Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mikikiki996

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Zdravo, drage djevojke, imam jedno pitanje. Možda pomalo glupo ali eto. Naime, poslednji odnos s momkom sam imala izmedju 10 i 6 dana prije M. Naime, dobila sam je sa dan dva zakašnjenja i bila je pa ne baš kao i obično ali je bila. 
    Međutim, ja od negdje 3. dana ciklusa imam mučnine navečer pa čak i ujutru (bez povraćanja), prva stvar koja mi je bila čudna, jogurt od jagode (koji sam konzumirala milion puta ranije) mi nije legao i mnogo hrane mi prosto smeta. Stalno sam umorna i mogla bih da spavam čitav dan. Grudi mi posle dobijene M nisu više bolne, ali su nekako punije i čudne. Takodje, par puta sam u ovih par dana imala glavobolju. 
    Radila sam test danas, koji je naravno negativan jer i sama sam svjesna da su prvo šanse tipa 1%, a i da jesam prerano je, ali svejedno eto htjedoh da nekome kažem svoju situaciju i da pitam za savjet. 

  • esesta8

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav imam pitanje radila sam test za trudnocu prije 4 dana(slika na kraju) medjutim test izgleda kao neka greska…danas se ne osjecam dobro mucnina,glavobolja..povisena temperatura 37.9 dali je moguce da sam trudna?dali je netko imao slican slucaj sa testom?
    https://ibb.co/jWfFsmb [ibb.co]

  • Nina997

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Dobro večer imam jedno pitanje
    Napravila sam test 5 dana prije menst jer imam neobicne simptome a muz i ja radimo na bebi.. test je bio nakon 3 minute negativan, kroz nekih 20 min sam ponovo pogledala i vidjela kako se pokazao plus, 
    Dali je netko imao iskustva s tim, radi se o clear blue testu

  • mikikiki996

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    mikikiki996

    Zdravo, drage djevojke, imam jedno pitanje. Možda pomalo glupo ali eto. Naime, poslednji odnos s momkom sam imala izmedju 10 i 6 dana prije M. Naime, dobila sam je sa dan dva zakašnjenja i bila je pa ne baš kao i obično ali je bila.
    Međutim, ja od negdje 3. dana ciklusa imam mučnine navečer pa čak i ujutru (bez povraćanja), prva stvar koja mi je bila čudna, jogurt od jagode (koji sam konzumirala milion puta ranije) mi nije legao i mnogo hrane mi prosto smeta. Stalno sam umorna i mogla bih da spavam čitav dan. Grudi mi posle dobijene M nisu više bolne, ali su nekako punije i čudne. Takodje, par puta sam u ovih par dana imala glavobolju.
    Radila sam test danas, koji je naravno negativan jer i sama sam svjesna da su prvo šanse tipa 1%, a i da jesam prerano je, ali svejedno eto htjedoh da nekome kažem svoju situaciju i da pitam za savjet.
    Pa ako je bila kasna ovulacija nisu bas sanse 1% kako kazes da menstruacija nije bila kao i obicno moze biti da se radilo o implantacijskom krvarenju ili nesto tako. Koji si danas dan ciklusa? I koje boje i koliko je bila obilna ta zadnja menstruacija? Najbolje je ponoviti test uskoro, za svaki slucaj


    Pa ovako, da budem preciznija. Odnose sam imala, 8.9.,10. 1. M sam trebala dobiti 14., Dobila sam 16. ( Što i nije toliko čudno jer mi ciklusi šetaju od 25 pa do 32 dana), nije bila obilna kao što zna biti, 16. jedva nešto svijetlo, 17. I 18. je išla dosta tamna ali ne količinski kao i inače i sa samo 2-3 onako ugruska ( inače, ja moram ovako ružno sad da se izrazim ali ponekad mislim da će sve da ispadne iz mene kada krenu) i 19. poslije podne je stala, 20. se pojavila samo malo rozikasta i to je to. Od 18. navečer ja svako večer imam mučnine nekad slabije nekad jače ali tu su. Čak sam 2-3 jutra takodje osjećala mučninu. Želudac me muči od skoro svega što pojedem, žgaravice, nadutost. Stalno mi se spava i umorna sam 24/7. Kao što sam već rekla grudi mi nisu više bolne (bile su dan dva pred M i to je to), ali se nisu ni smanjile kako znaju poslije iste. Baš se osjećam čudno, imam još dosta do naredne i ne znam kako ću izdržati da je sačekam. Trudnoća nije planirana svakako ali nismo se ni pretjerano čuvali. U svakom slučaju ne bih se bunila. 
    Još jedna čudna stvar pored svega navedenog, jedu mi se narandze i sok od narandze, do besvjesti. (Inače nikad ne pijem sokove niti je to nešto što ikad imam poriv da radim). Takodje, ova M nije bila ni 10% bolna kakve su inače. 

