija.. Tj da nije pravo

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Matan pa sta nisi dobila M? Zasti test😏

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mattan28

    Curke jutros, sam radila test, sad kad se osušio vidim da ima sjena lagana.. Ali vjerujem da se to samo nazire od ispod ta linija.. Tj da nije pravo


    Aj daj sliku da vidimo 

  • MJ317

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Anitram1982

    unknown_girl

    Pozdrav ekipa,koje trakice za ovulaciju koristite ,ja dosada nisam imala iskustva sa tim,vec pokusavam ostati trudna vise od godinu dana ali bezuspjesno imate nekakve savjete da probam sa trakicama.Hvala svima 🖐🖐

    Pozdrav. A gdje se nalazis? Ja dam u Njemackoj i narucujem sa Amazona. 16 eura i dobijem 50 LH trakica i 20 HCG testova. Ako zelis jeftiniju varijantu imas na netu trakice svakakve. Nek ti cure stave linkove. A ako zelis skuplju imas Clearblue sa smajlicima u DMu. Jeste bili na kakvim pretragama? Sta kaze ginica?


    Zanima i mene s koje stranice narucujete? Negdje sam naisla na aliexpress ili ebay? Ako bi mi mogle rec koje tocno, link ili slika ili tako nesto? Hvalaa :))

    [lilypie.com]

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Probala slikat ništa se to ne vidi tako da mislim da ništa ni nije.. Baš malo onak se nazire..
    Sutra bi trebala doći M… 
    Ako računam 14 dana od O.. 

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.