Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mila321

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu
    Javljam se sa malo boljim sjenama koje ne moram više držati na jakom svjetlu 🤗 mullerovi testovi obje vrste pozitivne oko 13h. Ako netko zna kako se slika učitava, bila bih vam zahvalna na informaciji.
    Eh da gr mini jutros preočajna sjena sa prvim urinom kao i do sad testovi, pa zar je moguće da su mullerovi testovi bolji 😄 
  • mare_2805

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav djevojke imam jedno pitanjce. Ne znam šta se dešava samnom i jako se bojim. Naime menstruacija mi kasni punih 6 dana. Danas na sedmi dan radila test i negativan je. Istina urin mi je bio jako svjetao, nije bio prvi jutarnji. Da li da ponovim sutra ujutro? Nemam neke jake simptome trudnoce, grudi me bole kako koji dan, idem ucestalo na wc mokrit…bas sam sva van sebe. 

  • valentina1994

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure…Dg. mi je prosle godine Hashimoto sindrom, ali uspjeli smo sa terapijem rijesiti i TSH mi je trenutno školski za trudnocu.. 
     3 mjeseca sam na Duphastonu radi regulacije ciklusa.. u prosjeku mi je ciklus 32 dana, M sam nakon zadnje ispijene tablete znala dobiti za 8-10 dana. Ovaj mjesec je skroz čudan.. cca nakon tjedan dana od ovulacije grudi, tj. bradavice su mi postale dosta osjetljivije, ispupcenije i oko bradavica boja je malo potamnila u smeđu. To je trajalo par dana i nestalo. Kroz cijelo vrijeme imam blagi pritisak u maternici, malo me zna probosti u jednom ili drugom jajniku, ali nista ozbiljno.
    Križa me isto zabole i uzasno mi je niski tlak i vrti mi se, pristici su mi se pojavili na bradi a inace nemam s tim problema nikad, cak ni u vrijeme pms-a. Danas mi je 2. Dan kako mi M kasni. Grudi su mi valjda narasle za 2 broja i pune su krvnih zila, vise na lijevoj nego na desnoj strani. Radila sam test, međutim negativan je. Ginekolog mi je do ponedjeljka na godsinjem, a ja cu do ponedjeljka dobiti slom zivaca😂 

  • mila321

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    mare_2805

    Pozdrav djevojke imam jedno pitanjce. Ne znam šta se dešava samnom i jako se bojim. Naime menstruacija mi kasni punih 6 dana. Danas na sedmi dan radila test i negativan je. Istina urin mi je bio jako svjetao, nije bio prvi jutarnji. Da li da ponovim sutra ujutro? Nemam neke jake simptome trudnoce, grudi me bole kako koji dan, idem ucestalo na wc mokrit…bas sam sva van sebe.


    Kasno se javljam ali javi što je bilo dalje!?..

  • mila321

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    valentina1994

    Pozdrav cure…Dg. mi je prosle godine Hashimoto sindrom, ali uspjeli smo sa terapijem rijesiti i TSH mi je trenutno školski za trudnocu..
    3 mjeseca sam na Duphastonu radi regulacije ciklusa.. u prosjeku mi je ciklus 32 dana, M sam nakon zadnje ispijene tablete znala dobiti za 8-10 dana. Ovaj mjesec je skroz čudan.. cca nakon tjedan dana od ovulacije grudi, tj. bradavice su mi postale dosta osjetljivije, ispupcenije i oko bradavica boja je malo potamnila u smeđu. To je trajalo par dana i nestalo. Kroz cijelo vrijeme imam blagi pritisak u maternici, malo me zna probosti u jednom ili drugom jajniku, ali nista ozbiljno.
    Križa me isto zabole i uzasno mi je niski tlak i vrti mi se, pristici su mi se pojavili na bradi a inace nemam s tim problema nikad, cak ni u vrijeme pms-a. Danas mi je 2. Dan kako mi M kasni. Grudi su mi valjda narasle za 2 broja i pune su krvnih zila, vise na lijevoj nego na desnoj strani. Radila sam test, međutim negativan je. Ginekolog mi je do ponedjeljka na godsinjem, a ja cu do ponedjeljka dobiti slom zivaca😂


    Miriše na bebicu? Ima li plusića? 🙃

  • Panda1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Zadnja M bila 21.07 ciklus od 31-32 uvijek i bez izostanka. Test sam radila 24 i 28 i negativni 😑
    Par dana oko M me boluckalo u trubuhu i pritisak u leđima ogroman. Dal je moguce da je bilo prerano za test. Evo danas je 9 dan kako kasni ? 

  • Panda1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pricekat cu jos par dana pa ponavljam, a bas se nadala velikom + 

  • Panda1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    marija1994

    Panda1

    Pricekat cu jos par dana pa ponavljam, a bas se nadala velikom +

    Meni je ovo 3. dan kasnjenja popodnevni urin. https://ibb.co/KK8S7zp [ibb.co]


    Iz aviona +🙏
    Ja sam u prvoj trudnoci imala plusic 2. Dan kasnjenja i osim trudnoce nikad nije izostajala i bila sam uvjerena da ce biti sad + 
    Zato me sad ovo cudi… bas sam se razocarala. Citala sam tu razne price da je curama najprije  negativno pa nakon nekoliko dana pozitivno al ipak se necu nadati da se ne razocaram jos vise 

  • Panda1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    marija1994

    Panda1

    marija1994

    Panda1

    Pricekat cu jos par dana pa ponavljam, a bas se nadala velikom +

    Meni je ovo 3. dan kasnjenja popodnevni urin. https://ibb.co/KK8S7zp [ibb.co]

    Iz aviona +🙏
    Ja sam u prvoj trudnoci imala plusic 2. Dan kasnjenja i osim trudnoce nikad nije izostajala i bila sam uvjerena da ce biti sad +
    Zato me sad ovo cudi… bas sam se razocarala. Citala sam tu razne price da je curama najprije negativno pa nakon nekoliko dana pozitivno al ipak se necu nadati da se ne razocaram jos vise

    Da, sve je moguce. Pricekaj jos koji dan pa napravi test. Sretno! 😊


    Budem, hvala
    Javit cu rezultat.
    Uzivaj u svome + 😊😊

  • Panda1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Eto i tako ja danas pravim test nakon 13 dana kasnjenja sto nije nikad izostalo osim kad sam bila trudna s prvom bebom i u testu mi se danas uopce nije pojavila kontrolna crtica a testna jedva vidljiva kao negativ.. pretpostavljam da je to nevazece… od kao simptoma malo porasle grudi i danas mi se cini vise prosarane zilicama i malo vise mokrenja… neznam dal da opet ponovim test ili jos cekam ajmeeee 🤩🤩🤩

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.