Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Agares

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    mostarka

    Agares

    Agares


    Jako loša kvaliteta slike kad se prenese

    JA VIDIM CRTU TAKO JE I MENI BILO, VEC SADA TRECI DAN KASNJENJA IMAM PLUS. ZELIM VAM SVU SRECU I BIT CE AKO BOG DA ❤️

    Dandelion Dandelion 
    Dao Bog dragi,neznam jako se bojim evaporacijske jer je to clear Blue ali kad se osušio idalje je plava crta ta ista samo se osušio pa to me zanima ako je evaporacijska ona nestane jel i nebodera plava kad se i osuši?jer eto ovo je ranjeno jučer i prekjučer nije prvi urin i dosta ranije sam radila baš dosta ali mi je u jednoj min očitao tu crtu svjetlo plavu koja se sad osušila što me strah da nije evaporacijska jer danas sam radila od 25Iu milerova ona trakica za14Kn a ona mi je po mom nije pokazala nista iako ima neka jaaaaako zaista jako svijetla ali po mom sjena jer nije roza 

  • Agares

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/LJC7Bqx [ibb.co]
    Ako je ovo uopće išta na tom od 25Ul ako se i vidi kad prenesem.a jučer od 10 eto očita i prekjučer bar nešto i eto o e slike što još stoji a od 25 jako loše,bojim se spontani opet ili evaporacijske 

  • Panda1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Agares

    https://ibb.co/LJC7Bqx [ibb.co]
    Ako je ovo uopće išta na tom od 25Ul ako se i vidi kad prenesem.a jučer od 10 eto očita i prekjučer bar nešto i eto o e slike što još stoji a od 25 jako loše,bojim se spontani opet ili evaporacijske


    Mislim da vam je to jako jako rana trudnoca. Pricekajte koji 2-3 dana pa ponovite test… drzim palceve.😊
    Kod mene danas kasni 16 dana.. test sam radila prije 4 dana bilo negativno 

  • Agares

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Panda1

    Agares

    https://ibb.co/LJC7Bqx [ibb.co]
    Ako je ovo uopće išta na tom od 25Ul ako se i vidi kad prenesem.a jučer od 10 eto očita i prekjučer bar nešto i eto o e slike što još stoji a od 25 jako loše,bojim se spontani opet ili evaporacijske

    Mislim da vam je to jako jako rana trudnoca. Pricekajte koji 2-3 dana pa ponovite test… drzim palceve.😊
    Kod mene danas kasni 16 dana.. test sam radila prije 4 dana bilo negativno


    Daj bože ove od 10iu jučer i prekjučer vidite kako je lijepo očitalo s obzirom da sam ajme ranije radila a na ovom od 25 ja mislim da se nista ne vidi?bojim se spontanih opet ili nešta loše a evaporacijske isto 

  • Panda1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Agares

    Panda1

    Agares

    https://ibb.co/LJC7Bqx [ibb.co]
    Ako je ovo uopće išta na tom od 25Ul ako se i vidi kad prenesem.a jučer od 10 eto očita i prekjučer bar nešto i eto o e slike što još stoji a od 25 jako loše,bojim se spontani opet ili evaporacijske

    Mislim da vam je to jako jako rana trudnoca. Pricekajte koji 2-3 dana pa ponovite test… drzim palceve.😊
    Kod mene danas kasni 16 dana.. test sam radila prije 4 dana bilo negativno

    Daj bože ove od 10iu jučer i prekjučer vidite kako je lijepo očitalo s obzirom da sam ajme ranije radila a na ovom od 25 ja mislim da se nista ne vidi?bojim se spontanih opet ili nešta loše a evaporacijske isto


    Bit ce sve ok, probajte se opustiti i mislit pozitivno😊
    Ja evo procurila upravo, ali nema odustajanja idemo dalje 

  • Agares

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Panda1

    Agares

    Panda1

    Agares

    https://ibb.co/LJC7Bqx [ibb.co]
    Ako je ovo uopće išta na tom od 25Ul ako se i vidi kad prenesem.a jučer od 10 eto očita i prekjučer bar nešto i eto o e slike što još stoji a od 25 jako loše,bojim se spontani opet ili evaporacijske

    Mislim da vam je to jako jako rana trudnoca. Pricekajte koji 2-3 dana pa ponovite test… drzim palceve.😊
    Kod mene danas kasni 16 dana.. test sam radila prije 4 dana bilo negativno

    Daj bože ove od 10iu jučer i prekjučer vidite kako je lijepo očitalo s obzirom da sam ajme ranije radila a na ovom od 25 ja mislim da se nista ne vidi?bojim se spontanih opet ili nešta loše a evaporacijske isto

    Bit ce sve ok, probajte se opustiti i mislit pozitivno😊
    Ja evo procurila upravo, ali nema odustajanja idemo dalje


    Znam kako vam je,ja Lijem suze svaki puta kad dobijem.Iako imam dvoje djece dušu bi dala za još jedno ❤️

  • Agares

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Napokon danas i onaj milerov od 25Iu je reagirao a jučer nije :))

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Agares

    Napokon danas i onaj milerov od 25Iu je reagirao a jučer nije :))


    Slikaaa

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Trebam vašu pomoć🙏🙏
    Spontani 5.8.bio
    Smeđi iscjedak od 29.8.pa narednih 5 dana i nije došla m nakon njega kao inače.. napravila sam testova i negativni. Jučer mi se pojavi gusti bijeli iscjedak i traje 2 dana evo i imam bolove u donjem dijelu stomaka i jajnicima povremeno.
    Prošli nezaštićeni odnos je bio 24.8.
    Ovulacija ne znam kada je bila…
    Pa me zanima jel ima još neko takvo iskustvo i kakav je ishod bio? Jel moguće da je ipak trudnoća u pitanju iako su testovi negativni?
    Danas sam ponovila cb osjetljivosti 10 i negativan.

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Agares

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Ella..

    Agares

    Napokon danas i onaj milerov od 25Iu je reagirao a jučer nije :))

    Slikaaa


    Ima gore ona muleriva di nije baš reagirao tak od 25 IU.
    Ali danas je pokazao malo više,a ovi od10Iu su fino vili pokazali.mislim da ću imat spontani dok je tako nema veze što radim dosta ranije ali ipak 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.