Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • xyz123

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, napravila sam Clear Blue test 4 dana prije ocekivane menstruacije, jer sam nestrpljiva naravno🤦🏻‍♀️ Bio je negativan
    Inace svaki mjesec osjecam bol prije nego dobijem, ovaj mjesec nista, osim bolnih grudi, mislite li da sam ga ipak prerano napravila? Kazu da se moze 5 dana do prije ocekivane ms🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    xyz123

    Pozdrav cure, napravila sam Clear Blue test 4 dana prije ocekivane menstruacije, jer sam nestrpljiva naravno🤦🏻‍♀️ Bio je negativan
    Inace svaki mjesec osjecam bol prije nego dobijem, ovaj mjesec nista, osim bolnih grudi, mislite li da sam ga ipak prerano napravila? Kazu da se moze 5 dana do prije ocekivane ms🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

    Pozz . On se može napravit i 6 dana prije i pokazao bi da ima nešto, no neke cure nisu zadovoljne s njim jer im nije točno pokazivao pa eto za svaki slučaj napravi još neki. Ja imam pozitivno iskustvo s njim , napravila sam ga 4 dana prije i pokazao je jasan plus 🙂 

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • mimica3

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Za 2 dana bih trebala dobit mengu po mom kalendaru, danas sam napravila test, negativan je☹️
    Vec neko vrijeme me muci stomak, sise me bole, osjecam se cudno, nocas sam imala mucninu.
    Jel se nekome dogodila slicna situacija? Jel mi rano pravit test?

  • aanic

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok, ja sam nova pa pitam savjet. Zadnji menzis dobila 05.03. imala nezaštićene odnose 11,12,13 i 14.03. Ciklus mi je inače na 26 dana. Prije tri dana se pojavila blaga sukrvica samo kada bi se obrisala, i konstantno probadanje u lijevom predjelu jajnika kao i bolovi u križima i nadutost. Danas napravila test, strpljenje mi nije jača strana, i nakon 3 minute kako je u uputstvima nije se pokazalo ništa, no nakon cca deset minuta bila je vidljiva blago crta koja bi pokazivala na eventualnu trudnoću.
    Molim savjet i mišljenje. Hvala

  • aanic

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Radila Clearblue test danas. Je rano da ponovim u ponedjeljak recimo, naravno nekim drugim testom?

  • aanic

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Evo odrađen i nažalost negativan, a i osjećam da će ciklus stići. Više sreće drugi put

  • Tami9988

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, menstruacija mi kasni 4 dana (inace tocna u dan) decko i ja imali spolne odnose na dva dana prije ovulacije i dan ovulacije i oba puta je ejakulirao u mene. Radila sam dva testa i oba su negativna. Od simptoma, jutarnja mucnina, mala vrtoglavica i mucnina na mirise, bradavice su malo tamnije nego inace.
    Ima li netko iskustva sa slicnom situacijom?

  • Leki10

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav 😊
    9og aprila sam imala zadnji odnos,da bi 10og dobila menstruaciju..Iduću menstruaciju očekujem 13.05.
    Oko 23 aprila sam osjetila da su mi grudi nekako natekle,dobila sam zatvor i vjetrove..tad nekad oko 25og..ucestalo mokrenje,sa (poprilicno normalnom količinom mokraće.. ) mi počelo oko 30 aprila..po 5-6puta u 2 sata,toku noći isto,7-8puta ustajem na wc..nenormalno lucenje pljuvacke..grudi mi sve osjetljivije,bolne mnogo,bradavice ispupcene non stop,i potamnile skroz…Bijeli gusti iscjedak isto,oko 23 aprila otprilike,pa s vremena na vreme se javi.. 6og maja sam napravila test ,pokazao se negativno,posle 3-4minute sam ga bacila..da bi poslije pogledala (izvadila ga iz smeća) da se pojavila i druga crta,svijetlo plava..ponovimo test opet jutros,negativan..
    Zna li ko možda o čemu bi moglo da se radi?
    Znam da je trudnoca tad nemoguća,Al da ima slučajeva da žene ostanu trudne i za vreme menstruacije..

  • Monna

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Hej hej Leki10 i dal ima kakvih novosti do sad ?! 

    👩27 🧔30
    3 mj 2021. -van.mat T 😮😞😱
    2 mj 2022. -biokemiska 😐😔
    6 mj 2022. - ➕️ ?! ❤🍀

  • mila321

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    pepica07

    Pozdrav žene! 😊 Već dugo pratim forum, ovo mi je drugi put da se javljam. Danas mi je 33 dc, a 14 dpo. M ne očekujem danas. Ujutro sam radila test, ali u 4 h sam morala na toalet, a u pola 8 sam radila test. Ne znam ima li kakve veze jer nije prvi jutarnji urin. Nisam mogla izdržati, jer moram na wc svako malo. Od jučer me malo bole jajnici, a sada kao u sredini stomaka malo probode i prestane. Grudi ne bole, malo na dodir. Iscjedak u zadnje vrijeme pojačan, stalno provjeravam jesam li dobila. Na kraju samo iscjedak, bez mirisa. Ima li koja da joj je tako bio neg test, a na kraju je bila trudnoca u pitanju? 😮‍💨


    Trenutno proživljavamo isto. Javi što se događa dalje. Imam sjene na testu koje moj muž ne vidi. S obzirom da mi kasni 4 dana očekivala sam lijepu crticu 🥺 34dc, bazalna 36.8, iscjedak pojačan, mokrenje, suha usta, osjetim povremeno kontrakciju skroz nisko što nije običaj kada čekam vješticu, grudi full osjetljive i teške. 3kineska testa- sjena, danas u 15h gr mini pa opet sjena. Ginekolog mi ode za njemačku, njegova zamjena radi samo hitne slučajeve. Javim se ujutro, ponavljam gr mini. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.