  • mikikiki996

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Kejsy  ❄️ ☃️

    mikikiki996

    Kejsy ❄️ ☃️

    mikikiki996

    Zdravo, drage djevojke, imam jedno pitanje. Moždakoličinski kao i inače i sa samo 2-3 onako ugruska ( inače, ja moram ovako ružno sad da se izrazim ali ponekad mislim da će sve da ispadne iz mene kada krenu) i 19. poslije podne je stala, 20. se pojavila samo malo rozikasta i to je to. Od 18. navečer ja svako večer imam mučnine nekad slabije nekad jače ali tu su. Čak sam 2-3 jutra takodje osjećala mučninu. Želudac me muči od skoro svega što pojedem, žgaravice, nadutost. Stalno mi se spava i umorna sam 24/7. Kao što sam već rekla grudi mi nisu više bolne (bile su dan dva pred M i to je to), ali se nisu ni smanjile kako znaju poslije iste. Baš se osjećam čudno, imam još dosta do naredne i ne znam kako ću izdržati da je sačekam. Trudnoća nije planirana svakako ali nismo se ni pretjerano čuvali. U svakom slučaju ne bih se bunila.
    Još jedna čudna stvar pored svega navedenog, jedu mi se narandze i sok od narandze, do besvjesti. (Inače nikad ne pijem sokove niti je to nešto što ikad imam poriv da radim). Takodje, ova M nije bila ni 10% bolna kakve su inače.

    Ti ugrusci jesu zabrinjavajuci mogla je biti biohemiska trudnoca, pa da mozda jos imas nekih simptoma, jer beta nije pala skroz, ali ne mora da znaci. Nego to sve skupa stvarno izgleda cudno, ali mogucnost trudnoce nema tako mal procenat kako ti mislis. Jer posto imas i te duge cikluse, moguca je vrlo lako kasna ovulacija negde taman u vreme tog prvog odnosa, jer nekad imas krace cikluse pa ti ovulacija bude ranije, nekad imas duze cikluse inace tad bude kasnije ovulacija.. Da te ne gnjavim dalje, moze biti poremecaj hormona, ili trudnoca sacekaj jos koi dan i ponovi test (nemoj clearblue uzasnicu i nepouzdani) Ako imas u DM-u ili negde tako kupiti gravignost ultra probaj kupiti i njega uraditi ili trazi neki test u ljekarni koji ima crtice ili plusic ali crvene boje da nisu plavi, jer redje imaju evapiracijsku . Ja ti zelim da ovo bude sve ok i da bude upravo onako kako ti zelis… 🤞🍀


    Juče sam baš radila gravignost ali mini, nisam znala da ima neke razlike. Hvala u svakom slučaju, stvarno ne znam šta da mislim više jer ove mučnine izgleda nemaju namjeru da se zaustave. 
    Javicu se kroz koji dan kada ponovim test. 

  • ivanaivana1119

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok svima.
    Mjesečnica mi kasni vec punih 7 dana. Napravila sam test dva puta, jednom prvi dan kašnjenja i drugi nakon 5. Oba su negativna. Da li postoji mogućnost da sam ipak trudna?

  • mikikiki996

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Samo da se javim, test još uvijek nisam uradila drugi, čekam još koji dan, mučenine su idalje tu, nekad slabije nekad jace, kao i svi ostali simptomi, jedino novo je neko blijedo rozikasto krvarenje danas, koje bih inače povezala sa implementacijskim, ali prošlo je previše dana od posljednjeg odnosa prosto mi se računica ne poklapa. Ni sama više ne znam šta da radim, iduće sedmice ću da ponovi test, pa sa svaki slučaj da se naručim kod ljekara. 

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1408

    Prijavi adminu


    Po ovome može biti i ovulacijsko krvarenje. Poklapa se recimo s datumom zadnje mjesečnice koja ti je bila kao čudna.. al je možda jednostavno bila takva zbog neke promjene, hormona, ili nekog stresa ili neceg pak četvrtog… 

    Na tvome mjestu, zbog tih svih nejasnoća i svega sto te brine,  najprije bih se narucila kod doktora da te pogleda, i da otkloniš sve sumnje… 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1408

    Prijavi adminu

    Jer da je T, test bi trebao već bit debelo pozitivan nakon toliko dana (u slučaju da je ono bila lažna M)… ili se možda varam🤷🏼‍♀️
    Def mislim da je odlazak gin najbolja opcija. 
    Good luck 🤞🏻👍🏻

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1408

    Prijavi adminu

    ivanaivana1119

    Bok svima.
    Mjesečnica mi kasni vec punih 7 dana. Napravila sam test dva puta, jednom prvi dan kašnjenja i drugi nakon 5. Oba su negativna. Da li postoji mogućnost da sam ipak trudna?


    Teško da test ne pokaže pravo stanje nakon 5 dana kašnjenja… 
    Najbolje izvadit betu i znat na čemu si 🤞🏻 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.